Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!


Važiuoklės remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Remiantis statistika, važiuoklė tai - viena greičiausiai nusidėvinčių transporto priemonės mazgų, nes ją nuolatos veikia gana nemažos apkrovos. Taip pat didelės įtakos važiuoklės sudedamųjų dalių nusidėvėjimui turi ir kelių, kuriais eksploatuojamas automobilis, būklė. Tvarkinga važiuoklė užtikrina kiekvienos kelionės saugumą, išlaiko automobilį stabilų kelyje, vairuotojui suteikia pasitikėjimo savimi, automobiliu, vairavimas tampa malonus. Netvarkinga važiuoklė taip pat tiesiogiai susijęs su Jūsų ir keleivių, kuriuos vežate savo automobiliu, saugumu. Net iš pažiūros nereikšmingas važiuoklės defektas gali turėti rimtų pasėkmių tiek minėtam saugumui kelyje, tiek Jūsų išlaidoms, kuomet bus reikalingas pilnas važiuoklės remontas. Taigi, akivaizdu, kad vienas svarbiausių Jūsų autoservisui patikėtų darbų turėtų būti važiuoklės diagnostika – bene vienintelis patikimas būdas, nelaukiant kol kas nors pradės bildėti, sužinoti, ar Jūsų transporto priemonei reikalingas važiuoklės remontas. Tad, raginame registruotis važiuoklės patikrai nedelsiant, kad važiuoklės remontas Vilniuje būtų atliktas laiku. Kadangi, turime keletą autoservisų Vilniuje, mums nebus sunku Jūsų automobilį pradėti remontuoti nedelsiant.

Važiuoklės remontas Vilniuje. Užtikriname sąžiningą važiuoklės patikrą!

Taip pat labai svarbus momentas, kad važiuoklės remontas Vilniuje ar net važiuoklės patikra būtų atlikti itin kokybiškai derėtų kreiptis į sąžiningą autoservisą. Nesuprantančiam žmogui prirašyti reikalingų ir nereikalingų darbų nėra sunku, ypač, kai atliekamas važiuoklės remontas. Negana to, remontuojant važiuoklę, nepatyręs meistras gali net nenorom pridaryti papildomų bėdų, taip remontui išleidžiant nepagrįstai dideles pinigų sumas. Tuo tarpu, mes užtikrintai galime teigti, kad Proservisai Vilnius dirbantys meistrai dirba pagal auksčiausius kokybės bei garantijos standartus. Juolab, Proservisai Vilnius autoservisuose dirba meistrai, skaičiuojantys ilgametę automobilių remonto patirtį, todėl naudodami profesionalią įrangą, visus remonto darbus atlieka sparčiai ir kokybiškai.

Kaip jau minėta, net mažiausias važiuoklės gedimas gali tapti avarijos sukėlėju. Negana to, laiku nesutvarkyta važiuoklė lemia greitesnį kitų automobilio detalių susidėvėjimą. Laiku rasti automobilio važiuoklės gedimai ir tinkamas jų remontas apsaugos kitas važiuoklės dalis bei mazgus nuo galimų problemų. Automobilis, kurio vairuotojas sistemingai rūpinasi važiuoklės patikra ar remontu, bus ne tik saugus eksploatuoti, bet ir komfortiškas - be jokių pašalinių garsų. Be to, periodiškai atliekama važiuoklės patikra ar smulkus važiuoklės remontas taip pat per daug netuštins Jūsų piniginės! Registruokitės nedelsiant, profesionalus mūsų administratorius Jūsų paslaugoms – padės bet kurioje situacijoje!

Važiuoklės remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Važiuoklės remontas. Galimi remonto darbai:

 • Amortizatorių keitimas;
 • Vairo traukių remontas, keitimas;
 • Spyruoklių keitimas;
 • Antgalių keitimas;
 • Šarnyrų keitimas;
 • Svirčių keitimas;
 • Pusašių remontas ir jų šarnyrų keitimas;
 • Ratų guolių keitimas;
 • Sailentblokų keitimas;
 • Ir kt.

Profesionalus ir greitas važiuoklės remontas Vilniuje tik Proservisai Vilnius autoservisuose. Tinklo Proservisai Vilnius pagalba važiuoklės remonto metu taupykite savo laiką ir pinigus. Skambinkite nedelsiant!

Proservisai Vilnius - Automobilių važiuoklių servisas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien važiuoklės remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Važiuoklės remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „važiuoklės remontas Vilniuje“ arba „važiuoklės patikra. Kadangi, Google paieškos sistemoje važiuoklės remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie važiuoklės remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 21