Automatinių dėžių remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Po kruopštaus ir nuoseklaus automatinės pavarų dėžės patikrinimo, jeigu gedimo problemos nepavyksta pašalinti tepalų keitimu, dažniausiai reikalingas automatinių dėžių remontas. Greičių dėžės remontui atlikti reikalingi ne tik specialūs instrumentai – svarbu, kad remontą atliktų kompetentingi specialistai. Kokybiškas automatinių dėžių remontas Vilniuje "įkandamas" ne kiekvienam autoservisui. Svarbu: užtikriname, kad automatinių dėžių remontą atliekame itin proifesionaliai ir kokybiškai.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Automatinių dėžių remontas atliekamas tokiais etapais:

 • Greičių dėžės diagnostika. Identifikuojami gedimai.
 • Greičių dėžės remonto aptarimas su automobilio savininku.
 • Pavarų dėžės nuėmimas ir paviršiaus išvalymas suspaustu oru.
 • Pavarų dėžės remontas ir surinkimas.
 • Automatinės pavarų dėžės tikrinimas specialiame stende.
 • Automatinės pavarų dėžės montavimas automobilyje.
 • Greičių dėžės diagnostika prieš perduodant automobilį savininkui.

Greičių dėžės remontas reikalingas, kai:

 • Pasigirsta automatinei pavarų dėžei nebūdingi garsai.
 • Jaučiamos nesuprantamos vibracijos greičių dėžės veikimo metu arba keičiant automatinės pavarų dėžės režimus.
 • Greičių dėžė pradeda kaisti.
 • Pastebima trūkinėjimų perjungiant pavaras.
 • Pastebima užlaikymų perjungiant pavaras.

Automatinė pavarų dėžė.

Mūsų keliuose daugėja automobilių su automatinėmis pavarų dėžėmis. Jos automatiškai ir sklandžiai perjungia pavaras, derindamos variklio apkrovą ir automobilio judėjimo greitį, akseleratoriaus nuspaudimą. Automobilį su automatine pavarų dėže vairuoti daug paprasčiau. Automatinių pavarų dėžių resursas yra mažesnis nei mechaninių dėžių. Tinkamai eksploatuojant be remonto galima nuvažiuoti apie 200 tūkst. km. Vėliau pavarų perjungiimas suprastėja, automobilis pradeda trūkčioti, pavarų dėžėje girdimi bildesiai. Išdilus įvorėms ir krumpliaračiams transmisinis skystis pradeda juoduoti. Ypač juoduoja, kai išdyla aliuminio įvorės ir į skystį patenka aliuminio miltelių. Ilgai su perkaitusiu skysčius veikiančioje pavarų dėžėje atsiranda lako. Sankaba praslysta, stringa vožtuvai bei sklandžiai ir sutrinka hidrotransformatoriaus veikla. Baltos spalvos skystis rodo, kad automatinės pavarų dėžės aušinimo sistema yra sugedusi. Transmisinį skystį reikia keisti automobilio gamyklos nurodytu periodiškumu. Transmisinio skysčio keitimo darbas nėra lengvas, todėl jį verta patikėti patyrusiems autoserviso įmonių meistrams.

Gali pasitaikyti šie pavarų dėžių gedimai: per aukštas arba per žemas transmisinio skysčio lygis, didelis arba mažas skysčio slėgis, užterštas filtro elementas, skysčio siurblio gedimai, išdilę sankabų ir stabdžių diskų antdėklai, nudilę sandarinimo žiedai, nulūžę sankabų ir stabdžių diskų dantys, prasisukantis reaktorius, nulūžusios siurbliaračio arba turbinračio mentės, transmisiniame skystyje yra vandens arba antifrizo, išdilę arba užsikirtinėjantys hidraulinės sistemos vožtuvai arba sklandžiai, perdegę solenoidai ir t.t. Sudėtingus remonto darbus bus privalu atlikti specializuotose remonto dirbtuvėse, nes sugedusi automatinė pavarų dėžė dažniausiai keičiama nauja arba restauruota.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

 • tiria visus Proservisų klientų skundus;
 • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
 • gina kliento interesus;
 • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automatinių dėžių remontas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automatinių dėžių remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

 • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
 • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
 • Teisingas kainas;
 • Malonų aptarnavimą;
 • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
 • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automatinių dėžių remontas Vilniuje“ arba „Pavarų dėžių remontas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automatinių pavarų dėžių remontui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automatinių dėžių remontą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 68