Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!Važiuoklės patikra Vilniuje. Proservisai Vilnius

Kiekvienam automobiliui anksčiau ar vėliau reikalingi važiuoklės patikra (važiuoklės diagnostika) ar netgi važiuoklės remontas. Važiuoklės patikra paprastai turėtų būtų atliekama prieš automobilio pirkimą, planinio techninio aptarnavimo metu ar pamačius kokių nors važiuoklės defektų. Važiuoklės patikra (važiuoklės diagnostika) susidaro iš daugybės automobilio techninių mazgų peržiūros, todėl važiuoklės patikrą rekomenduojama patikėti tik tikriems šios srities profesionalams. Tik tikras, ilgametę patirtį turintis specialistas galės tiksliai nustatyti visus gedimus. Dažna situacija, kai automobilio važiuoklės patikra Vilniuje atliekama nekompetetingo meistro priveda prie to, kad remontuojami, keičiami tie važiuoklės elementai, kurie dar galėtų nemažai laiko tarnauto. Dėl to. ne abejo automatiškai išauga ir važiuoklės remonto kaštai. Todėl, rainame automobilio važiuoklės patikrą Vilniuje patikėti mums. Proservisai Vilnius dirbantys meistrai turi ilgametę patirtį važiuoklės remonto, patikros, diagnostikos srityse, todėl važiuoklės patikros metu meistras klientui gali profesionaliai paaiškinti kiekvieną diagnozuotą defektą. Važiuoklės patikra Vilniuje Proservisai Vilnius autoservisuose - reali galimybė sutaupyti pinigus. Skambinkite nedelsiant.

Važiuoklės patikra Vilniuje. Važiuoklės Diagnostika.

Važiuoklės patikra diagnostika daroma įvairiais būdais, pasitelkiant ne tik profesionalias žinias bei įgūdžius, bet ir tinkamą, kokybišką įrangą. Dažnai "garažiukose" ar autoservisuose neturint specialios įrangos arba specialių stendų yra sunku nustatyti tikslius gedimus. Važiuoklės patikra Vilniuje mūsų autoservisusoe atliekama pasitelkiant visą reikiamą įrangą, todėl defektai nustatomi tiksliai. Kaip jau minėta, tiklsiai nustačius gedimus yra puiki terpė sutaupyti, nes nekeičiamos, neremontuojamos to detalės, kurios nepadėtų pašalinti gedimo. Taigi, važiuoklės patikra Vilniuje mūsų autoservisusose puikus būdas saugiai, taupiai ir atsakingai vairuoti savo transporto priemonę. Registruokitės - važiuoklės patikra Vilniuje Jūsų automobiliui bus atlika Jums patogiu laiku, bei arčiausiai jūsų darbo ar gyvenamosios vietos. Profesionali, greita važiuoklės patikra Proservisai Vilnius tinkle - registruojame tik į laisvas vietas, todėl patikrą pradedame nedelesiant.

Važiuoklės patikra Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Proservisai Vilnius - automobilių važiuoklių servisas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien važiuoklės patikra – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Važiuoklės patikra Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „važiuoklės patikra Vilniuje“ arba „važiuoklės remontas Vilniuje". Kadangi, Google paieškos sistemoje važiuolės remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais. Su tinklo Proservisai Vilnius pagalba važiuoklės patikros, remonto metu taupykite savo laiką ir pinigus. Skambinkite nedelsiant.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie važiuoklės patikrą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 85