Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!


Variklių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Kokybiškas variklio remontas – tai vienas sudėtingiausių techninių darbų, kuriuos atlieka autoservisų meistrai. Tikriausiai daugeliui vairuotojų, ypač tiems, kurių automobiliai skaičiuoja ne pirmą dešimtmetį, frazė „reikalingas variklio remontas“ skamba ypatingai gąsdinančiai. Tačiau, jei autoservise, kuris teikia variklio remonto paslaugas, dirba tikri profesionalai, jie sugebės bet kokį variklio gedimą pašalinti greitai, o ir kaina neišgąsdins. Kreipkitės į autoservisų tinklą Proservisai Vilnius, čia variklių remontas Vilniuje atliekamas tik specialistų, šioje srityje jau sukaupusių itin didelę patirtį. Registruokitės konsultacijai – profesionalus administratorius atsakys į visus su variklių remontu susijusius Jūsų klausimus!

Variklio remontas. Kada reiktų susirūpinti?

 • Padidėjusios tepalų, kuro sąnaudos;
 • Tiršti dūmai, pasirodę iš išmetimo sistemos;
 • Aušinimo skysčio patekimas į tepalus;
 • Pastovūs „metaliniai“ garsai varikliui dirbant;
 • Variklis periodiškai užgesta;
 • Automobilis prastai užsiveda.

Variklių remontas Vilniuje. Procedūra:

Variklio remontas susideda iš tokių pagrindinių darbų:

 • Stūmoklių, stūmoklių žiedų keitimas;
 • Vožtuvų keitimas;
 • Riebokšlių, sandariklių, tarpinių keitimas;
 • Cilindrų bloko ir pačių cilindrų restauravimas;
 • Alkūninio ir skirstomojo velenų restauravimas;
 • Cilindrų bloko galvutės restauravimas.

Variklių remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Variklių remontas Vilniuje. Taupykite savo pinigus!

Daugelis vairuotojų nelinkę skirti labai daug dėmesio pirmiesiems gedimo požymiams – nenorima tikėti, kad gresia variklio remontas. Tokį požiūrį dažniausiai lemia noras sutaupyti. Tačiau svarbu pabrėžti, kad daugeliu atvejų, kuo anksčiau yra diagnozuoti variklio defektai, tuo variklio remonto kaina būna mažesnė. Taigi, vos tik pastebėję pirmuosius defektus, kreipkitės variklio diagnostikai – tai ne tik leis sutaupyti, bet ir išvengti rimtesnių problemų. Primename: autoservisų tinkle Proservisai Vilnius dirbantys profesionalai itin kokybiškai atlieka tiek variklio diagnostiką, tiek variklio remontą. Tinkamas variklių remontas Vilniuje Proservisuose galimas net tik dėl kvalifikuotų meistrų, bet ir dėl turimos visos reikalingos specialios įrangos. Taigi, taupykite savo pinigus, kreipkitės pirminei konsultacijai, diagnostikai pas mus. Tuo pačiu, suprasite, kad variklio remontas ne visada reiškia didelius remonto kaštus. Su tinklo Proservisai Vilnius pagalba variklių remonto metu taupykite savo pinigus ir laiką. Registruokitės nedelsiant.

Proservisai Vilnius - Automobilių variklių servisas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilių variklio remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Variklių remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Kapitalinis variklių remontas Vilniuje“ arba „Variklio remontas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje variklių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie variklių remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 68