Amortizatorių restauravimas, keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Amortizatorių restauravimas, kaip ir amortizatorių remontas ekonomiškai „nepatrauklūs“ – tai ilgas, sudėtingas ir brangus procesas. Aptarkime kelias amortizatorių restauravimo ypatybes, kurios padės suprasti, kad bet koks amortizatorių restauravimas ar amortizatorių remontas yra tiesiog nereikalingas pinigų švaistymas. Autoservisų tinklo Proservisai klientams iš karto siūlome ekonomiškai gerokai patikimesnį kelią – amortizatorių keitimą. Amortizatorių keitimas trunka trumpiau ir kainuoja ženkliai mažesnę sumą, nei amortizatorių restauravimas. Daugiau apie amortizatorių keitimą skaitykite čia.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Amortizatorių restauravimas - ekonomiškai neefektyvi procedūra.

Amortizatoriaus restauravimo kaina yra beveik vienoda naujo amortizatoriaus kainai. Restauruoto amortizatoriaus eksploatacijos laikas yra ženkliai trumpesnis, nei originalios detalės, todėl autoservisų tinklas Proservisai rekomenduoja rinktis efektyvesnį metodą – amortizatoriaus keitimą, o ne restauraciją.

Išvada: Amortizatorių restauravimas technine prasme įmanomas, bet amortizatorių keitimas – laiko, pinigų ir detalės tarnavimo atžvilgiu yra žymiai geresnis pasirinkimas nei amortizatorių restauravimas. Autoservisų tinklo Proservisai klientams patariame nešvaistyti pinigų ir laiko – tiesiog susidėvėjusius amortizatorius keisti naujais.

Įprastai amortizatorių keitimas daromas poromis, t.y. po du (priekinių amortizatorių keitimas, galinių amortizatorių keitimas). Pakeitus tik vieną amortizatorių, jų nusidėvėjimas būtų nelygus. Tai lemtų nekomfortabilią automobilio eksploataciją ir spartesnį visų amortizatorių susidėvėjimą.

Kviečiame apsilankyti amortizatorių keitimo puslapyje.

Amortizatoriai. Amortizatorių patikra Vilniuje.

Amortizatorių pareiga – slopinti automobilio kėbulo švytavimą. Nuo amortizatorių konstrukcijos priklauso važiavimo patogumas, saugumas. Hidraulinių amortizatorių veikla paremta skysčio pasipriešinimu, jį spaudžiant pro kalibruotas skylutes. Lengvųjų automobilių amortizatoriai dažniausiai būna dvipusio veikimo, dvivamzdžiai, teleskopiniai. Pasitaiko, kad ne itin daug patirties turintis amortizatorių remonto meistras pripila daugiau skysčio, nei liepiama instrukcijoje, tada viršuje nebelieka oro. Amortizatorius nebegali veikti, tampa per kietas, nes jo nebeįmanoma suspausti. Amortizatorių konstrukcija ir būklė lemia, kaip sklandžiai veikia, kaip lengvai valdomas ir kaip stabiliai važiuoja automobilis. Automobilio eksploatacijos sklandumas priklauso nuo amortizatorių gebėjimo važiuojant nelygiu keliu automobilio kėbulą ir žmones izoliuoti nuo nemalonių smūgių bei supimo. Amortizatoriai taip pat labai svarbūs automobilio valdymui.

Sugedę amortizatoriai nišlaiko automobilio stabiliu.

Transporto priemonės valdomumo rodikliai parodo automobilio manevro tobulumą. Tai vairo reakcijos greitis, tikslumas, kėbulo pasvirimas posūkyje, skersinis kėbulo švytavimas ir kt. Kuo stabilesnis automobilis, tuo paprasčiau vairuotojui važiuoti nelygiu keliu, išlaikyti pasirinktą judėjimo kryptį važiuojant tiesiai arba sukant posūkyje. Sugedę varančių ratų amortizatoriai nebeišlaiko automobilio stabiliai, jį pradeda mėtyti į šonus. Pavyzdžiui, dėl prastai veikiančio amortizatoriaus, atsiradus kliūčių kelyje, kairysis ratas pakyla ir truputį pakimba ore, tada nusileidžia ir lengvai atsiremia į kelio dangą. Pakilimo metu ratas sukasi greičiau, nei stovintis ant žemės, nes yra veikiamas diferencialo. Automobilio mėtymasis į šonus gali priklausyti nuo kelio dangos, taip pat ­– nuo važiavimo greičio. Nusilpus amortizatoriams, važiuojant šlapiu keliu labai padidėja akvaplaningo pavojus.

Amortizatorių remontas būtinas - negadinamos kitos detalės.

Eksploatuojant automobilį su prastais amortizatoriaus greičiau dyla ratų guoliai, padangos, pakabos svirčių šarnyrai, lygių kampinių greičių šarnyrai ir kitos automobilio dalys. Dėl per daug kietų amortizatorių gali pradėti trūkinėti automobilio kėbulas. Rekomenduojama periodiškai atlikti amortizatorių patikrą: patikrinti, kaip įtvirtinti amortizatoriai. Atsileidę varžtai arba nudilusios guminės įvorės pradžioje pradeda bildėti, o vėliau tvirtinimo gembės ir amortizatoriaus stūmoklio kotas pradeda intensyviai dilti. Amortizatorių patikrinimas – tai Jūsų saugumo, pinigų taupymo garantas – laiku pastebėjus gedimus, įmanoma atlikti amortizatorių restauravimą.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Amortizatorių restauravimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien amortizatorių restauravimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Amortizatorių restauravimas Vilniuje“ arba „Amortizatorių keitimas Vilniuje: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią amortizatorių keitimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie amortizatorių restauravimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 50