Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

Rūdžių šalinimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Nors šiuolaikinės automobilių kėbulo apdirbimo technologijos ir metodai yra itin kokybiški, laikui bėgant kiekvieną transporto priemonę pradeda veikti korozija. Ypatingai ­po pažeidimų neatsparus tampa metalas – pradeda itin greitai oksiduotis net patyręs mažiausių įbrėžimų. Rūdžių šalinimas - specialus technologinių darbų kompleksas, kurį rekomenduojama patikėti specializuoto autoserviso darbuotojams – norint, kad suremontuotoje vietoje daugiau neatsirastų rūdijimo žymių, rūdžių šalinimas (rūdžių tvarkymas) turi būti atliktas profesionaliai. Kvalifikuoti mūsų autoservisų tinklo meistrai bei įdiegta naujausia įranga garantuoja, kad rūdžių šalinimas nuo jūsų automobilio bus atliktas itin kokybiškai. Proservisai Vilnius autoservisusoe rūdžių šalinimas atliekamas tik meistrų, šioje remonto srityje turinčių ilgametę patirtį. Patikėdami rūdžių šalinimo procesą ne profesionalui rizikuojate gauti ne patį kokybiškiausią aptarnavimą: automobilis gali pradėti rūdyti kur kas greičiau nei turėtų, naujas transporto priemonės dažų sluoksnis gali skirtis nuo gamyklinių dažų arba, blogiausiu atveju – dažai lupsis. Skambinkite konsultacijai

Rūdžių šalinimas. Automobilių rūdijimo priežastys.

Galime išvardyti ne vieną priežastį, dėl kurios laikui bėgant kiekvienam automobiliui reikalingas rūdžių šalinimas (rūdžių tvarkymas). Vis dėlto, pagrindinė priežastis – rūdys atsiranda nenudažytose automobilio vietose, kurios buvo vienaip ar kitaip pažeistos: įvyko susidūrimas, atsirado subraižymų, įlenkimų, padaryta klaidų gruntuojant automobilio dalis. Rūdija tik geležis: po metalo susijungimo su vandeniu prasideda oksidacijos procesas. Laikui bėgant rūdžių laukas didėja, ypatingai tai vyksta ant metalo patekus vandeniui, pvz., kai lyja. Visai nesvarbu, ar rūdijimo žymių „papuoštą“ automobilį ketinate eksploatuoti pats, ar norite parduoti, norisi, kad jis atrodytų nepriekaištingai – nesimatytų akį traukiančių rūdžių pėdsakų. Taigi, vos pastebėjus pirmąsias rūdis, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į profesionalų autoservisų tinklą Proservisai Vilnius. Taip ne tik sutaupysite laiko ir pinigų automobilio remontui, bet ir galėsite puikuotis nepriekaištingos prekinės išvaizdos transporto priemone. Taigi, kaip jau minėta rūdžių šalinimas Vilniuje mūsų autoservisuose yra profesionalus, greitas bei kokybiškas procesas. Todėl, su mūsų pagalba, rūdžių šalinimo nuo kėbulų metu, taupykite savo laiką ir pinigus.

Rūdžių šalinimas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Proservisai Vilnius rūdžių šalinimui - teisingas pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien rūdžių šalinimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Rūdžių šalinimas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Rūdžių šalinimas Vilniuje“ arba „Rūdžių tvarkymas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje automobilių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie rūdžių šalinimą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 103