Airbag remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Airbag – automobilio oro pagalvė – prietaisas, skirtas apsaugoti vairuotoją ir keleivius. Nors oro pagalvė nėra naudojama kasdienėje automobilio eksploatacijoje, tai yra labai svarbi automobilio dalis, suveikianti kritiniu momentu – automobiliui patekus į avariją. Kai oro pagalvė suveikia, ji užblokuoja elektroninę valdymo sistemą SRS. Suveikus oro pagalvėms reikalingas Airbag remontas.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Ar reikalingas oro pagalvių (airbag) remontas?

Pirmas ženklas, nurodantis, kad Jūsų automobiliui būtinas airbag remontas – automobilio prietaisų skydelyje užsidegęs ženklas Airbag arba SRS. Atlikus oro pagalvių remontą ši lemputė nebedega, o oro pagalvės vėl funkcionuoja įprastai.

Airbag remontas Vilniuje. Kaip jis atliekamas?

Nuo ko turėtų prasidėti airbag remontas? Pirmasis Airbag patikros žingsnis – kompiuterinė Airbag diagnostika. Diagnostikos metu sužinoma, dėl kokių priežasčių dega Airbag (SRS) lemputė, t. y. kokios oro pagalvės ir saugos diržai suveikė, ar airbag daviklis pataisomas, ar informacija apie avariją įsirašė į SRS bloką. Jei automobiliui reikia airbag remonto, oro pagalvė yra nuimama ir sutaisoma arba pakeičiama nauja. Daugelyje automobilių modelių galioja vienkartinio oro pagalvės naudojimo principas – sistema suprojektuota taip, kad po oro pagalvės suveikimo SRS blokai turi būti pakeisti naujais. Vis dėlto praktika leidžia prieštarauti – dažnai pakanka remonto, nes dauguma SRS blokų nepažeidžiami tiek, kad juos reikėtų keisti. Airbag sistemų veiklos principas: suveikus oro pagalvei, vidinėje automobilio atmintyje perduodama informacija apie įvykusį susidūrimą. Prietaisų skydelyje įsižiebia Airbag lemputė, perspėjanti apie neveiksnias oro pagalves. Tokiu atveju, reikia iš naujo įdiegti Airbag sistemą ir ištaisyti Airbag SRS (Airbag reset) klaidą.

Autoservisų tinklas Proservisai atlieka kokybišką oro pagalvių, SRS blokų remontą, visų automobilio saugos sistemų remontą.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Airbag remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien air bag remontas– teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Air Bag Vilniuje remontas“ arba „Oro pagalvių remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią air bag remontui atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie air bag remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 105