Automobilių kompiuterių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Šiuolaikiniuose automobiliuose įdiegti automobilių kompiuteriai papildo automobilį įvairiomis naudingomis funkcijomis. Jams sugedus, mūsų autoservisų tinkle Proservisai atliekamas automobilių kompiuterių remontas. Pagrindinės automobilių kompiuterių funkcijos:

 • Renka informaciją iš jutiklių;
 • Analizuoja įvairius išmatavimus;
 • Parodo esamos automobilio sistemos būklės informaciją;
 • Vairuotojui suteikia įvairių transporto priemonės eksploatavimo rekomendacijų;
 • Automobilio kompiuteryje esanti informacija leidžia praleisti vieną automobilio remonto darbų – diagnostiką, ir pan.

Būtų galima priskaičiuoti dar ne vieną automobilio kompiuterio funkciją.

Automobilių kompiuterių remontą rekomenduojama patikėti profesionalui, susipažinusiam su programine įranga bei turinčiam patirties automobilių kompiuterių remonto srityje.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Automobilio kompiuterio remontas. Gedimų priežastys.

Automobilių kompiuterių remontas dažniausiai atliekamas po ultravioletinių, elektromagnetinių spindulių poveikio, elektros srovės svyravimų, šaltų orų. Tokie veiksniai gali paveikti automobilyje esantį kompiuterį, iškraipydami jame esančią informaciją. Automobilių kompiuterių remontas atliekamas:

 • Sutrikus jutiklių, kontroliuojančių sklandų automobilio sistemų darbą, veiklai;
 • Sugedus kompiuterio mikroprocesoriams, atminčiai ir t.t.;
 • Atsiradus programinės įrangos gedimams, apie kuriuos perspėja informacija kompiuterio ekrane;
 • Mechaniškai pažeidus kompiuterio ekraną, korpusą ir t.t.

Automobilių kompiuterių remonto specifika.

Autoserviso, kuriame bus remontuojamas automobilio borto kompiuteris meistras turėtų atlikti borto kompiuterio diagnostiką. Tiksliai atlikta automobilio kompiuterio diagnostika parodys visus galimus sistemos gedimus. Rekomenduojame atlikti automobilio kompiuterio remontą mūsų autoservisų tinkle Proservisai – mes turime visą reikalingą įrangą, reikalingą atlikti profesionalią ir kokybišką automobilio kompiuterio diagnostiką.

Šalinant mechaninius borto kompiuterio gedimus keičiamos automobilio kompiuterio detalės: korpusas, ekranas ir t.t. Šiais laikais yra labai daug, įvairių rūšių valdymo blokų, detalių ir pan. Todėl labai svarbu, kad kiekviena kompiuterio dalis atitiktų jūsų automobilio markę, modelį ir visus reikalingus parametrus. Kompiuterio programinei įrangai nusireguliavus reikalingas automobilio kompiuterio programinės įrangos atnaujinimas. Patikėkite šiuos darbus autoservisų tinklui Proservisai – dirbame profesionaliai ir suteikiame garantiją!

Borto kompiuteris – Automobilio smegenys.

Borto kompiuteris – automobilio „smegenys“. Jei automobilio kompiuteris ar jo programinė įranga pažeisti, gali sutrikti ne tik variklio, bet ir kitų automobilyje esančių sistemų, kontroliuojamų kompiuterio mikroprocesoriaus, darbas. Automobilio kompiuterio keitimas reikalingas tik nustačius, kad borto kompiuterio remontas neįmanomas – tai išsiaiškinti padės kruopščiai atlikta automobilio kompiuterio diagnostika. Borto kompiuterio gedimo priežastys dažniausiai būna elektros srovės persikrovimas arba išoriniai veiksniai – staigūs temperatūros svyravimai, vibracijos, avarijos ir t.t. Kalbant apie išorinius faktorius reikėtų pažymėti, kad vandens patekimas į automobilio kompiuterio sistemą dažniausiai lemia elektros srovės svyravimus, trumpinimus.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.


Automobilių kompiuterių remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilių kompiuterių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilių kompiuterių remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilio kompiuterio remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automobilių kompiuterių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 14