Elektros sistemos remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Naujuose automobiliuose šiandien galima rasti gausybę visokių elektronikos įdomybių, kurioms sugedus būtinas elektros sistemos remontas. Norint užtikrinti komfortišką ir saugią transporto priemonės eksploataciją, visi automobilyje esantys elektros mazgai bei leputės, parkavimosi, ABS ir SRS sistemos turi funkcionuoti tinkamai. Elektros sistemos remontas – specialių žinių ir įgūdžių reikalaujantis profesionalų darbas. Tik patyrę elektronikos specialistai gali sutvarkyti elektronikos sistemas Jūsų automobilyje taip, kad jos tinkamai veiktų ilgus metus. Juk būtent automobilio elektros sistema atsakinga už kuro padavimą, stabdžių sistemą; elektronikos pagalba pakeliami ar nuleidžiami automobilio langų stiklai, įjungiamos ar išjungiamos šviesos, kelionės metu salone skamba muzika. Ir, žinoma, svarbiausia – būtent elektros sistemos veikimo principu automobilis atrakinamas bei užrakinamas.

Taigi praktiškai visos šiuolaikinio automobilio sistemos yra vienaip ar kitaip susijusios su elektronika. Elektros sistemos remontas – kruopštus technologinis procesas, kurio atlikimui reikalingi geros autoservisų meistro žinios ir įgūdžiai automobilių programinio aptarnavimo srityje. Svarbu pabrėžti, kad tai ypatingai kruopštus ir atsakingumo reikalaujantis darbas, todėl dauguma autoservisų elektros sistemos remonto imasi nenoriai. Tačiau galime garantuoti – autoservisų tinkle Proservisai elektros sistemos remontas atliekamas ir jo imasi tik šioje srityje dirbantys specialistai.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Autoelektrikas. Sunku rasti patikimą autoelektriką?

Ilgą laiką eksploatuojant automobilį, jo elektronikos mazgai dėl įvairių priežasčių anksčiau ar vėliau pradeda gesti. Pastebėjus automobilio elektros sistemos veiklos problemas, geriausia išeitis – mūsų kvalifikuoti autoelektrikai. Rasti tikrai gerai kvalifikuotą autoelektriką šiais lakais gana sunku. Neretai dėl kompetencijos ar įgūdžių trūkumo autoelektrikas nesugeba identifikuoti gedimo, todėl Jūsų automobilio remonto išlaidos padidėja net kelis kartus. Autoservisų tinkle Proservisai dirbantys autoelektrikai ne tik yra kompetentingi, bet ir turi pakankamai įgūdžių tinkamai atlikti savo darbą.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Elektros sistemos remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien elektros sistemos remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Elektros sistemos remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią elektros sistemos remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie elektros sistemos remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 93