Negarantinių BMW servisas ir BMW remontas - AutoDio

Atsižvelgiant į šio modelio transporto priemonių technologinį lygį ir aukštą klasę, BMW remonto kaina gali būti gana nemaža. Visų pirma, tai taikoma tais atvejais, kai tenka susidurti su rimtais gedimais. Šiuo atžvilgiu ekspertai rekomenduoja skubiai kreiptis į automobilių servisą, kai atsiranda pirmieji bet kurios automobilio sistemos gedimo ar nenormalaus veikimo požymiai. Laiku diagnozavus, remonto darbų kaina yra daug mažesnė. Žinoma, dėl šių mašinų remonto būtina kreiptis tik į profesionalus, kurie turi atitinkamą modernią įrangą. Pagrindiniai mūsų sėkmės komponentai – ilgametę patirtį turintys specialistai, kokybiškos įrangos naudojimas, profesionalumas ir pagarba kiekvienam klientui! Siūlome nepriekaištingą aptarnavimą, individualų požiūrį ir kiekvieno gedimo sprendimą, optimalius terminus, kokybišką remontą už prieinamą kainą! Reikalingas BMW servisas ar BMW remontas? Skambinkite mums - nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


AutoDio gali kokybiškai atlikti bet kokio sudėtingumo BMW remontą. Tam turime viską, ko reikia: kvalifikuotą personalą, modernią įrangą ir profesionalius įrankius. Be to, turime patikimus dalių tiekėjus, todėl reikalingas puikios kokybės atsargines dalis perkame geriausiomis kainomis. Dėl to mūsų autoserviso klientams ženkliai sumažėja bendros BMW remonto išlaidos, o tai neturi įtakos aukštam jo kokybės lygiui.BMW remontas: Kodėl klientai renkasi mus?


  • BMW remontas ir priežiūra yra mūsų ilgametė veikla. Kaip ir "dyleriniai" servisai, naudojame profesionalią įrangą ir specialius įrankius, tinkamus konkrečiam BMW modeliui.

  • Mūsų specialistai turi didelę patirtį aptarnaujant vokiškus automobilius ir yra apmokyti dirbti su nauja įranga. Tai leidžia kokybiškai atlikti visų BMW modelių techninę priežiūrą, greitai surasti ir pašalinti gedimo priežastis bei kompetentingai konsultuoti automobilių savininkus.

  • Dirbame su patikimais dalių tiekėjais, todėl galime pasigirti dideliu originalių komponentų ir kokybiškų analogų BMW automobiliams pasirinkimu, kas leidžia sumažinti remonto išlaidas ir greitai atlikti visus reikiamus darbus.

  • Mūsų specialistų atliktiems darbams ir iš AutoDio įsigytiems komponentams suteikiame garantiją.

  • Mes nieko neslepiame ir "neprimetame" nereikalingų paslaugų. Tais atvejais, kai papildomų darbų tikrai reikia, iš anksto deriname su klientu.

AutoDio rūpinasi savo darbuotojais ir klientais. Mums labai svarbu, kad būtume patenkinti tiek aptarnavimo kokybe, tiek „geležinio draugo“ aptarnavimu. AutoDio specialistai atsakys į visus klausimus apie BMW techninę priežiūrą, parinks Jums patogų aptarnavimo laiką ir derins reikiamus darbus.


BMW servisas: Kokias paslaugas teikiame?

BMW automobilių techninė priežiūra. Priklausomai nuo automobilio būklės ir realios ridos, techninės priežiūros darbai gali apimti: alyvos ir alyvos filtro keitimą; oro, salono, kuro filtrų, DPF, kietųjų dalelių filtro keitimą; alyvos automatinėje pavarų dėžėje keitimą; žvakių ir pakaitinimo žvakių keitimą; stabdžių skysčio keitimą, taip pat vairo stiprintuvo skysčio keitimą; radiatorių plovimą su aušinimo skysčio keitimu.


BMW diagnostika, įskaitant: kompiuterinę diagnostiką; važiuoklės diagnostiką; automobilio aušinimo sistemos diagnostiką; kompleksinė automobilio diagnostiką prieš perkant su kompresijos matavimu ir variklio patikra endoskopu.


BMW remontas, įskaitant: su automobilio stabdžių sistema susijusius darbus, tokius kaip: trinkelių ir diskų keitimas; važiuoklės remontas, amortizatorių keitimas ir t.t.


BMW variklių remontas: paskirstymo grandinės keitimas; vožtuvo sandariklių keitimas; variklio kapitalinis remontas; automatinės pavarų dėžės, mechaninės pavarų dėžės remontas; vairo kolonėlių remontas, vairo stiprintuvų remontas.


