Techninis aptarnavimas Vilniuje. Rūpinamės Jūsų automobiliu!

Automobilio techninis aptarnavimas – tai planinis kompleksiškų darbų paketas, kurį rekomenduoja automobilių gamintojai. Primename: kokybiškas automobilio techninis aptarnavimas padeda aptikti Jūsų automobilyje esančius defektus. Taigi automobilių techninis aptarnavimas – tai procedūra, ne tik leidžianti Jūsų automobilio eksploataciją padaryti itin saugią, bet ir taupanti Jūsų lėšas: techninio aptarnavimo metu rasti defektai pašalinami jiems dar nespėjus pridaryti rimtos žalos kitoms automobilio dalims. Skirtingų markių automobilių gamintojai skelbia ir skirtingus laikotarpius, kas, kiek laiko turėtų butų atliekamas planinis automobilio techninis aptarnavimas.

Dažniausiai automobilio techninis aptarnavimas rekomenduojamas kartą per pusę metų arba kas 7500–10000 automobiliu nuvažiuotų kilometrų. Paprastai automobilio planinis techninis aptarnavimas susideda iš vizualinės automobilio apžiūros, pagrindinių automobilio sistemų funkcionalumo patikrinimo, tepalų bei kitų techninių skysčių keitimo. Šios procedūros metu taip pat yra keičiami susidėvėję filtrai. Aptarnavimo metu radus rimtesnių gedimų, kvalifikuoti mūsų meistrai pasiūlys optimaliausią jų pašalinimo variantą ir, su automobilio savininku suderinę galimų darbų apimtį bei kainą atliks itin kokybišką aptikto gedimo remontą. Akcentuojame: autoservisų tinkle Proservisai dirbantys meistrai turi ilgametę patirtį bei visą įrangą, reikalingą kokybiškam automobilio remontui. Registruokitės konsultacijai – profesionalus mūsų administratorius atsakys į visus Jums rūpimus klausimus!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Techninis aptarnavimas Vilniuje. Esame profesionalai.

Labai svarbu, kad automobilio techninį aptarnavimą atliktų profesionalai, sukaupę didelę patirtį automobilių remonto srityje. Tik tokiu atveju galėsite būti garantuoti, kad bus pastebėti visi pasislėpę ir matomi defektai, trukdantys saugiai automobilio eksploatacijai. Autoservisų tinkle Poservisai dirbantys, ilgametę patirtį turintys specialistai bei kokybiška įranga užtikrina, kad automobilio techninis aptarnavimas bus atliktas greitai ir profesionaliai.

Automobilio patikra Vilniuje.

Automobilio patikra turi būti atliekama profesionaliai, kad visi gedimai būtų surasti bei pašalinti jiems dar nespėjus padaryti didesnės žalos. Kokybiškas automobilio patikrinimas užtikrina saugią transporto priemonės eksploataciją ženkliai ilgesnį laiką. Primename, kad patikrą svarbu atlikti ir prieš perkant automobilį. Profesionali pagalba perkant automobilį garantuoja Jums ilgus Jūsų būsimo automobilio tarnavimo metus. Autoservisai ne visada gali pasigirti patikima diagnostine įranga, kuri leidžia tiksliai nustatyti tikrą automobilio, kurį ruošiatės pirkti, techninį stovį. Mūsų autoservisų tinklo specialistai ne tik yra kompetentingi, bet ir turi visą reikiamą įrangą visapusiškai atlikti šias patikras:

 • Patikra prieš techninę apžiūrą;
 • Pilna automobilio patikra;
 • Automobilio būklės vertinimas;
 • Sezoninė patikra;
 • Pagalba perkant automobilį;
 • Važiuoklės, pavarų dėžės, vairo sistemos, sankabos patikros;
 • Diržinių pavarų, diržų būklės patikra;
 • Žarnų patikra;
 • Prietaisų skydelio šviesos indikacijos bei automobilio elektros įrangos patikra;
 • Akumuliatorių patikra;
 • Kompiuterių patikra;
 • Garso signalo patikra;
 • Automobilio žibintų patikra bei reguliavimas;
 • Alyvų arba skysčių nutekėjimų patikrinimas;
 • Pavarų dėžės alyvos, reduktoriaus alyvos, variklio alyvos lygio patikrinimas, papildymas;
 • Eksploatacinių skysčių patikrinimas bei papildymas;

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automobilių techninis aptarnavimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilio techninis aptarnavimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilio techninis aptarnavimas Vilniuje“ arba „Automobilio patikra Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilio techniniam aptarnavimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automobilio techninis aptarnavimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 12