(Paskirstymo) variklio grandinės keitimas Vilniuje - AutoDio

Paskirstymo grandinės keitimas yra sudėtinga variklio priežiūros operacija. Tokiems darbams būdingos nemažos išlaidos dėl to, kad atsarginių dalių kaina yra didelė, o jų montavimas yra labai daug darbo ir kvalifikacijos reikalaujanti procedūra. Todėl apie savarankišką tokių procedūrų atlikimą galime kalbėti tik tuomet, jei esate patyręs specialistas, po ranka turintis profesionalius įrankius. Visos kitos galimybės tiesiog neleis pasiekti norimo rezultato. Klaidos atliekant tokias operacijas lems, kad mechanizmas negalės normaliai veikti. Dėl to bus sutrikdytas viso vidaus degimo variklio darbas ir, greičiausiai, visiškai neįmanomas. Reikalingas paskirstymo (variklio) grandinės keitimas? Skambinkite mums - nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Paskirstymo grandinė yra būtina norint perduoti sukimo momentą iš alkūninio veleno į skirstomąjį veleną. Paskirstymo grandinę rekomenduojama keisti nuo maždaug 60 tūkstančių kilometrų. Daugiafunkcinio serviso AutoDio specialistai gali pakeisti bet kurio automobilio variklio grandines, nepriklausomai nuo modelio ir markės.Grandinės keitimas: kas kiek kilometrų?

Kai kurios transporto priemonės turi gana patikimą ir patvarią grandininę pavarą. Paprastai tai būdinga kalbant apie įvairius japoniškus automobilius. Situacija su Korėjos ir Europos gamintojų automobiliais gali skirtis. „Kia“ ir „Hyundai“ automobiliuose variklio grandinę rekomenduojama pakeisti nuo 60 tūkst. Tuo tarpu, pavyzdžiui, Audi automobiliams ši procedūra dažniausiai atliekama kiek vėliau. Įdomu tai, kad jei pažvelgsite į techninės priežiūros grafiką, ne kiekvienas automobilis turės informacijos apie grandinės keitimą. Taip yra todėl, kad kai kuriuose modeliuose joms nėra numatytas eksploatavimo laikas. Dauguma automobilių turi dviejų eilių skirstomojo veleno grandinę - ji išsiskiria patikimumu, todėl keičiamos itin retai, o kai kurios grandinės dėl nekokybiškos variklio alyvos, inžinerinių trūkumų ir kitų priežasčių keičiamos gana dažnai.


Bet kokiu atveju, nepaisant automobilio markės, kas 60 tūkstančių kilometrų reikia ypač atidžiai klausytis variklio skleidžiamų garsų. Geriausia reguliariai atlikti techninę priežiūrą. Pavyzdžiui, AutoDio meistrai atlieka visavertę kompiuterinę diagnostiką naudodami modernią įrangą. Tai padeda ankstyvoje stadijoje nustatyti susidėjusią grandinę ir išvengti brangiai kainuojančio kapitalinio variklio remonto


Variklio grandinės keitimas - kas išduoda, kad jau laikas?

Žemiau pateikiamos gedimų apraiškos, kurias turėtų aptikti dėmesingas vairuotojas:

  • metalo trinktelėjimai ir žvangesys,
  • variklio galios sumažinimas
  • variklio garsai,
  • nenuoseklumo jausmas.

Visi šie simptomai gali rodyti veleno guolių susidėvėjimą, vožtuvų pažeidimus ir kitus nesklandumus.


Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas, kai iš išmetimo vamzdžio išeina mėlyni dūmai. Tai rodo nepakankamą alyvos lygį. Jei jis mažas, kyla problemų slėgio - grandinė išsitempia. Tada nušoka keli dantys arba vienas iš jų. Dažnai skirstomojo veleno srityje girdimas triukšmas, nemalonus vožtuvų trinktelėjimas, variklio temperatūros padidėjimas. Vairuojant gali atsirasti trūkčiojimų, pernelyg didelių degalų sąnaudų ir kitų nemalonių simptomų.


