ABS remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

ABS remontas – būtinybė, vos pastebėjus ABS sistemos gedimus. Net patys geriausi, žinomiausių prekinių ženklų automobiliai anksčiau ar vėliau nusidėvi dėl nuolatinės eksploatacijos. Lygiai taip pat ir ABS sistema, todėl tokiam automobiliui būtinybe tampa ABS remontas. ABS remontas, kaip ir kiti su elektronika susiję automobilio remonto darbai, reikalauja kruopštumo, įgūdžių bei profesionalo, išmanančio savo darbą, rankų. Patikėkite savo automobilį greitai, tačiau kompetentingai ABS remontą atlikti galinčiam kvalifikuotam autoservisų tinklo Proservisai meistrui. Greitas ir patikimas ABS remontas atliekamas naudojant naujausias technologijas, kokybiškas detales ir eksploatacines medžiagas. Su kiekvienu klientu asmeniškai aptariame ABS remonto eigą bei kainą, garantuojame geriausią rezultatą!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

ABS blokų remontas, diagnostika Vilniuje.

Vienas dažniausių mūsų autoserviso tinklo Proservisai meistrų darbas – ABS blokų remontas ir diagnostika. Mūsų tinklo meistrai ABS blokų remontą daro, atsižvelgdami į gamintojų nurodymus ir remdamiesi geriausių ekspertų rekomendacijomis. ABS remontas atliekamas pagal visas saugos taisykles ir priimtus standartus. Kokybiškas ABS blokų remontas bei diagnostika galimi, tik naudojant tinkamą įrangą. Pabrėžiame: autoservisų tinkle Proservisai dirbantys ekspertai disponuoja visa reikalinga įranga bei žiniomis, leidžiančiomis ABS remonto darbus atlikti per minimalų laiką, už adekvačią kainą.

Jei automobilio prietaisų skydelyje įsižiebia ABS lemputė, o atliekant diagnostiką paaiškėja, kad ABS davikliai ir instaliacija veikia tinkamai, greičiausiai gedimas bus ABS bloke – Jūsų automobiliui reikalingas ABS blokų remontas. Kokybiški ABS blokų remontas ir diagnostika, kaip ir kiti automobilio remonto darbai padeda išlaikyti techninę Jūsų automobilio būklę nepriekaištinga. Apsilankykite autoservisų tinkle Proservisai ir patikėkite savo automobilį kvalifikuotam remonto specialistui. Mūsų meistrai suremontuos ABS sistemos gedimus per itin trumpą laiką – galime garantuoti, kad būsite aptarnauti greitai ir kokybiškai.

ABS sistema. Veikimo principas.

Dauguma šiuolaikinių automobilių turi ABS sistemą, kuri staigaus stabdymo metu neleidžia užsiblokuoti ratams, taip išvengiant galimo slydimo. Sukurta nemažai saugumo sistemų, tokių kaip ESP, TSC, VSA. Elektroninė, hidraulinė šių sistemų dalys dažniausiai būna sujungtos į vieną ABS bloką. Pagrindinė ABS sistemų gedimo priežastis – „šildymas – šaldymas“ ciklai.

Išvengti nelaimingo atsitikimo labai dažnai padeda patikimi ir efektyvūs stabdžiai, svarbu kaip galima greičiau sustabdyti įsibėgėjusį automobilį. Tačiau stabdymas – neretai nekontroliuojamas procesas, vykstantis ne taip, kaip mes norėtume. Jei padangos ir kelio paviršiaus sukibimo koeficientas nepakankamas, ratas pradeda slysti arba užsiblokuoja – tokiu atveju stabdymo kelias žymiai pailgėja. Yra sukurtos stabdžių antiblokavimo sistemos (ABS), padedančios trumpinti stabdymo kelią. ABS automatiniu būdu reguliuoja slėgį stabdžių sistemoje, neleidžia stabdomiems ratams užsiblokuoti, slysti. Sistemos jutikliais informacija apie ratų sukimosi greitį, automobilio lėtėjimą, slėgį stabdžių sistemoje ir kt. perduodama ABS blokui ­– elektroniniam stabdžių valdymo blokui. ABS blokas iš jutiklių gautą informaciją apdoroja ir siunčia komandas stabdžių valdymo mechanizmams, o šie atitinkamai mažina, didina arba palaiko vienodą stabdžių sistemos slėgį.

Dabartiniuose automobiliuose montuojamos vis tobulėjančios ABS sistemos. Spaudžiant stabdžio pedalą, slėgis sistemoje nebesusidaro, šiuo manevru laidais elektroniniam stabdžių valdymo blokui (ABS blokas) perduodamas signalas. Turėdamas automobilio greičio, apkrovos ir kt. duomenis, ABS blokas apskaičiuoja reikiamą kiekvieno rato stabdymo jėgą. Po to elektroninis stabdžių valdymo blokas (ABS blokas) vykdomiesiems mechanizmams – hidrauliniam mazgui ir ratų darbiniams cilindrams – nurodo pradėti stabdymo procesą. Ši sistema padeda kontroliuoti stabdymo jėgą, kai vairuotojas, neatsižvelgdamas į kelio sąlygas, per stipriai ir per staigiai nuspaudžia stabdžių pedalą.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

ABS remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien ABS remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „ABS remontas Vilniuje“ arba „ABS blokų remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią ABS remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie ABS remontą, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 45