Važiuoklės Remontas Vilniuje - Kodėl Mes Geriau? | AutoDio

Pasigirdus pašaliniams garsams pakaboje, atsiradus diskomfortui važiuojant per nelygumus ar pasikeitus automobilio valdymui, būtina kuo skubiau atlikti važiuoklės diagnostiką. Diagnostika užtruks ne ilgiau valandos, tačiau leis nustatyti ir pašalinti rastus gedimus. Važiuoklės remontas ankstesnėje gedimų stadijoje ženkliai pigesnis! Skambinkite ir registruokitės atvykimui.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Šiuolaikinės automobilių pakabos tampa vis sudėtingesnėmis konstrukcijomis, kurios apjungia mechaninius, hidraulinius, pneumatinius ir elektrinius elementus, dažnai turi elektronines valdymo sistemas, kurios leidžia pasiekti aukšto komforto, valdomumo ir saugos parametrų derinį.


Važiuoklės remontas. Pagrindiniai Elementai

Struktūriškai tai sudėtingas agregatas, apjungiantis mechaninius, hidraulinius, pneumatinius ir elektrinius elementus bei elektronines valdymo sistemas, reikalingas didesniam komfortui ir transporto priemonės valdomumui. Apima:


 • elastiniai elementai, reaguojantys į kelio nelygumus;
 • kreipiamieji elementai, atsakingi už ratų judėjimą ir jų sujungimą su sistema, jėgų perdavimą;
 • amortizatoriai, reikalingi sistemos vibracijai slopinti.


Važiuoklės elementų gedimo priežastys:

Be duobių ir nelygumų kelyje, pernelyg didelį pakabos susidėvėjimą gali sukelti:


 • ratų disbalansas;
 • disko deformacija;
 • per didelė vibracija;
 • mechaniniai pažeidimai nedidelių avarijų ir smūgių metu;
 • agresyvus vairavimo stilius;
 • nekokybiškų dalių montavimas techninės priežiūros metu.

Kada reikalingas važiuoklės remontas?

Važiuoklės remontas reikalingas dažniausiai, kai:


 • Sumažėjęs atsakas į vairavimo komandas.
 • Bildėjimo garsai.
 • Netolygus padangų susidėvėjimas.
 • Triukšmas ir nestabilumas dideliu greičiu.
 • Stiprus priekinės arba galinės ašies siūbavimas posūkiuose.
 • Nelygiuose kelio ruožuose sumažėjusi važiuoklės reakcija.
 • Padidėjęs automobilio stabdymo kelias.
 • Atsiradęs ratų cypimas.
 • Pakabos remonto gali prireikti ir tada, kai pablogėja spyruoklės ar amortizatoriaus standumas, susidėvi guoliai ar šarnyrai, guminės detalės praranda elastingumą.

Jei atsiranda bet kuris iš išvardytų gedimų, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į AutoDio. Atliksime profesionalią patikrą bei važiuoklės remontą Vilniuje už prieinamą kainą.


Pakabos diagnostikos ir remonto ypatybės

Diagnostika taip pat apima patikrinimą:Darbų sąrašas gali būti koreguojamas kiekvienu individualiu atveju.


Po diagnostikos meistras surašys darbų sąmatą ir supažindins su ja užsakovą. Kitame etape bus atliekamas suderintas važiuoklės remontas: reguliavimas, dalinis ar pilnas dalių keitimas, taip pat automobilio funkcionalumo patikra.


Planinę automobilio važiavimo sistemos diagnostiką automobilio savininkas privalo atlikti ne rečiau kaip kartą per metus. Kai tarp suplanuotų patikrinimų atsiranda netikėtas gedimas ar tiesiog reikia stabdžių kaladėlių, ar stabdžių diskų keitimo, turėtumėte nedelsdami užsiregistruoti apžiūrai, kad gedimas būtų nustatytas ankstyvoje stadijoje. Tokiu atveju nepateksite į avariją ir sutaupysite pinigų sudėtingesniam ir brangesniam remontui.Važiuoklės remontas Vilniuje pas mus

AutoDio - autoservisas Vilniuje. Teikiame kokybiškas visų markių automobilių diagnostikos, remonto ir priežiūros paslaugas. Pasirinkę dirbti su mumis, gaunate šiuos privalumus:


 • Bet kokių užduočių sprendimas. Aukštas darbuotojų profesionalumas ir taikoma automobilių remonto praktika leidžia greitai nustatyti ir pašalinti bet kokius automobilio gedimus.
 • Aukštos kokybės aptarnavimas. Atidžiai išnagrinėjame visus mazgus, kad gautume išsamią informaciją apie jų būklę. Darbe naudojamos tik patikrintos eksploatacinės medžiagos iš patikimų gamintojų.
 • Dirbtuvės aprūpintos modernia įranga, kuri leidžia greitai ir efektyviai nustatyti gedimų priežastis.

Susisiekite su autoserviso vadybininkais telefonu, kad susitartumėte dėl automobilio pakabos diagnostikos Vilniuje. Remonto kaina priklausys nuo gedimo sudėtingumo ir automobilio modelio.


Nedelsiant vykdoma Važiuoklės pirminė apžiūra Vilniuje

Važiuoklės remontas Vilniuje: Ar jau užregistravote savo automobilį? Nepraleisk progos! Mes atliekame pirminę važiuoklės būklės apžiūrą be jokių užlaikymų. Kai tik sulaukiame Jūsų automobilio problemos aprašymo, mūsų komanda iškart imasi automobilio patikrinimo - tiek vizualiai, tiek naudojantis pažangia kompiuterine įranga. Pasikonsultavę su Jumis dėl darbų plano, mes pradedame remonto procesą.


Paslaugos kokybė ir taupymas: Važiuoklės remonto patirtis Vilniuje

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad sėkmingai padedame klientams sutaupyti net iki 30%. Daug klientų, atvykstančių pas mus, iš pradžių yra šiek tiek skeptiški dėl savo ankstesnių patirčių kituose Vilniaus servisuose. Tačiau jie greitai supranta, kad pas mus kokybė ir profesionalumas yra garantuoti. Deja, bet kartais vykdant remontus pas mažiau patyrusius meistrus, galima susidurti su nemalonumais ir papildomomis išlaidomis.


Kodėl svarbu rinktis profesionalus: Važiuoklės remontas Vilniuje

Ar įsivaizduojate meistrą, kuris pirmą kartą remontuoja važiuoklę? Be abejo, tai gali sukelti daug problemų. Trūkstant reikiamos įrangos, žinių ar patirties, remonto kokybė gali būti prasta, o Jums gali tekti mokėti už nereikalingus darbus ar detales. Štai kodėl mūsų komanda yra gerai pasirengusi ir visada atlieka darbus efektyviai.


Važiuoklės remontas: Kvalifikacija už prieinamą kainą Vilniuje

Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti aukščiausios kokybės važiuoklės remonto paslaugas. Mes pasižymime greičiu, profesionalumu ir sąžiningomis kainomis. Taigi, jei ieškote patikimo serviso Vilniuje - jūs mus radote! Pas mus dirba tik patyrę specialistai, o mūsų ilgametė patirtis leidžia mums suprasti kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Mes garantuojame kokybišką remontą be papildomų rūpesčių. Tegul mūsų darbai kalba už save!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506