Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Pagrindinio diržo keitimas – procesas, kuris, atsižvelgiant į automobilio markę, modelį atliekamas pravažiavus 50–85 tūkst. km. Kaip žinia, pagrindinis diržas – tai viena svarbiausių Jūsų automobilio variklio sudedamųjų dalių, reikalaujanti priežiūros bei periodiško (ciklinio) keitimo. Pagrindinis variklio diržas arba paskirstymo diržas skirtas alkūninio ir paskirstymo velenų darbo sinchronizacijai variklyje atlikti. Dėl to, kad pagrindinis diržas turi polinkį susidėvėti, jis negali būti naudojamas amžinai. Be to, vis dar nėra automatizuotos sistemos, nuolat pranešančios apie paskirstymo diržo būklę, todėl periodiškai reikalinga pagrindinio diržo būklės kontrolė bei pagrindinio diržo keitimas.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad pagrindinio diržo keitimas yra būtina procedūra , nes nusidėvėjęs paskirstymo diržas gali trūkti, taip sukeldamas rimtų bėdų Jūsų vairuojamo automobilio variklio būklei. Nutrūkus pagrindiniam diržui ir varikliui esant veikimo būsenoje, geriausiu atveju gali būti deformuoti vožtuvai, o blogiausiu varikliui bus būtinas kapitalinis variklio remontas. Todel nedelsiant registruokitės pagrindinio diržo būklės patikrai tinkle Proservisai Vilnius. Primename: pagrindinio diržo keitimas Vilniuje mūsų autoservisuose atliekamas pagal visus Jūsų automobilio markės gamintojų reikalavimus. Tinklo Proservisai Vilnius pagalba pagrindinio diržo keitimo metu taupykite savo laiką ir pinigus.

Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje. Meistrai, kuriais galima pasitikėti.

Nors dažnai kalbama, kad pagrindinio diržo keitimas yra nesudėtinga procedūra, bet verta paminėti, kad kokybiškas šio darbo atlikimas reikalauja ypatingo dėmesio ir kruopštumo. Su pagrindiniu diržu rekomenduotina kartu keisti ir visą pagrindinio diržo komplektą: įtempėjus, vandens siurbliuką bei kitas reikalingas pakeisti dalis. Drąsiai galime teigti, kad Proservisai Vilnius meistrai yra kompetetingi ir šiuolaikiški, pagrindinio diržo keitimas Vilniuje būtų atliktas itin kokybiškai. Mūsų tikle dirba tik tiek meistrai, kurie toje remonto srityje specializuojasi mažiausiai 3 metus. Todėl nedelskit ir registruokitės konsultacijai. Proservisai Vilnius - puiki vieta, kad pagrindinio diržo keitimas Vilniuje nebekeltų papildomų rūpesčių Jūms bei Jūsų transporto priemonei. Taip pat dižiuojamės, kad pagrindinio diržo keitimas mūsų meistrų pagalba yra profesionalus, greitas. Išbandykite patys!

Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Pagrindinio diržo keitimas. Reikalingas kai:

Kaip jau minėta, siekiant išvengti rimto variklio remonto reiktų periodiškai patikrinti ar pagrindinis diržas dar yra naudotinas. Meistrui pastebėjus pagrindinio diržo susidėvėjimo požymius, būtinas pagrindinio diržo keitimas. Vis dėlto svarbu paminėti, kad dažnai pagrindinio (paskirstymo) diržo nesimato, nes jis būna užslėptas po apsauga, todėl įvertinti jo būklę dalinai neišrinkus variklio - sudėtinga. Daugumos automobilių gamintojų rekomendacija, kad pagrindinio diržo keitimas būtų atliekamas pravažiavus 50–85 tūkst. km. Pabrėžtina, kad ši rekomendacija taikoma tik tiems pagrindiniams (paskirstymo) diržams, kurie yra originalūs. Neretai autoservisuose ar kitose automobilių remonto vietose pagrindinio diržo keitimo metu, naudojami neoriginalūs, kinietiški ir pigūs pagrindiniai diržai. Savaime suprantama tokie pagrindiniai diržai tarnauja trumpiau bei turi didesnę tikimybę nutrūkti anksčiau laiko.

Taigi, tinkle Proservisai Vilnius galimas ne vien pagrindinio diržo keitimas Vilniuje, bet ir pagrindinio diržo būklės patikra, diagnostika. Jei Jūsų automobilį sunku užvesti, ženkliai padidėjo dūmų išmetimas arba kuro sąnaudos, reikėtų patikrinti pagrindinio diržo būklę. Norint išvengti kitų galimų gedimų ir brangaus nenumatyto remonto reikėtų nedelsiant kreiptis į patikimą autoservisą.

Proservisai Vilnius Pagrindiniam diržo keitimui - teisingas pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien pagrindinio diržo keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Pagrindinio diržo keitimas Vilniuje“ arba „Variklio remontas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje automobilių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie pagrindinio diržo keitimą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 52