Amortizatorių remontas, amortizatorių keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Amortizatorių remontas, kaip ir amortizatorių restauravimas yra sudėtinga, brangi ir nelabai ekonomiškai „protinga“ paslauga. Aptarkime kelis amortizatorių remonto ypatumus, kurie turėtų padėti suprasti, kodėl bet kuris amortizatorių remonto ar amortizatorių restauravimo darbas yra nereikalingas pinigų leidimas. Autoservisų tinklo Proservisai klientams mes visada pasiūlome ekonomiškai protingesnį kelią – amortizatorių keitimą. Amortizatorių keitimas trunka trumpiau bei, eksploatacijos metu atsieina žymiai pigiau, nei amortizatorių remontas. Daugiau apie amortizatorių keitimą skaitykite čia.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Amortizatorių remontas neekonomiška. Susidėvėjusius amortizatorius geriau pakeisti naujais.

Amortizatoriaus remonto kaina yra labai panaši naujo amortizatoriaus kainai, tačiau suremontuoto amortizatoriaus eksploatacijos laikas yra ženkliai trumpesnis, nei originalios detalės. Autoservisų tinklas Proservisai pataria netaupyti – rinktis ne susidėvėjusio amortizatoriaus keitimą, o susidėvėjusį amortizatorių pakeisti nauju.

Amortizatorių remontas technine prasme įmanomas, tačiau visada verčiau rinktis ekonomiškesnį sprendimo būdą, šiuo atveju – amortizatorių keitimą. Nešvaistykite laiko ir pinigų – tiesiog pakeiskite susidėvėjusį amortizatorių nauju.

Amortizatorių keitimas dažniausiai atliekamas poromis, t.y. keičiama po du amortizatorius (galinių amortizatorių keitimas, priekinių amortizatorių keitimas). Pakeitus tik vieną, galimas nevienodas amortizatorių nusidėvėjimas, kuris lemtų suprastėjusias automobilio eksploatacijos sąlygas.

Kviečiame apsilankyti amortizatorių keitimo puslapyje.

Amortizatorių remonto procedūros: Amortizatorių remontas Vilniuje.

Minėjome, kad amortizatorių remontuoti ekonomiškai neverta. Vis dėlto technologiškai amortizatorių remontas įmanomas. Amortizatorius – viena svarbiausių bet kokios transporto priemonės dalis. Jis slopina automobilio vibracijas, suminkština automobilio eigą. Prieš kurį laiką, kai naujų amortizatorių kaina buvo ženkliai didesnė, amortizatorių remontas ir restauravimas buvo labai dažna paslauga. Nebuvo abejojama, kad tinkamas amortizatorių remontas užtikrindavo patogią ir patikimą automobilio eksploataciją. Paprastai amortizatorių remontas buvo atliekamas pastebėjus amortizatorių girgždėjimą ar nuotėkį, taip pat – jei amortizatoriai savo funkcijas atlikdavo silpniau, prasčiau.

Svarbu paminėti kelis amortizatorių remonto ypatumus. Pagrindinė amortizatorių remonto procedūra yra hidraulinio skysčio kiekio patikra, nes būtent šis skystis turi ypatingai daug įtakos amortizatorių darbui. Nuimant ir išardant amortizatorių būtinai reikia patikrinti sandariklius. Dažniausia pratekėjimo priežastis – būtent sandariklių nusidėvėjimas. Daug prastesnė situacija, jei sugedę patys amortizatoriai – tokiu atveju privalomas amortizatorių keitimas analogiškais. Daug šiuolaikinių automobilių amortizatorių būna neremontuojami, todėl labai dažnai būtinas amortizatorių keitimas.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Amortizatorių remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien amortizatorių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Amortizatorių remontas Vilniuje“ arba „Amortizatorių keitimas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią amortizatorių remontui atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie amortizatorių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 63