Žvakių keitimas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Žvakių keitimas atliekamas:

 • Suprastėjus žvakių darbui;
 • Pasiekus tam tikrą automobilio ridą;
 • Techninio aptarnavimo metu;
 • Pasibaigus gamintojo rekomenduojamam žvakių naudojimo laikui.

Automobilinių žvakių eksploatacijos laikas priklauso nuo jų kokybės ir gamintojo – dažniausiai žvakių keitimas atliekamas pravažiavus 30–100 tūkstančių kilometrų. Žvakės ne visada keičiamos tik pasibaigus jų naudojimo laikui. Kaip ir kitos automobilio dalys, žvakės gali susidėvėti ir anksčiau. Būtent pagal žvakių būklę dažnai nustatomi ir kiti benzininio variklio gedimai. Jeigu Jūsų automobiliui dėl tam tikrų priežasčių reikia keisti žvakes, siūlome patikėti šį darbą didelę patirtį sukaupusiems profesionalams. Jie ne tik puikai žinos kokio gamintojo žvakės labiausiai tinka jūsų automobiliui, bet ir atliks profesionalią diagnostiką – žvakių keitimas Jūsų nebevargins ilgą laiką. Šiai procedūrai atlikti reikalingas ypač išsamus automobilio degimo sistemos išmanymas – nežinant darbo subtilybių galima pridaryti automobiliui galima pridaryti didelės žalos, kurios tvarkymas atsieis kur kas brangiau. Autoservisų tinklas Proservisai gali pasiūlyti kokybišką žvakių remontą arčiausiai Jūsų norimos vietos. Registruokitės konsultacijai – mūsų profesionalus administratorius ras būdą kaip Jums padėti!

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Žvakių keitimas. Tai:

Automobilinės žvakės – tai dvikontakčiai iškrovikliai, naudojami benzinu varomuose varikliuose. Įvertinkite žvakių svarbą variklio darbui – nuo žvakių būklės gali priklausyti, ar tinkamai užsiveda variklis. Geram variklio darbui reikalingos puikiai veikiančios žvakės, todėl automobiliui reikalingas periodiškas žvakių keitimas. Žvakė susideda iš kelių elementų:

 • Centrinis elektrodas;
 • Kontaktinė ašis;
 • Izoliatorius;
 • Korpusas;
 • Šešiakampis elementas;
 • Blokinis elektrodas.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Žvakių keitimas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien žvakių keitimas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Žvakių keitimas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią žvakių keitimui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie žvakių keitimą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 9