BMW išmetimo sistemos remontas: katalizatoriaus ir kietųjų dalelių filtro keitimas, duslintuvo ir kitų sistemos elementų remontas.


BMW kėbulo remonto, dažymo darbai, įskaitant: bamperių remontas, slenksčių remontas, kėbulo lyginimas, kėbulo tampymas ir automobilio kėbulo remontas po avarijos kt.


BMW elektros įrangos techninė priežiūra ir remontas: elektroninių mazgų remontas; programavimas.


Mūsų komanda dirba už jus! Dėkojame, kad patikėjote mums savo AutoDio!
Trumpa BMW istorija

1913 m. BMW pradėjo savo veiklą kaip orlaivių variklių gamintojas. Lėktuvų variklius, o kiek vėliau ir motociklus gaminusi įmonė sulaukė nemažos sėkmės ir 1929 metais pagamino pirmąjį automobilį. Po karo BMW prie automobilių gamybos grįžo tik 1951 metais, tačiau tik 1959 metais kompanijai pavyko išleisti serijinį automobilį. Šiuo metu BMW yra vienas sėkmingiausių automobilių pramonės prekių ženklų, turintis visiškai pateisinantį šūkį – „automobilis vairuotojui“.


Atliekame visų tipų remontą, diagnostiką, serviso priežiūrą šių BMW modelių: 316, 318, 320, 325, 328, BMW 520, 523i, 524td, 525i, BMW M3, M5, M6, BMW X1, X3, X5 , X6, BMW Z1, Z3.


BMW automobiliai teisėtai laikomi vienais geriausių automobilių pasaulyje. Jie turi daug funkcinių pranašumų ir suteikia jų savininkams pačias plačiausias galimybes. Gaminant šiuos automobilius naudojamos pažangiausios technologijos. Jie turi gana sudėtingą įrenginį. Todėl savininkams labai svarbu susirasti tikrai profesionalų automobilių servisą, kuris galėtų palyginti pigiai, kokybiškai ir operatyviai atlikti BMW remontą.


Greita BMW Patikra Vilniuje

BMW servisas Vilniuje: Įsitikinkite patys, kodėl mes esame geriausi! Nedelskite – užsiregistruokite šiandien! Įsitikinkite, kad Jūsų BMW patikra pas mus yra greita ir patikima. Po kliento pasidalijimo problemomis, mūsų kvalifikuoti meistrai atidžiai apžiūri automobilį, remdamiesi pažangiausiomis technologijomis. Pasikonsultavę su Jumis dėl būsimų darbų ir kainos, pradedame remontą.


Paslaugos, Leidžiančios Sutaupyti: BMW servisas

Sutaupyk iki 30% su BMW servisu Vilniuje. Mūsų ilgametė patirtis, apėmusi daugiau nei 10000+ aptarnautų automobilių, leidžia mums sakyti, kad sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus. Pripažinkime, dažnai susiduriame su klientų nežinomybe ir nepasitikėjimu, susiformuojamais dėl neigiamų patirčių kituose servisuose. Bet ar tikrai norite rizikuoti savo automobiliu dėl kelių sutaupytų eurų?


Kodėl Rinktis Mūsų BMW Servisą Vilniuje?

Pamąstykite – ką jausite, jei savo brangų BMW patikėsite nekompetentingam meistrui? Mūsų komandoje dirba tik patyrę specialistai su pažangiausia įranga. Dažnai pasitaiko, kad nespecializuoti meistrai, siekdami greičiau atlikti darbą, sukelia daugiau problemų nei išsprendžia. Mes užtikriname, kad visi darbai bus atlikti profesionaliai ir kokybiškai.


Aukščiausio Lygio BMW Remontas Vilniuje

Mūsų stiprioji pusė yra ne tik pažangios technologijos, bet ir mūsų meistrų išmanymas bei patirtis. Jie ne tik pažįsta savo darbą, bet ir myli jį. Dėl to galime garantuoti, kad Jūsų BMW remontas bus atliktas aukščiausiu lygiu – greitai, kokybiškai ir už priimtiną kainą. Mūsų patirtis kalba už mus: daugiau nei 10000 aptarnautų klientų ir jų pasitenkinimas mūsų darbu. Mes suprantame Jūsų lūkesčius ir poreikius. Tad, pas mus, automobilio remonto procesas bus sklandus ir be papildomų rūpesčių – tiesiog "nuo A iki Z". Pasirinkite patikimą partnerį savo BMW automobiliui – pasirinkite mus!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506