Kuro filtro keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Nuo kuro kokybės tiesiogiai priklauso bendra variklio būklė ir jo veikimo kokybė, todėl kuro valymas ir filtravimas automobilyje yra svarbus procesas. Už šią procedūrą – kuro valymą automobilyje – atsakingas kuro filtras, kuris laikui bėgant užsikemša nešvarumais, todėl būtina šią detalę pakeisti. Kuro filtro keitimas yra reglamentuota procedūra, todėl turi būti atliekama periodiškai. Kuo mažesnės kokybės kuras pilamas į automobilį ir kuo prastesnės automobilio eksploatacijos sąlygos, tuo dažniau reikalingas kuro filtro keitimas. Kure, kurį pilate į savo automobilį, gausu įvairių pašalinių priemaišų bei kitų elementų (dulkės, purvas, kitos nuosėdos), kurie turi įtakos kuro filtro būklei.

Tam, kad į variklio degimo kamerą patektų maksimaliai švarus kuras, automobilyje yra įrengtas kuro filtras, kuris neleidžia kure esančioms nuosėdoms patekti į variklį. Suprasti, kad automobiliui reikalingas kuro filtro keitimas nesunku: pagrindinis požymis, kad kuro filtras užsikimšęs, yra suprastėjęs variklio darbas – variklis pradeda dirbti su permušimais. Tokio nesklandaus variklio veikimo priežastimi gali būti į filtrą patekusios nuosėdos ar vanduo. Norime priminti, kad autoservisų tinkle Proservisai dirbantys specialistai greitai bei kokybiškai atlieka kuro filtro keitimą visoje Lietuvoje!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Kuro filtro keitimas. Reguliari procedūra.

Kuro filtro keitimo dažnumas dažniausiai nurodomas ant jūsų automobilyje esančio kuro filtro pakuotės. Benzinu varomuose automobiliuose kuro filtrą reikia keisti kas 15–20 tūkstančių pravažiuotų kilometrų. Dyzelinu varomose automobiliuose kuro filtro keitimas atliekamas kas kartą, pravažiavus 60 tūkstančių kilometrų. Taip pat rekomenduojama atsižvelgti ne tik į automobilio ridą, bet ir į gamintojo rekomendacijas, eksploatacijos sąlygas, kuro, kurį pilate, kokybę. Kuro filtro keitimas autoservisų tinkle Proservisai atliekamas nuolat, tad mūsų tinklo specialistai greitai, pasitelkę ilgametes žinias bei gamintojų rekomendacijas, keičia kuro filtrus visoms automobilių markėms.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Kuro fltro keitimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne kuro filtro keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Kuro filtro keitimas Vilniuje“ arba „Oro filtro keitimas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią kuro filtro keitimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie kuro filtro keitimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 99