Parktronikų montavimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Automobilių inžinieriai nuolatos dirba, stengdamiesi tobulinti eksploatacines automobilio galimybes bei sąlygas. Pakeitimai atliekami ne tik važiuoklėms, bet ir kėbulams: jie tampa talpesni, funkcionalesni, turi geresnius aerodinamikos rodiklius, naujesnį dizainą ir t.t. Bandymai patobulinti automobilio kėbulą neretai lemia tam tikrus neigiamus padarinius, pavyzdžiui, sumažėjusį matomumą. Ši problema dažniau kliudo nepatyrusiems vairuotojams – susiduriama su tam tikromis kliūtimis parkuojant transporto priemonę, išvažiuojant iš garažo. Žymiai sumažinti nelaimės riziką bei transporto priemonės valdymą palengvinti gali autoservisų tinkle Proservisai atliekamas parktronikų montavimas. Parktronikai – tai įranga, garsiniais signalais perspėjanti, kad automobilis pernelyg arti prie kokio nors objekto. Garantuojame, kad autoservisų tinklas Proservisai turi visą reikalingą įrangą ir detales profesionaliam parktronikų montavimui bei remontui atlikti. Registruokitės konsultacijai – profesionalus mūsų administratorius ras būdą kaip Jums padėti!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Parktronikų montavimas.

Parktronikų montavimo vietą automobilyje gali pasirinkti pats vairuotojas. Norint priimti optimaliausią sprendimą, reikia žinoti pasirinkimo variantus bei jų privalumus ir trūkumus. Optimaliausias ir populiariausias yra parktronikų montavimas ant galinio automobilio bamperio. Pasirinkus tokį variantą, galima įdiegti ir galinio matymo kamerą. Tačiau, žinom, parktronikus galima montuoti ir ant priekinio automobilio bamperio. Autoservisų tinklas Proservisai savo klientams gali pasiūlyti ir kompleksinį parktronikų montavimą. Ši paslauga labai populiari didelių gabaritų automobiliams, taip pat automobiliams, turintiems tamsintus langus. Parktronikų montavimas turi būti kokybiškas – jei darbą atlieka ne specialistas, gali būti pažeistas kėbulo hermetiškumas, technologiniai automobilio elementai, kurių veikla gali sutrikti. Autoservisų tinklo Proservisai specialistai ne tik kokybiškai atlieka parktronikų montavimą, bet ir patikriną jų veiklą ir, prireikus, gali sureguliuoti techninius jų parametrus.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Parktronikų montavimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien parktronikų montavimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Parktronikų montavimas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią parktronikų montavimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie parktronikų montavimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 11