Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!


Automobilių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Patikimas automobilių remontas Vilniuje. Tiems, kuriems atsibodo autoservisų apgaulės ir nekokybiškos remonto paslaugos, kviečiame registruotis į autoservisų tinklą Proservisai.

Proservisai – tai ne tik autoservisas. Proservisai – autoservisų tinklas, kuriame teikiamos beveik visos autoservisams būdingos paslaugos: remontuojame, atliekame patikrą, diagnostiką, prižiūrime Jūsų automobilį ir padedame ištikus nelaimei kelyje. Kadangi, Vilniuje esame įsikūrę keliose vietose, automobilių remontas atliekamas arčiausiai Jūsų namų ar darbo!

Esame tam, kad užtikrintumėme Jums, saugią Jūsų automobilio eksploataciją. Proservisuose galimas: lengvųjų automobilių, minivenų, mikroautobusų, kitų iki 6 tonų sveriančių automobilių remontas Vilniuje . Galime užtikrinti, kad automobilių remontas Vilniuje, tikriausiai niekada nebuvo toks patogus ir paprastas. Didžiuojamės, jog remonto, kurio negalėtų įveikti mūsų profesionalūs, ilgametę patirtį turintys meistrai beveik nėra. Drąsiai galime teigti jog esame vieną lyderiaujančių autoservisų grupių, kurioje automobilių remontas itin skaidriai ir sąžiningai. Svarbiausia – dirbame racionaliai, siekdami sutaupyti savo klientų laiką bei išlaidas. Išbandykite!

Automobilių remontas Vilniuje. Kas yra teisinga kaina?

Šiais laikais automobilių remontas Vilniuje atliekamas visuose įmanomose vietose – nuo mažų savadarbių „garažiukų“ iki oficialių automobilių gamintojų atstovybių. Tad pasirinkimas vietų, kur galimas automobilių remontas, tikrai platus. Kyla klausimas, kur kreiptis norint, jog automobilio remontas Vilniuje taptų kuo paprastesnis ir nekeltų daug rūpesčių? Sunku apsispręsti, kam duoti raktelius automobilio remontui: juk norite gauti kokybiškas paslaugas už adekvačią kainą. Kaip už automobilio remontą sumokėti teisingą pinigų sumą? Kaip nepatekti į neprofesionaliai automobilių remonto paslaugas teikiančių meistrų pinkles? Kaip įsitikinti, kad automobilio remontui parinktos dalys yra tinkamos Jūsų automobiliui, o darbus atliekantys meistrai nepiktnaudžiauja jų kainomis? Užtikriname, kad pasirinkdami autoservisų tinklo Proservisai automobilių remonto paslaugas Vilniuje, galite tikėtis kvalifikuotai ir profesionaliai įvykdytų darbų visų markių, modelių automobiliams!

Tinklo Proservisai klientai visuomet lieka patenkinti, nes atliekame visus automobilių remonto darbus, o kilusius nesklandumus išsprendžiame greitai ir profesionaliai. Kiekvienas Proservisų klientas mūsų duomenų bazėje turi savo automobilio aptarnavimo istoriją, todėl fiksuojame atliktus automobilio remonto darbus ir prireikus žinome visas Jūsų automobilio problemas. Autoservisų tinklas Proservisai – šeimos gydytojas, bet kuriai transporto priemonei.

Automobilių remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Automobilio remontas Vilniuje. Ar verta pasitikėti "garažiukais"?

Esate linkęs pasitikėti mažuose „garažiukuose“ dirbančiais meistrais? Žinoma, gali būti išimčių, kuomet tokioje ne itin tvarkingoje ir jokiu būdu profesionalumu nekvepiančioje vietoje dirbantis mechanikas yra visų automobiliuose esančių mazgų remonto ekspertas, kuris ne tik „užsimerkęs“ sugeba suremontuoti Jūsų automobilį, bet ir „kaip savam“ už paslaugas pasiūlyti nedidelę kainą. Vis dėlto, realybė dažniausiai kitokia. Neretai toks meistras praleis pro akis svarbią detalę, tam tikrą automobilio dalį sutvarkys nekokybiškai, nes jam pritruks kompetencijos arba automobilio remontui reikalingos įrangos. Svarbiausia, jog remontui, atliekamam tamsiame garaže, neteikiamos jokios garantijos – niekada nebūsite užtikrinti, jog atlikus tokio tokio pobūdžio remontą jūsų naudojimasis automobiliu bus saugus.

