Ratų suvedimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Ratų suvedimas ­– tai automobilio ratų kampų reguliavimas. Ratų suvedimo kokybė lemia automobilio eksploatacijos stabilumą, taigi, yra tiesiogiai susijusi su saugumu kelyje. Tinkamas ratų suvedimas supaprastina automobilio valdymo procesą. Specialistai išskiria daugiau nei 10 tvarkingo ratų suvedimo parametrų. Šie parametrai kiekvienai automobilio markei yra skirtingi, griežtai fiksuoti, turi fiksuotas paklaidas. Ratų suvedimas atliekamas horizontalioje padėtyje, išmatuojamas atstumo tarp priekinių ir galinių ratų diskų taškų skirtumas. Autoserviso darbuotojas privalo užtikrinti, kad suvedimo parametrų atstumas maksimaliai atitiks tokį, kokį reglamentavo gamintojas.

Po avarijos, ratų ar tam tikrų kitų detalių pakeitimo ratų suvedimas gali nutolti nuo reikiamų normų. Nuokrypis nuo reglamentuotų normų lemia sunkesnį automobilio kontroliavimą, automobilį nuolat „tempia“ į vieną ar į kitą pusę. Taip pat, galima pastebėti padidėjusias degalų sąnaudas bei greičiau besidėvinčias padangas. Pastebėjus nors vieną minėtųjų požymių, patartina nedelsiant kreiptis į profesionalus ir atlikti kokybišką ratų suvedimą. Be pačios paslaugos, šiam darbui reikalingos detalės, modelio specifikacijas atitinkančios padangos ir pan. Autoservisuose ratų suvedimas atliekamas specialių stendų ir kitos reikalingos įrangos pagalba, taip užtikinama maksimali paslaugos kokybė ir tikslumas. Autoservisų tinkle Proservisai turi visą reikalingą įrangą ratų suvedimo bei kitoms remonto paslaugoms atlikti. Mūsų tinkle dirba tik specialistai – ilgametę patirtį skaičiuojantys profesionalai.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Ratų suvedimas. Kodėl jo reikia?

Ratų suvedimas – tai rato sukimosi plokštumos nuokrypis nuo išilginės automobilio ašies, atstumo tarp ratlankių kraštų priekyje ir gale skirtumas. Ratų suvedimas lemia ratų lygiagretumą važiuojant. Sutrikus ratų suvedimui didėja ratų riedėjimo trintis, greičiau dyla padangos, didėja degalų sąnaudos. Pastebėjus pakabos defektų, gali atsirasti ratų ašies poslinkis, kuris važiuojantį automobilį tempia į šoną. Neteisingas bendrasis posvyrio kampas – rato išvirtimo ir posūkio ašies skersinio posvyrio kampo suma, rodanti, kad automobilio lonžeronas yra įlenktas arba laikantysis kėbulas yra deformuotas. Pasislinkus galinių ratų ašiai, sparčiau dyla padangos, nebesutampa priekinių ir galinių ratų vėžės.

Prireikia daugybės automobilių bandymų, kol gamykloje randamas ir nustatomas optimalus ratų padėties kampas. Būtent todėl ratus nustatinėti reikėtų patikėti autoserviso įmonių profesionalams. Išdilę ratų guoliai skleidžia triukšmą. triukšmas stiprėja padidėjus guolio apkrovai. Sukant automobilį į dešinę stipresnė apkrova tenka kairiajam priekinio rato guoliui. Jei jis nudilęs – triukšmas bus ypač stiprus. Sukant į kairę – atvirkščiai, stipriau bildės dešinės pusės guolis. Ratų stebulėse guoliai būna rutuliniai radialiniai, atraminiai dvieiliai ir tų pačių gabaritų ritininiai kūginiai. Ritininiai guoliai priima didesnes apkrovas, tačiau jų tarpai turi būti sureguliuoti ypatingai tiksliai. Padidėjus tarpui didėja ir dinaminė apkrova, dėl kurios guolis išdyla sparčiau. Sumažinus tarpą, guolis pernelyg stipriai kaista, išdega tepalas ir guolis gali užsikirsti. Tokiu atveju sukeliamas realus pavojus automobilio keleivių gyvybei.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Ratų suvedimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien ratų suvedimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Ratų suvedimas Vilniuje“ arba „Padangų montavimas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią ratų suvedimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie ratų suvedimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 95