Negarantinių BMW servisas ir BMW remontas - AutoDio

Atsižvelgiant į šio modelio transporto priemonių technologinį lygį ir aukštą klasę, BMW remonto kaina gali būti gana nemaža. Visų pirma, tai taikoma tais atvejais, kai tenka susidurti su rimtais gedimais. Šiuo atžvilgiu ekspertai rekomenduoja skubiai kreiptis į automobilių servisą, kai atsiranda pirmieji bet kurios automobilio sistemos gedimo ar nenormalaus veikimo požymiai. Laiku diagnozavus, remonto darbų kaina yra daug mažesnė. Žinoma, dėl šių mašinų remonto būtina kreiptis tik į profesionalus, kurie turi atitinkamą modernią įrangą. Pagrindiniai mūsų sėkmės komponentai – ilgametę patirtį turintys specialistai, kokybiškos įrangos naudojimas, profesionalumas ir pagarba kiekvienam klientui! Siūlome nepriekaištingą aptarnavimą, individualų požiūrį ir kiekvieno gedimo sprendimą, optimalius terminus, kokybišką remontą už prieinamą kainą! Reikalingas BMW servisas ar BMW remontas? Skambinkite mums - nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


AutoDio gali kokybiškai atlikti bet kokio sudėtingumo BMW remontą. Tam turime viską, ko reikia: kvalifikuotą personalą, modernią įrangą ir profesionalius įrankius. Be to, turime patikimus dalių tiekėjus, todėl reikalingas puikios kokybės atsargines dalis perkame geriausiomis kainomis. Dėl to mūsų autoserviso klientams ženkliai sumažėja bendros BMW remonto išlaidos, o tai neturi įtakos aukštam jo kokybės lygiui.BMW remontas: Kodėl klientai renkasi mus?


  • BMW remontas ir priežiūra yra mūsų ilgametė veikla. Kaip ir "dyleriniai" servisai, naudojame profesionalią įrangą ir specialius įrankius, tinkamus konkrečiam BMW modeliui.

  • Mūsų specialistai turi didelę patirtį aptarnaujant vokiškus automobilius ir yra apmokyti dirbti su nauja įranga. Tai leidžia kokybiškai atlikti visų BMW modelių techninę priežiūrą, greitai surasti ir pašalinti gedimo priežastis bei kompetentingai konsultuoti automobilių savininkus.

  • Dirbame su patikimais dalių tiekėjais, todėl galime pasigirti dideliu originalių komponentų ir kokybiškų analogų BMW automobiliams pasirinkimu, kas leidžia sumažinti remonto išlaidas ir greitai atlikti visus reikiamus darbus.

  • Mūsų specialistų atliktiems darbams ir iš AutoDio įsigytiems komponentams suteikiame garantiją.

  • Mes nieko neslepiame ir "neprimetame" nereikalingų paslaugų. Tais atvejais, kai papildomų darbų tikrai reikia, iš anksto deriname su klientu.

AutoDio rūpinasi savo darbuotojais ir klientais. Mums labai svarbu, kad būtume patenkinti tiek aptarnavimo kokybe, tiek „geležinio draugo“ aptarnavimu. AutoDio specialistai atsakys į visus klausimus apie BMW techninę priežiūrą, parinks Jums patogų aptarnavimo laiką ir derins reikiamus darbus.


BMW servisas: Kokias paslaugas teikiame?

BMW automobilių techninė priežiūra. Priklausomai nuo automobilio būklės ir realios ridos, techninės priežiūros darbai gali apimti: alyvos ir alyvos filtro keitimą; oro, salono, kuro filtrų, DPF, kietųjų dalelių filtro keitimą; alyvos automatinėje pavarų dėžėje keitimą; žvakių ir pakaitinimo žvakių keitimą; stabdžių skysčio keitimą, taip pat vairo stiprintuvo skysčio keitimą; radiatorių plovimą su aušinimo skysčio keitimu.


BMW diagnostika, įskaitant: kompiuterinę diagnostiką; važiuoklės diagnostiką; automobilio aušinimo sistemos diagnostiką; kompleksinė automobilio diagnostiką prieš perkant su kompresijos matavimu ir variklio patikra endoskopu.


BMW remontas, įskaitant: su automobilio stabdžių sistema susijusius darbus, tokius kaip: trinkelių ir diskų keitimas; važiuoklės remontas, amortizatorių keitimas ir t.t.


BMW variklių remontas: paskirstymo grandinės keitimas; vožtuvo sandariklių keitimas; variklio kapitalinis remontas; automatinės pavarų dėžės, mechaninės pavarų dėžės remontas; vairo kolonėlių remontas, vairo stiprintuvų remontas.


BMW išmetimo sistemos remontas: katalizatoriaus ir kietųjų dalelių filtro keitimas, duslintuvo ir kitų sistemos elementų remontas.


BMW kėbulo remonto, dažymo darbai, įskaitant: bamperių remontas, slenksčių remontas, kėbulo lyginimas, kėbulo tampymas ir automobilio kėbulo remontas po avarijos kt.


BMW elektros įrangos techninė priežiūra ir remontas: elektroninių mazgų remontas; programavimas.


Mūsų komanda dirba už jus! Dėkojame, kad patikėjote mums savo AutoDio!Trumpa BMW istorija

1913 m. BMW pradėjo savo veiklą kaip orlaivių variklių gamintojas. Lėktuvų variklius, o kiek vėliau ir motociklus gaminusi įmonė sulaukė nemažos sėkmės ir 1929 metais pagamino pirmąjį automobilį. Po karo BMW prie automobilių gamybos grįžo tik 1951 metais, tačiau tik 1959 metais kompanijai pavyko išleisti serijinį automobilį. Šiuo metu BMW yra vienas sėkmingiausių automobilių pramonės prekių ženklų, turintis visiškai pateisinantį šūkį – „automobilis vairuotojui“.


Atliekame visų tipų remontą, diagnostiką, serviso priežiūrą šių BMW modelių: 316, 318, 320, 325, 328, BMW 520, 523i, 524td, 525i, BMW M3, M5, M6, BMW X1, X3, X5 , X6, BMW Z1, Z3.


BMW automobiliai teisėtai laikomi vienais geriausių automobilių pasaulyje. Jie turi daug funkcinių pranašumų ir suteikia jų savininkams pačias plačiausias galimybes. Gaminant šiuos automobilius naudojamos pažangiausios technologijos. Jie turi gana sudėtingą įrenginį. Todėl savininkams labai svarbu susirasti tikrai profesionalų automobilių servisą, kuris galėtų palyginti pigiai, kokybiškai ir operatyviai atlikti BMW remontą.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

  • Draugišką personalą;
  • Laiku atliktus remonto darbus;
  • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506