Amortizatorių Keitimas Vilniuje - AutoDio

Jūsų nuoširdūs atsiliepimai ir rekomendacijos yra vertingiausia, ką turime. Dėkojame, kad pasirinkote profesionalų autoservisą AutoDio, objektyviai įvertinote aukštą paslaugų kokybę ir aptarnavimo lygį, rekomenduojate draugams ir pažįstamiems. Jūsų dėka mes gerėjame. Ačiū! Amortizatorių keitimas Vilniuje - nepraleisk progos užsiregistruoti dar šiandienai.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Priekinių ir galinių amortizatorių keitimas

Amortizatoriai yra reikšmingas pakabos elementas, atliekantis keletą funkcijų: jie išlaiko stebulę norimoje padėtyje, užtikrina sklandų važiavimą, sugeria smūgio energiją atsitrenkiant į nelygumus ir dalį energijos sugeria stipriai stabdant. Kaip ir bet kuris mechanizmas, jie periodiškai susidėvi, todėl amortizatorius reikia keisti.


Priekinių ir galinių amortizatorių keitimas yra procedūra, kurią turėtų atlikti patyrę meistrai, nes nepriklausoma intervencija sukelia defektų riziką. Kreipkitės į AutoDio dėl amortizatorių keitimo paslaugos – kompetentingi specialistai atliks darbą efektyviai ir už prieinamą kainą. Amortizatorių keitimo kaina priklauso nuo automobilio modelio ir pasirinktų atsarginių dalių, todėl skaičiuojama kiekvienam automobiliui individualiai. Mūsų meistrai įvertins žalos mastą ir nuspręs, ką geriausia daryti Jūsų atveju.Kaip patiems patikrinti amortizatorių būklę?

Stipriai spaudžiant automobilio sparną, kėbulas turėtų nusileisti, o tada grįžti į pradinę padėtį. Jei kėbulas siūbuoja aukštyn ir žemyn ir tai daro daugiau nei vieną kartą, tai rodo amortizatorių gedimą.


Kokia amortizatorių tarnavimo trukmė?

Amortizatoriai palankiomis eksploatavimo sąlygomis ir atsargiai važiuojant paprastai atlaiko apie 80 000 - 100 000 km.


Ar amortizatorius reikia keisti poromis?

Visi pakabos elementai turi būti keičiami poromis (ant tos pačios ašies), įskaitant. amortizatoriai tiek priekyje, tiek gale.


Kokie požymiai rodo, kad reikia keisti amortizatorius?

 • būdingi smūgiai į stelažus atsitrenkiant į skylutes ir iškilimus
 • kūno siūbavimas (siūbavimas) atsitrenkus į kelio nelygumus
 • staigiai stabdant automobilio priekis „užsikabina“.
 • stiprus automobilio priekio apvirtimas (nuleidimas) įvažiuojant į posūkį;
 • pastebimas prošvaisos sumažėjimas
 • automobilis blogai reaguoja į vairą, darosi sunkiau išlaikyti vairą
 • alyvos dėmių atsiradimas ant amortizatoriaus korpuso
 • ant koto buvo padaryta žala

Ką lemia važiavimas su susidėvėjusiais amortizatoriais?

 • vairavimo komforto pablogėjimas
 • kartais pailginti stabdymo kelią (ypač naudojant ABS / ESP sistemas)
 • spyruoklių ir kitų pakabos elementų gedimas

Kas dar pakeista kartu su amortizatoriais?

 • amortizatorių statramsčiai
 • amortizatorių tvirtinimai
 • spyruoklės
 • amortizatoriaus įvorės
 • sailentblokai
 • kt.


Kodėl automobilyje reikalingi amortizatoriai?

 • vertikalių svyravimų slopinimas
 • vertikalių virpesių amplitudės apribojimas
 • automobilio stabilumas posūkiuose
 • dalinis išcentrinių jėgų veikimo kompensavimas keičiant judėjimo kryptį
 • rato kampo reguliavimas

Kodėl žmonės pasitiki AutoDio automobilių servisu?

Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys galimybę atlikti remonto ir restauravimo darbus. Jie puikiai išmano automobilių sandarą, todėl sutrumpėja laikas, sugaištas ieškant gedimų ir juos taisant.

Jums nereikės gaišti laiko ieškant reikalingų komponentų – visas atsargines dalis pasiūlysime patys. Jiems, kaip ir atliktiems darbams, suteikiama garantija. Skambinkite!


Amortizatorių Keitimas Vilniuje: Nepraleisk Progos Pasitikrinti Amortizatorių Būklės

Amortizatorių keitimas yra svarbus automobilio priežiūros žingsnis, kurį verta atlikti tam, kad Jūsų automobilis būtų saugus ir patogus eksploatuoti. Mūsų autoservisas Vilniuje siūlo pirminę patikrą, kad galėtume užtikrinti, jog Jūsų automobilio amortizatoriai veikia teisingai. Tai svarbu ne tik Jūsų saugumui bet ir patogiam važiavimui. Kai susisieksite su mūsų autoservisu dėl amortizatorių keitimo Vilniuje, mūsų meistrai laiko negaiš. Į Jūsų skambutį ar elektroninę užklausą atsakysime nedelsiant ir sutarsime dėl tinkamo laiko. Tai reiškia, kad galėsite greitai ir patogiai atlikti pirminę patikrą be jokio delsimo.


Profesionali Patirtis - Saugumas Pirmiausia

Mūsų autoservisas Vilniuje gali pasigirti ilgamete patirtimi ir profesionalumu. Jau daugiau nei 10 000 klientų pasitikėjo mūsų paslaugomis, ir mes kiekvienam klientui užtikriname aukščiausią kokybę. Ši ilgametė patirtis leidžia mums teigti, kad klientams dažnai sutaupome iki 30 procentų lyginant su kitais autoservisais.


Patikimumas - Mūsų Prioritetas

Suprantame, kad klientai gali jaustis nesaugūs dėl ankstesnių neigiamų patirčių kituose autoservisuose. Todėl mes įsipareigojame būti patikimu partneriu Jūsų automobiliui. Mūsų meistrai yra kompetentingi ir naudoja aukščiausios kokybės diagnostinę įrangą, kad būtų galima tiksliai nustatyti amortizatorių būklę ir poreikį jų keitimui. Amortizatorių keitimas turi didelę įtaką ne tik Jūsų automobilio saugumui bet ir išlaidoms. Todėl mes užtikriname, kad keičiame amortizatorius tik tada, kai tai yra būtina.


Garantija Visiems Darbams - Jūsų Ramybės Garantas

Suprantame, kad automobilio remontas gali sukelti rūpesčių. Tačiau mes garantuojame, kad Jums nereikės nerimauti dėl mūsų paslaugų kokybės. Su daugiau nei 10 000 aptarnautų klientų mūsų patirties sąskaitoje, galime garantuoti, kad Jūsų automobilis bus remontuojamas aukščiausios kokybės standartais. Amortizatorių keitimas Vilniuje yra svarbus žingsnis, kurį verta atlikti pasitikint tik profesionalais. Mes siūlome Jums pirminę patikrą, ilgametę patirtį ir garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas. Pasitikėkite mūsų autoservisu ir užtikrinkite savo automobilio saugumą ir patogumą kiekvienos kelionės metu. Amortizatorių keitimas Vilniuje niekada nebuvo toks patogus ir patikimas!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506