Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

Įlenkimų lyginimas be dažymo Vilniuje. Proservisai Vilnius

Įlenkimų lyginimas be dažymo (PDR) – nauja įlenktų automobilio kėbulo vietų ištiesinimui skirta technologija, leidžianti išvengti pažeistos vietos dažymo. Tokia PDR metodika išrasta prieš beveik 20 metų, tačiau išpopuliarėjo gana neseniai. Musų autoservisusoe įlenkimų lyginimas be dažymo ar meninis lyginimas atliekamas pagal visus PDR technologijos reikalavimus, naudojant specialią įranga. Kievienas mūsų meistras užtikrina, kad įlenkimų lyginimas be dažymo, meninis lyginimas pas mus atliekami itin profesionaliai, nes kiekvienas iš meistrų turi gausų tiek žinių, tiek mažiausiai trijų metų patirties bagažą. Beveik visi mūsų klientai liko patenkitni mūsų darbų kokybės, kainos ir laiko santykiu. Todėl drąsiai teigiame, kad įlenkimų lyginimas be dažymo (meninis lyginimas) mūsų autoservisuose yra profesionalus ir greitas.

Įlenkimų lyginimo be dažymo pliusai:

a) automobilis neperdažomas, todėl, siekiant parduodanti transporto priemonę, nekyla problemų dėl buvusio defekto;

b) paslauga gali būti net dvigubai pigesnė, nei kėbulo remontas ar atnaujintos, suremontuotos vietos perdažymas;

c) remontas itin greitas – užtrunka nuo 1 iki 4 valandų.

Primename: mūsų tinkle Proservisai Vilnius dirbantys meistrai yra būtent šios srities profesionalai, gebantys atlikti bet kokią automobilio remonto paslaugą greitai bei kokybiškai. Nemokama konsultacija!

Įlenkimų lyginimas be dažymo Vilniuje. PDR technologija.

Netgi patiems tvarkingiausiems vairuotojams pasitaiko įvairių kėbulo defektų: ant automobilio kažkas nukrito – įlenkimas, kaimynas per stipriai atidarė savo transporto priemonės dureles - įbrėžimas, kamuoliu žaidžiantys vaikai pataikė į automobilį – dar vienas įlenkimas. Iš pažiūros – juk tai tik smulkmenos, tačiau visi šie atsitiktinumai gali pažeisti automobilio kėbulą, gadinti estetinę Jūsų automobilio išvaizdą. Anksčiau tokie ir dar smulkesni kėbulo defektai koreguoti perdažant transporto priemonę, o tai atsieidavo tikrai brangiai. Šiandien autoservisai gali pasiūlyti įlenkimų lyginimą be dažymo (meninis lyginimas) – kokybišką paslaugą, automobilio kėbulo įlenkimams šalinti, už prieinamą kainą.

Įlenkimų lyginimas be dažymo išpopuliarėjo atsiradus naujoms, polimero pagrindu pagamintoms medžiagoms. Šios medžiagos pritaikytos tvirtiems ir lankstiems dabartinių automobilių kėbulams. Paveikus centrinę įlenkimo vietą, naudojant minėtas medžiagas pažeidimai išnyksta. Proservisai Vilnius autosevisuose dirbantys specialistai užtikrina, kad įlenkimų lyginimas be dažymo Vilniuje (meninis lyginimas) atliekamas kokybiškai, greitai ir už teisingą kainą. Be to, mūsų autoservisuose įdiegti visi reikiami įrankiai, turimos visos reikalingos, kokybiškos medžiagos, todėl įlenkimų lyginimas be dažymo atliekamas atsižvelgiant į visus kokybės reikalavimus.

Įlenkimų lyginimas be dažymo Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Meninis lyginimas Vilniuje - grąžiname estetinę išvaizdą

Kaip žinia, be visų automobilio techninės būklės parametrų yra dar vienas svarbus automobilio bendros buklės elementas - estetinė būklė. Dažnai po žiemos periodo automobiliai nestipriai apgadinami, sniego nuosliaužų, varveklių, kritulių ir pan. Todėl, būna pažeista estatinė automobililio būseną. Smukliems pažeidimams šalinti tinkle Proservisai Vilnius atliekamas automobilių meninis lyinimas. Tai procedūra leidžianti automobiliui grąžinti prekinę išvaizdą su nedideliais laiko bei piniginiais kaštais. Meninis lyginimas Vilniuje mūsų tinkle atliekamas pasinaudojant visą reikiamą irangą bei technologijas, kad remonto metu Jūsų automobilio kėbulo dalių nereikėtų špakliuoti ar dažyti. Užsiregistuokite pas mus atvykimui arba atsiųskite pažeistos vietos nuotrauką, įvertinę pasakysime ar pažeistai vietai galimas atlikti meninis lyginimas. Kaip jau minėta, įlekimų lyginimas ne dažymo, kėbulo lyginimas, meninis lyginimas yra iki kelių kartų pigesnis, greitesnis nei sudėtingas kėbulo remontas. Taigi, su autoservisų tinklo Proservisai Vilnius pagalba taupykite savo laiką ir pinigus. Skambinkite nedelsiant!

Proservisai Vilnius įlenkimų lyginimui be dažymo - teisingas pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien įlenkimų lyginimas be dažymo – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Įlenkimų lyginimas be dažymo (meninis lyginimas) Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Įlrnkimų lyginimas be dažymo Vilniuje“ arba „Meninis lyginimas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje automobilių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie įlenkimų lyginimą be dažymo Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 16