Automobilių dažymas Vilniuje - AutoDio

Automobilių dažymas turi būti profesionalus – juk nenorite, kad perdažyto automobilio dažai laikui bėgant atšoktų, automobilis rūdytų ar „išlįstų“ kitų automobilio dažymo defektų. Kokybiškas automobilio dažymas garantuoja prekinę Jūsų transporto priemonės išvaizdą žymiai ilgesniam laikui. Pabrėžiame: automobilio dažymui turi būti naudojamos tik kokybiškos medžiagos, o atlikti jį turi profesionalus meistras. 


Tinkamai atliktas darbas garantuoja didesnę automobilio vertę ilgesnį laiką, todėl prireikus dažymo paslaugos patariame neeksperimentuoti ir patikėti šį darbą kokybę vertinančiam autoservisui AutoDio. Neretai autoservisai neturi patikimos įrangos, reikalingos kokybiškai atlikti automobilio dažymą. Mūsų autoserviso specialistai ne tik turi visą įrangą, bet ir išmano naujausias dažymo technologijas, todėl yra kompetentingi atlikti viso automobilio ar atskirų jo dalių dažymą.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-dazymas-vilnius


Automobilių dažymas. Kaip tai daroma?

Automobilio dažymas – kompleksiška procedūra, kurią sudaro senų dažų šalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, naujas dažymas, lakavimas, džiovinimas, poliravimas, nudažyto paviršiaus apdaila. Automobilių dažymo seka dažniausiai būna tokia: nudažomi automobilio rėmai, durelės, sparnai, veidrodžiai, bamperiai, bagažinės bei variklio dangčiai, spoileriai, kitos detalės. Prieš transporto priemonės dažymą visi paviršiai yra paruošiami specialiais įrankiais bei priemonėmis. Šios pasiruošimo priemonės didina dažomo paviršiaus patikimumą ir formuojamos dangos kokybę.


Paviršius ruošiamas nuvalant dulkes, purvą, rūdis, naftos produktais užterštus plotus. Riebaluotiems paviršiams valyti naudojami specialūs tirpikliai. Nuvalyti ir nuriebalinti metalo paviršiai papildomai apdorojami pasyvatoriais, kurie ant metalinio paviršiaus suformuoja ploną oksidų, druskų sluoksnį, reikalingą rūdžių susidarymo slopinimui. Pasyvatoriais apdorotas paviršius skalaujamas vandeniu, džiovinamas ir dažomas ne vėliau, kaip po 2 parų. Automobilio dažymo medžiagos skirstomos į pagrindines ir pagalbines. Pagrindinės – tai lakas, emaliniai dažai, gruntas ir glaistas. Pagalbinės – tirpikliai, skiedikliai, sikatyvai, senai dangai bei tepalų likučiams pašalinti skirtos priemonės, tirpikliai.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Kėbulų dažymas Vilniuje. Teorija.

Kėbulai dažomi orinio arba beorio įpurškimo metodais, taip pat – emalinius dažus purškiant elektriniame lauke. Orinis ir beoris įpurškimai atliekami iki 50–70 laipsnių pašildytais arba nešildytais emaliniais dažais. Šildant dažus sumažėja jų klampumas, todėl dirbant naudojama kur kas mažiau skiediklių. Dažant orinio išpurškimo būdu emaliniai dažai išpurškiami suslėgto oro pulverizatoriumi. Smulkūs dažų lašeliai itin greitai plonu sluoksniu padengia dažomą paviršių. Dažant beoriu išpurškimu į purkštuvą tiekiami didelio slėgio emaliniai dažai – purškiant jų fakelo susidarymui nereikalingas oras. Dažymas elektriniame lauke: elektrinį krūvį turinčios emalinių dažų dalelės pernešamos ant kėbulo paviršiaus.


Prieš pradedant dažyti automobilį specialiomis technologijomis atliekami paruošiamieji kėbulo darbai. Mūsų autoserviso AutoDio paslaugų kokybę garantuoja ne tik aukšta darbuotojų kvalifikacija ir profesionalumas, bet ir eksploatuojamų medžiagų kokybė. Visi automobilio dažymui naudojami gruntai, lakai, dažai ir antikorozinės priemonės pagaminti atsižvelgiant į pasaulinių standartų reikalavimus ir turi reikiamus sertifikatus. Patikimos priemonės užtikrina dažomo kėbulo apsaugą, kartu pratęsdamos lakuoto paviršiaus tarnavimo laiką. Nuolatinis mūsų autoservisų tinklo įrangos atnaujinimas leidžia automobilio dažymo kainą padaryti prieinamą ir racionalią kiekvienam, kuriam prireikia automobilio dažymo ar kėbulo remonto paslaugų.


