Kuro siurblių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Kuro siurblių remontas viena sudėtingesnių procedūrų automobilio remonto sferoje. Kuro siurblys reguliuoja reikiamo kuro kiekio padavimą į variklį tinkamu laiku. Sugedęs kuro siurblys gali stipriai paveikti viso motoro veikimą bei techninę būklę. Kuro siurblių remontas atliekamas naudojant specialią elektroninę įrangą. Ji taip pat reikalinga, kad būtų galima tiksliai nustatyti kuro siurblio gedimo lygį. Tik naudojant specialią, kokybišką įrangą kuro siurblio remontas bus maksimaliai tikslus – sumažės naujų gedimų rizika, o tai reiškia, kad kartu sutaupysite sumą, kurią ateityje galbūt būtumėte skyrę automobilio remontui. Sugedus kuro siurbliui kviečiame kreiptis į autoservisų tinklą Proservisai – mes turime visą reikalingą įrangą, su kuria dirba tik patyrę savo srities profesionalai.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Kuro siurblių remontas. Gedimų priežastys.

Remiantis statistika, didelė dalis automobilio gedimų yra susijusi su kuro padavimo problemomis. Būtent su kuro siurblio gedimais susijęs remontas dažnai atsieina brangiausiai. Galimi dyzelinių variklių degalų siurblių defektai: nudilę ir apgadinti plunžerinės poros detalių darbiniai paviršiai, nudilę vožtuvų, jų lizdų darbiniai paviršiai, netamprios spyruoklės. Taip pat svarbu paminėti, jog gana dažnai nudyla purkštuko detalės.

Kuro sistemos remontas atliekamas:

 • Kai automobilis pradeda naudoti daugiau kuro;
 • Dingus kuro padavimui iš kuro siurblio į purkštuką;
 • Suprastėjus dinaminiams automobilio rodikliams;
 • Atsiradus pašaliniams garsams;
 • Atsiradus kuro pratekėjimui;
 • Padidėjus dūmingumui;
 • Varikliui pradėjus dirbti netolygiai;
 • Atsiradus prastai variklio reakcijai paspaudus akseleratoriaus pedalą;

Kuro sistemos remontas gali būti:

 • Kuro siurblių remonto darbai.
 • Kapitalinis remontas.
 • Einamieji remonto darbai.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Kuro siurblių remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien kuro siurblių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Kuro siurblių remontas Vilniuje“ arba Kuro sistemos remontas Vilniuje: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią kuro siurblių remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie kuro siurblių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 90