Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

Duslintuvų remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Norint prailginti išmetimo sistemos (išmetimo kolektorius, duslintuvas, neutralizatoriai, sodžių filtras) sklandaus darbo laiką, dažnai atliekamas duslintuvo remontas, nes būtent jis iš visų išmetimo sistemos elementų, ko gero, pažeidžiamas labiausiai. Ilgainiui, eksploatuojant automobilį, duslintuvas susidėvi, surūdija ir prakiursta. Prakiurus duslintuvams, jeigu dar yra įmanoma atliekamas duslintuvų virinimas, duslintuvų remontas, jeigu ne - duslintuvų keitimas. Staigūs temperatūrų pokyčiai, drėgmė, nuo korozijos apsaugančių priemonių naudojimas, mechaniniai pažeidimai, vibracija ar net kuro kokybė ­– tai priežastys, dėl kurių dažniausiai reikalingas duslintuvų remontas. Dėl tokios kenksmingų faktorių, galinčių lemti automobilio išmetimo sistemos gedimus, gausos ir įvairovės, duslintuvų remontas - viena reikalingiausių autoserviso paslaugų. Tačiau ne visi meistrai turi tinkamos įrangos ar patirties, kad duslintuvų remontas būtų padarytas profesionaliai, greitai ir kokybiškai. Su tinklo Proservisai Vilnius pagalba duslintuvo remonto metu taupykite savo laiką ir pinigus.

Išmetimo sistemos remontas. Atliekame:

Išmetimo sistema yra atsakinga už saugų dujų, kurios išskiriamos dirbant varikliui pašalinimą bei garso, susidarančio dujų išmetimo metu slopinimą. Dujų išmetimo sistema – pažeidžiamiausia automobilio dalis, todėl ją reikia stengtis eksploatuoti tvarkingai bei periodiškai prižiūrėti. Kadangi, ši dalis remontuojama dažniausiai, todėl patariame, pastebėjus pirmuosius gedimų požymius, nedelsti ir kreiptis išmetimo sistemos, duslintuvo remontui. Gendančios išmetimo sistemos požymiai: padidėjęs variklio triukšmingumas, išmetimo dujų patekimas į automobilio saloną, beldimo į automobilio dugną garso atsiradimas. Visos išmetimos sistemos remonto paslaugos:

 • Duslintuvų remontas
 • Duslintuvo keitimas
 • Išmetimo kolektoriaus remontas, keitimas
 • Lambda zondo reguliavimas, keitimas
 • Katalizatoriaus plovimas, keitimas
 • DPF/FAP suodžių filtrų valymas, keitimas
 • Išmetimo sistemos virinimas

Norint kokybiškai atlikti duslintuvų remontą, reikalingos ne tik žinios bei gebėjimai, bet ir patirtis. Taip pat svarbu, kad autoservise būtų įrengta šiuolaikiška įranga, naudojami patikimi, dažniausiai temperatūrai atsparūs įrankiai ir kokybiškas metalas. Mūsų autoservisuose esanti visa įranga atitinka reikiamus reikalavimus, o prie kiekvieno remontuojamo mazgo dirba meistras, turintis mažiausiai trijų metų patirtį toje srityje. Todėl Nedvejokite - Skambinkite nedelsiant.

Duslintuvų remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Duslintuvų remontas. Paskirtis.

Kaip žinia, Išmetimo sistema yra viena svarbiausių dalių dabartiniuose automobiliuose. Duslintuvas ne tik slopina variklio triukšmingumą, bet ir kontroliuoja kenksmingų ir toksinių medžiagų emisiją į atmosferą. Be to, duslintuvas apsaugo nuo dujų pasklidimo į automobilio saloną. Žinoma, tvarkingas duslintuvas viena svarbiausių eksterjero detalių. Tačiau, vertinant Lietuvos oro sąlygas, duslintuvų eksploatacija būna sąlyginai neilga. Tarnavimo laiką lemia tokie faktoriai kaip blogos kokybės kuro pilimas, žiemos metu esanti druska, reagentai mūsų keliuose, taip pat pastovi orų kaita (drėgmė, šaltis, staigūs ir stiprūs temperatūros pokyčiai). Sugedęs, prakiuręs duslintuvas dažnai tampa automobilio „kriokimo“ garso atsiradimo, suprastėjusių pagreičio ir traukos, nestabilaus variklio darbo, žalingų dujų patekimo automobilio saloną ir kitų nemalonumų priežastimi. Būtent todėl duslintuvų remontas reikalingas nedelsiant, tik pastebėjus pirmosius iš išvardintų gedimo požymių.

Duslintuvo remontas Vilniuje. Nedelskite.

Taip pat neverta pamiršti, jog stipriau pažeisto duslintuvo remontas atsieis žymiai brangiau. Taigi, jeigu iš Jūsų automobilio duslintuvo pasigirsta nenatūralūs – „šaudymo“, dunksėjimo garsai, staiga jaučiamai sumažėjo automobilio trauka, sublogo dinamika arba automobilis įsibėgėja vis lėčiau, pastebimas nestabilus variklio darbas ir t.t. Nelaukite, registruokitės į autoservisų tinklą Proservisai Vilnius. Didelę patirtį turintys mūsų specialistai užtikrina, kad duslintuvų remontas, duslintuvų montavimas, duslintuvų keitimas, duslintuvų virinimas Vilniuje atliekamas itin kokybiškai. Primename: duslintuvų remontas Proservisai Vilnius, tai profesionalus bei greitas procesas.

Proservisai Vilnius - Automobilių duslintuvų servisas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien duslintuvų remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Duslintuvų remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „duslintuvų remontas Vilnius“ arba „duslintuvų virinimas Vilniuje". Kadangi, Google paieškos sistemoje duslintuvų remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie duslinuvų remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 13