Automobilio restauravimas Vilniuje. Kodėl mes?

Automobilio restauravimas – puikus būdas taupiai atnaujinti savo transporto priemonę. Automobilio dažymas – tai automobilio remonto etapas, kurio pagrindinis tikslas yra atnaujinti Jūsų transporto priemonės išvaizdą. Kiekvienas automobilio dažymas, estetinių automobilio charakteristikų keitimas – naujos vairuotojo individualumo raiškos galimybės. Automobilio perdažymas yra vienas paprasčiausių būdų pakelti automobilio vertę sumokant prieinamą kainą. Ne paslaptis, kad jei automobilis yra techniškai tvarkingas, atnaujinimas perdažant yra kur kas pigesnis atsinaujinimo variantas, nei naujo automobilio pirkimas.


https://autoservisas-vilniuje.lt/automobiliu-dazymas-vilnius

Automobilių dažymas Vilniuje: Paslaugos, kuriomis galite pasitikėti

Kai kalbame apie automobilių remontą ir dažymą, esame čia, kad Jums padėtume. Mūsų pasididžiavimas - tai ne tik mūsų ilgametė patirtis, bet ir nuoširdūs santykiai su mūsų klientais. Atvykę į mūsų servisą, galite tikėtis profesionalaus patarimo, kaip grąžinti Jūsų automobilio išskirtinį grožį ir efektyvumą. Suprantame, kokia gali būti našta susidurti su automobilio problemomis, ypač su kėbulo pažeidimais. Štai kodėl mes čia, kad šį laikotarpį padarytume kuo lengvesniu.


Komanda, kurios prioritetas - klientas

Kiekvienas klientas AutoDio yra vertinamas ir svarbus. Mūsų ekspertai, aukščiausio lygio specialistai, nuolat siekia ne tik suteikti Jums aukščiausios kokybės automobilių remonto paslaugas, bet ir užtikrinti, kad Jūsų patirtis būtų maloni.


Visapusiškas automobilių dažymo ir kėbulo remonto paslaugų spektras

Nesvarbu, ar tai paprastas bamperio keitimas, ar pilnas automobilių dažymas Vilniuje, AutoDio komanda yra čia, kad Jums padėtų. Mūsų ilgametė patirtis ir draugiškai nusiteikę darbuotojai garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas. AutoDio yra viena geriausių automobilių kėbulo remonto ir dažymo dirbtuvių Vilniuje. Mūsų kvalifikuoti technikai, turintys ilgametę patirtį, užtikrina, kad Jūsų automobilis būtų remontuojamas ir dažomas laikantis aukščiausių standartų. Nelaimingi atsitikimai yra gyvenimo dalis, bet jie neturėtų suardyti Jūsų dienos. Mes suprantame Jūsų poreikius ir siekiame suteikti geriausią aptarnavimą – nuo draugiško pasitikėjimo iki aukščiausios kokybės darbų.


Skaidrumas ir sąžiningumas: mūsų garantija klientams

Jūs visada žinosite, kiek kainuos remontas. Jei atsiras nenumatytų darbų, visada laikysimės sąžiningumo principo ir informuosime jus, prieš tęsdami bet kokius darbus. Mes suprantame, koks svarbus Jūsų laikas. Jei iškils kokių nors nesklandumų, užtikriname, kad būtumėte laiku informuoti ir galėtumėte tinkamai planuoti. Po kiekvieno atlikto darbo, mūsų klientai gauna detalią sąskaitą faktūrą, kurioje aiškiai ir suprantamai nurodyti visi atlikti darbai.


Net jei labai retai pasitaiko kokių klaidų, mes visada esame pasiruošę atlikti būtinus taisymus nemokamai, garantuodami aukščiausią darbų kokybę. Yra daug automobilių servisų Vilniuje, bet mes tikime, kad mūsų individualus požiūris ir aistra suteikti aukščiausios kokybės paslaugas mus išskiria. Reikia patarimo ar pagalbos? Kreipkitės į AutoDio!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506