Automobilių stiklų remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Įskėlus ar kitaip pažeidus automobilio stiklą labai dažnai jo keisti nebūtina. Neretai profesionaliuose autoservisuose atliekamas automobilių stiklų remontas. Daugeliu atvejų tai kur kas pigiau, nei automobilių stiklų keitimas. Patariame: kad stiklo remontas būtų kuo paprastesnis bei greitesnis, pasistenkite ir jūs: kuo greičiau užklijuokite pažeistą stiklo vietą lipnia juosta, taip bus išvengta nešvarumų patekimo ant automobilio stiklo paviršiaus. Jei laiku pastebėjote pažeistą vietą, mes greičiausiai Jums galėsime pasiūlyti kokybišką automobilių stiklų remontą ir Jūsų automobilio stiklas vėl atrodys kaip naujas. Šiuolaikinis automobilių stiklų remontas sustabdo įtrūkimų didėjimą, taigi taip išvengiama nemalonių staigmenų keliaujant.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Automobilių stiklų remontas. Atsakingas darbas!

Siekiant, kad visi pažeidimai būtų surasti ir pašalinti jiems dar nespėjus padaryti žalos, automobilio stiklų remontas turėtų būti atliekamas profesionaliai. Kokybiškas automobilio stiklų remontas užtikrina saugią bei komfortišką transporto priemonės eksploataciją žymiai ilgesnį laiką. Neretai pasitaiko, kad autoservisuose nėra patikimos įrangos bei medžiagų, leidžiančių įgyvendinti šią procedūrą. Būtent todėl skubame pabrėžti, jog mūsų autoservisų tinklo specialistai turi visą reikiamą įrangą ir yra kompetentingi visapusiškai atlikti bet kokios markės automobilio stiklų remontą.

Automobilių stiklų remontas: Gręžimas.

Įskelti stiklai remontuojami išgręžiant pažeistą vietą pačiame pažeidimo centre. Taip atsiranda ertmė, vėliau užpildoma skaidriu polimeru. Tokio automobilio stiklų remonto kokybė priklauso nuo meistro kvalifikacijos bei tinkamų įrankių, kurie neleistų pažeidimui didėti. Polimeras suklijuoja susidariusio įskilimo kraštus ir juos tarsi paslepia – padaro kiek įmanoma mažiau pastebimus. Vėliau dedamas tirštesnis polimeras, kuris neleidžia ištekėti pirmajam. Ant jų dedamos plonos plokštelės, apsaugančios remontuojamą vietą nuo oro patekimo. Remonto vieta polemizuojama ultravioletiniais spinduliais.

Automobilių stiklų remontas Vilniuje: Įtrūkimų remontas.

Tokio tipo automobilių stiklų remontas yra kruopštus darbas, nes reikia ne tik suremontuoti pačią pažeistą vietą, ją taip pat reikia tinkamai paruošti remontui – kiek įmanoma kruopščiau išvalyti visus įtrūkime susikaupusius nešvarumus. Tada specialiomis priemonėmis pažeistą vietą galima visiškai paslėpti –Jūsų automobilio stiklas atrodys kaip naujas ir tarnaus dar ne vienerius metus.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automoblilių stiklų keitimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilių stiklų remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilių stiklų remontas Vilniuje“ arba „Automobilių stiklų keitimas Vilniuje: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilio stiklo remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automobilių stiklų remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 47