Mūsų tinkle Proservisai kiekvieną automobilio remonto paslaugą saugo techninio advokato tarnyba, kuri garantuoja nuoseklų, greitą ir kokybišką mūsų tinkle esančių autoservisų darbą. Pasitikėdami mumis būsite ramūs – automobilio remontas nekels jokių rūpesčių, būsite garantuoti, kad atlikus automobilio remontą Vilniuje pas mus vairuosite techniškai tvarkingą ir saugų automobilį. Privalome pakartoti – visiems, mūsų tinkle atliktiems automobilių remonto darbams, suteikiame, realiai veikiančią garantiją. Taigi, su Proservisais automobilių remontas Vilniuje nuo šiol yra saugus ir patikimas kaip niekad.

Proservisai Vilnius: remontuojame, tikriname visų markių automobilius Vilniuje.

Proservisuose atliekamas visų populiarių automobilių remontas Vilniuje – mums galite patikėti savo Audi; BMW; Ford; Lexus; Mazda; Mercedes; Nissan; Opel; Peugeot; Renault; Škoda; Toyota; Volkswagen (VW); Volvo automobilius.

Be to, tinkle Proservisai atliekamas ir kitų, Lietuvoje paplitusių, automobilių gamintojų (Alfa Romeo; Chevrolet; Chrysler; Citroen; Dodge; Fiat; Hyundai; Honda; Mitsubishi; Saab; Seat; Subaru) automobilių remontas.

Tai pat rūpinamės: Acura; Dacia; Daewoo; GAZ; GMC; Infiniti; Isuzu; Jaguar; Jeep; Kia; Lada; Lancia; Land Rover; Mercury; Mini; Moskvich; Plymouth; Pontiac; Porsche; Rover; Smart; Ssang Yong; Suzuki automobilių remontu Vilniuje.

Be kita ko, Proservisuose remontuojame retai mūsų šalyje sutinkamus egzotiškų markių, tokių kaip Aston Martin; Bentley; Bugatti; Buick; Cadillac; Chery; Daihatsu; Ferrari; Foton; Geely; Great wall; Hummer; Lamborghini; Lincoln; Maserati; Maybach; MCLAREN; MG; Oldsmobile; Polonez; Proton; Rolls-Royce; Scion; Talbot; Tata (Telco) modelius.

Automobilių remontas Vilniuje. Autoservisų tinkle Proservisai

Autoservisų tinkle Proservisai dirbantys meistrai atlieka itin aukštus profesinius reikalavimus atitinkantį automobilių remontą Vilniuje – tai įvertinsite tik pajutę mūsų atliktų darbų kokybę. Kiekvienas autoservisų tinklo Proservisai specialistas turi reikalingą darbo stažą, remonto darbams mūsų autoservisuose naudojama tik kokybiška įranga, dėl to, galime suremontuoti beveik visus su automobilių "negalavimais" susijusius gedimus. Visa įranga techniškai prižiūrima aptarnaujama bei periodiškai atnaujinama.

Proservisai Vilnius - geriausias pasirinkimas, kur automobilių remontas Vilniuje pranoks Jūsų lūkesčius.

Proservisuose teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras. Taigi, Proservisai - visapusiškas automobilių remontas Vilniuje vienoje vietoje.

Vairuotojai vertina Proservisų meistrų kvalifikaciją, aptarnavimo kultūrą. Klientai, remontavę pas mus savo automobilius žino: Proservisai – geriausias pasirinkimas vairuotojui. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamos techninių advokatų tarnybos paslaugas;
  • Virtualų automobilio remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Akcentuojame: – klientams leidžiame pasirinkti kas jiems svarbiau – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Automobilių remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Automobilių remontas Vilniuje“ arba „Automobilio remontas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje automobilių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie automobilių remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Pamėkite mūsų puslapį!