Geriausia nuimti priekinį variklio dangtį ir ištirti paskirstymo grandinės įtempėjų būklę. Jei grandinė nutrūksta važiuojant arba variklis pradeda dirbti nestabiliai gali sumažėti variklio galia arba jis gali visiškai užgesti. Tokiu atveju blogiausias dalykas yra metalinis garsas, kai stūmoklis atsitrenkia į vožtuvą, kuris neatsidarė tinkamu laiku. Pasekmės vidaus degimo varikliui yra mirtinos - reikalingas kapitalinis variklio remontas arba variklio keitimas.  Atsiradus pirmiesiems nemaloniems simptomams, reikėtų kreiptis į patikimą autoservisą.


(Paskirstymo) variklio grandinės keitimas: kodėl vairuotojai jį patiki mums?

  • Mūsų profesionalūs meistrai darbus visada atlieka laiku. Atsarginių dalių laukimo laikas yra tik kelios valandos. Per šį laiką meistrai ruošiasi procedūroms. Pats darbas dažniausiai trunka apie penkias valandas. Automobilį galima atsiimti jau kitą dieną.
  • Pas mus dirba didelę patirtį turintys meistrai. Griežtai laikomės ir žinome technologinius reglamentus.
  • Meistrai atlieka kruopščią gedimo analizę, atsargiai išardo dalis ir kruopščiai surenka.
  • Įmonė garantuoja rezultatą, kurio klientas tikisi. Savo dalims ir darbams suteikiame realią garantiją.
  • Paslaugas teikiame iki 30% pigiau nei "dyleriniai" servisai. Leiskite mums padėti sutaupyti pinigų!


Variklio grandinės keitimas: ką svarbu žinoti?

Automobilio paskirstymo grandinė dažnai keičiama kartu keičiant senas žvaigždes naujomis. Tai padidina procedūros kainą, tačiau bandydami sutaupyti, turėkite omenyje, kad tikėtina, kad naujoji grandinė gali greitai susidėvėti. Skirtingai nuo diržo, kuris tiesiog nutrūksta, pažeisdamas variklį, grandinė išsitempia ir nebeatitinka žvaigždutės dantų. Dėl to kaip ir diržo trūkimo taip ir šiuo atveju tikėtina bus reikalingas kapitalinis variklio remontas arba  variklio keitimas.


Variklio Grandinės Keitimas: Kokybė nuo pat pradžių

Variklio grandinės keitimas Vilniuje turi būti atliekamas profesionaliai ir kokybiškai. Jei pastebite problemų su savo automobilio variklio grandine, nepraleisk progos susisiekti su mumis dar šiandien! Po Jūsų kreipimosi, pirminę automobilio apžiūrą atliekame be jokių užlaikymų. Šiuolaikinės technologijos mums padeda nustatyti problemos šaltinį greitai ir tiksliai. Po visapusiškos diagnozės mes aptariame su Jumis būsimus darbus, jų trukmę ir kainą.


Variklio grandinės keitimas. Kodėl pas mus sutaupysite?

Per daugelį metų mums pavyko sutaupyti savo klientams net iki 30% remonto išlaidų. Tačiau kodėl? Daugelis klientų, atvykę pas mus pirmą kartą, pasidalina savo neigiamomis patirtimis iš kitų Vilniaus autoservisų. Neretai lengvabūdiškas variklio grandinės keitimas pas konkurentus virsta finansine katastrofa. Mūsų patirtis ir nuoširdus rūpestis kiekvienu klientu užtikrina, kad tokių nesusipratimų pas mus nebus.


Kaip manote, kodėl kartais remontas virsta nesėkme? Daugybė problemų kyla dėl meistro nekompetencijos ar netinkamų įrankių naudojimo. Pavyzdžiui, jei meistras, kuris įprastai niekada nekeičia variklio grandinės, imasi šio darbo, rezultatai gali būti liūdni. Tačiau pas mus variklio grandinės keitimas Vilniuje yra atliekamas tik aukštos kvalifikacijos specialistų.


Kiekvienas automobilis yra unikalus ir reikalauja individualaus požiūrio. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad variklio grandinės keitimas būtų atliktas kokybiškai, greitai ir už protingą kainą. Su mūsų komanda Jūsų automobilis bus patikimose rankose.


Su daugiau nei 10 000 aptarnautų klientų, mes suprantame kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Mūsų suteikiama garantija už variklio grandinės keitimą ir kitas paslaugas suteikia Jums ramybę žinant, kad Jūsų automobilis bus tvarkomas profesionaliai nuo pradžios iki pabaigos.


 

 

Registracija
Internetu arba +37066038506