Sėdynių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Intensyviai eksploatuojant automobilį anksčiau ar vėliau automobilio salono detalės nusidėvi, todėl automobiliui būna reikalingas sėdynių remontas. Automobilio sėdynės nuolatos patiria didelį krūvį, todėl neretai medžiaga, kuria yra aptrauktos sėdynės, plyšta, oda įtrūksta. Būtent todėl sėdynių remontas yra gana populiari autoservisų tinkle Proservisai atliekama paslauga. Naudodami specialias technologijas mūsų meistrai gali atnaujinti, suremontuoti pažeistas sėdynių ir viso salono vietas – tai leis sutaupyti, nereiks keisti visos sėdynės medžiagos. Registruokitės konsultacijai – profesionalus mūsų administratorius ras būdą Jums padėti!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Sėdynių remontas. Tipai:

 • Išdegimų pašalinimas;
 • Sėdynių rėmo remontas;
 • Sandarinimo dalių pakeitimas;
 • Įdubimų pašalinimas;
 • Sėdynių atramų remontas;
 • Sėdynių dalių remontas arba keitimas;
 • Vieno tipo sėdynių keitimas kitais;
 • Visiškas arba dalinis sėdynių perdarymas;
 • Sėdynių šildymo sistemos remontas.

Sėdynių remontas.

Automobilių sėdynių remontas – tai vienas remonto tipų, kurie vairuotojams neatrodo patys svarbiausi. Paprastai vairuotojai daugiau dėmesio skiria variklio, transmisijos ir kitų mazgų bei detalių remontui. Turime pabrėžti, kad toks sprendimas teisingas tik iš šalies: daugiau dėmesio tikrai verta skirti šių automobilio dalių remontui bei priežiūrai, tačiau nereikėtų pamiršti, kad būtent sėdynių remontas gali tiesiogiai lemti vairuotojo savijautą automobilio eksploatacijos metu. Anksčiau ar vėliau automobilių sėdynių mechanizmai susidėvi, todėl jos tampa nepatogios bei trukdo tinkamai eksploatuoti automobilį, tai ypač juntama ilgose automobiliu įveikiamose distancijose. Sugadinti sėdynių mechanizmai gali lemti ir sveikatos sutrikimus – problemas stuburo, nugaros srityje. Be to, prasta sėdynių kokybė gali sumažinti vairuotojo dėmesio koncentraciją kelyje – kartu tai paveiktų ir vairuotojo saugumą. Taigi, sėdynių remontas yra kur kas svarbesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.


Sėdynių remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien sėdynių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Sėdynių remontas Vilniuje“ arba „Salono remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią sėdynių remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie sėdynių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 83