Automobilių stiklų keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Šiuolaikinių automobilių stiklai būna kelių tipų, tačiau dažniausiai pasitaikantys yra tripleksas ir stalinistas. Priekinis stiklas – tripleksas, būna pagamintas iš dviejų ar daugiau stiklo sluoksnių, tarpusavyje sujungtų specialia polimerine plėvele. Tokia konstrukcija yra atspari fizinių ar cheminių medžiagų pažeidimams. Tačiau, net pažeidus tokį stiklą, automobilių stiklų remontas yra galimas. Vis dėlto pasitaiko atvejų, kai suremontuoti stiklo nebeįmanoma arba jį remontuoti tiesiog neverta. Sudužus stiklui ar stipriai jį pažeidus autoservisuose atliekamas automobilių stiklų keitimas.

Šoninis stiklas – stalinistas – viensluoksnis užgrūdintas stiklas, kuris yra specialiai gamykliškai apdirbamas. Taip stiklui suteikiama tvirtumo, atsparumo ir saugumo. Sudaužius tokį stiklą, jis suskyla į mažučius trupinėlius, kurie neturi aštrių kampų – išvengiama stiprių sužeidimų. Vis dėlto, kadangi stiklas linkęs byrėti, čia visada reikalingas stiklo keitimas.

Galinis stiklas, priklausomai nuo automobilio markės, gali būti pagamintas tiek iš triplekso, tiek iš stalinito.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.


Automobilių stiklų keitimas: Teisingos kainos garantija.

Autoservisų tinklo Proservisai specialistai profesionaliai atliks bet kokių automobilių stiklų keitimą. Pasitikėję mumis sutaupysite tiek pinigų, tiek laiko.

Automobilių stiklų keitimas – sunkus ir daug kruopštaus darbo reikalaujantis procesas, kuriam reikia ir patirties, ir išmanymo. Autoservisų tinkle Proservisai automobilių stiklų keitimas atliekamas tik aukštos kvalifikacijos meistrų, naudojančių specialią įrangą bei kokybiškas detales. Taip užtikriname savo darbo kokybę bei Jūsų automobilio eksploatacijos ilgaamžiškumą ir saugumą.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automobilių stiklų keitimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilių stiklų keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilių stiklų keitimas Vilniuje“ arba „Automobilių stiklų remontas Vilniuje: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilių stiklų keitimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automobilių stiklų keitimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 19