Vožtuvų reguliavimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Jei iš variklio pasigirdo nebūdingi garsai ir susidarėte įspūdį, kad automobilis tuoj sustos ir nebepajudės iš vietos, gali būti, kad to priežastis yra prastai sureguliuoti vožtuvai. Norint suprasti priežastį, kodėl taip vyksta, pirmiausia reikia žinoti, kas yra cilindrų vožtuvai. Variklyje esantys cilindrai turi keletą vožtuvų, kurie reguliuoja kuro įpurškimą ir dujų pašalinimą. Varikliui dirbant didėja temperatūra, o kartu didėja ir atotrūkis tarp detalių. Vožtuvams tokie procesai turi ypatingai daug įtakos, kuri lemia visos sistemos darbo suprastėjimą. Taigi, norint to išvengti, reikalingas vožtuvų reguliavimas. Kad vožtuvų tarpai būtų tiksliai tokie, kokius reglamentavo gamintojas, vožtuvų reguliavimas turi būti atliekamas profesionaliai. Jei vožtuvai sureguliuoti netvarkingai, tarp jų palikti per dideli tarpai, vožtuvas tinkamai neatsidarinės. Jei tarpai bus per maži – dėl patiriamo krūvio, vožtuvai susidėvės ypač greitai.

Taigi, netikslus ar nekokybiškas vožtuvų reguliavimas gali ne tik pakenkti Jūsų automobilio variklio būklei, bet ir gerokai padidinti Jūsų automobilio remonto išlaidas. Skirtingų markių automobilių vožtuvų reguliavimas atliekamas nevienodu periodiškumu. Dažniausiai vožtuvų reguliavimas reikalingas nuvažiavus po 100 tūkstančių kilometrų. Vožtuvų reguliavimą rekomenduojama atlikti specializuotame servise, kuriame būtų visa reikalinga įranga, o Jus aptarnautų kompetentingi specialistai, kurie vožtuvų reguliavimą atliktų ypač tiksliai. Autoservisų tinkle Proservisai dirbantiems šios srities profesionalams vožtuvų reguliavimas yra puikiai žinoma ir dažnai atliekama procedūra. Proservisų tinklo meistrai žino visus tinkamus parametrus, turi visą reikalingą įrangą, tad varikio vožtuvų reguliavimas čia būtų atliekamas itin kokybiškai. Registruokitės konsultacijai, mūsų profesionalus administratorius ras būdą Jums padėti!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Vožtuvų reguliavimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien vožtuvų reguliavimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Vožtuvų reguliavimas Vilniuje“ arba „Variklio remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią vožtuvų reguliavimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie vožtuvų reguliavimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 99