Automobilių salonų remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius.

Laikui bėgant automobilio nusidėvėjimas pastebimas tiek automobilio išorėje, tiek ir viduje. Galiausiai ateina momentas, kai cheminis valymas nebepadeda, todėl autoservisų tinkle Proservisai atliekamas automobilių salonų remontas yra puiki išeitis, norint susigrąžinti „prekinę“ Jūsų automobilio išvaizdą. Automobilių salonų remontas daromas, kai salone esančios medžiagos sutrūkinėja, atsiranda skylių, nuo saulės pakinta tam tikrų salono vietų spalva. Mūsų autoservisų tinkle dirbantys specialistai, naudodami reikalingą įrangą ir technologijas, geba apeiti dalį tradicinių salono remonto procedūrų, taip taupydami ne tik Jūsų laiką, bet ir išlaidas. Naujos technologijos leidžia atlikti darbus, nepažeidžiant gamyklinių automobilių parametrų. Registruokitės nemokamai konsultacijai ir mūsų administratorius atsakys į visus Jūsų klausimus apie automobilio remontą!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Automobilio salono remontas. Procedūra:

Proservisų tinkle dirbantys specialistai automobilio salono remontą atlieka apeidami tam tikras nusistovėjusias ir nereikalingas tradicinio automobilių salonų remonto metodikas – taip mes taupome ne tik Jūsų laiką, bet ir minimalizuojame išlaidas. Automobilių salonų remontas mūsų autoservise dažniausiai atliekamas be nereikalingų:

 • Automobilio salono elementų ardymo;
 • Medžiagų nuėmimo;
 • Sėdynių demontavimo;

Tvarkydami Jūsų automobilio saloną mūsų specialistai nepažeidžia gamyklinių tvirtinimų bei tarpų, nes restauruoja tik pažeistą salono plotą. Mūsų meistrai efektyviai pašalina įtrūkimus, plastmasių įbrėžimus, grąžina automobilio salonui blizgesį. Atliekant sėdynių remontą pašalinami nutrynimai, įpjovimai, nudeginimai, atnaujinama spalva.

Automobilio salono remontas. Tradiciškai.

Tradicinis automobilio salono remontas – daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbas. Netgi minimalaus remonto reikalaujančio pažeidimo šalinamas užtrunka ne vieną dieną, nes automobilio salono remonto metu atliekami tokie darbai, kaip:

 • Odinio ar medžiaginio paviršiaus atkūrimas;
 • Plastikinių detalių remontas;
 • Lubų dangos keitimas.

Dažniausiai remontuojant saloną išimami automobilio salono elementai, demontuojamos durys, sėdynės ir t.t. Neretai automobilio salono remonto metu salono elementai yra persiuvami nauja medžiaga, nes kai kurių pažeidimų ir medžiagų restauruoti nebeįmanoma. Ypač daug pastangų reikalauja odinio salono restauracija, todėl ši paslauga autoservisuose gana brangi.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automobilių salonų remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilio salono remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilio salono remontas Vilniuje“ arba „Automobilio sėdynių remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilio salono remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie amortizatorių keitimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 24