Sankabos remontas Vilniuje - AutoDio

Automobilio sankabos remontas dažniausiai apima susidėvėjusio sankabos komplekto dalių keitimą. Nepaisant to, kad tinkamai eksploatuojant automobilį sankabos komplekto dalys gali tarnauti gana ilgai, anksčiau ar vėliau jos susidėvės ir jas reikės atnaujinti. Tačiau, be pagrindinių gedimų priežasčių, yra ir retesnių. Pavyzdžiui, tai gali būti išminamojo guolio, troso susidėvėjimas ar smagračio gedimas. Žinoma, su šia sistema problemų yra kur kas mažiau nei su automatine pavarų dėže, tačiau ir jos pasitaiko. Ypatumas tas, kad darbas su sankaba atliekamas išmontavus pavarų dėžę, o tai natūraliai padidina procedūros kainą. Tačiau, kadangi taip nutinka retai, statistiškai mechaninei pavarų dėžei reikia mažiau investicijų į priežiūrą. Bet jei susidūrėte su sankabos veikimo nesklandumais skambinkite mums!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Kokia sankabos paskirtis?

Sankaba yra tarpinė grandis tarp pavarų dėžės ir variklio. Pagrindinė sankabos funkcija – trumpalaikis dviejų įrenginių atjungimas, kad būtų galima perjungti pavarą. Vairuotojas valdo šį procesą spausdamas pedalą. Kai jis yra žemiausioje padėtyje, įrenginiai atjungiami. Tada pavara parenkama naudojant pavarų perjungimo svirtį. Pasirinkus, pedalą reikia švelniai atleisti, kad įrenginiai galėtų vėl susijungti.


Pagrindinės vykdomosios mechanizmo dalys yra varomieji diskai. Jie yra padengti specialia trinties kompozicija ir, kontaktuodami vienas su kitu, užtikrina energijos perdavimą. Elementai skirti ilgam tarnavimo laikui, tačiau yra daug veiksnių, kurie greitai sumažina jų išteklius. Pavyzdžiui, agresyvus vairavimo stilius arba labai sunkių krovinių gabenimas lemia greitesnį elementų susidėvėjimą.Sankabos remontas. Kokie galimi gedimai?

Automobilio sankabos remontas yra sudėtingas procesas, kurio nereikėtų imtis be tinkamo mokymo. Be to, čia galima kalbėti ne tik apie gedimus, kurie gali atsirasti dėl  neprofesionalių veiksmų, bet ir sužalojimus, kurių, pavyzdžiui, galima nesunkiai gauti ardant sunkią pavarų dėžę.


Apsvarstykite pastebėtus gedimus:

 • Didelis sankabos diskų susidėvėjimas
 • Atlaisvinimo guolio gedimas
 • Smagračio gedimai
 • Pagrindinio cilindro problemos
 • Šakės lūžimas
 • Darbinio cilindro susidėvėjimas
 • Oras sistemoje

Tik didelę patirtį turintis meistras gali tiksliai nustatyti gedimą. Neskubėkite įsigyti sankabos mazgo, kol nebus atlikta tiksli kompiuterinė diagnostika.


Sankabos remontas Vilniuje. Kur kreiptis?

Sankabos remontą patikėkite patikimiems servisams. Profesionalai galės ne tik nustatyti gedimo priežastį, bet ir pasiūlyti geriausią būdą jai išspręsti. Visiems atliekamiems darbams AutoDio suteikia kokybės garantiją.


Sankabos keitimas. Kai kurie automobiliai puikiai tarnauja nekeičiant sankabos komplekto dalių visą eksploatavimo laiką. Gamintojų nuostatuose nėra oficialių terminų, kuriems pasibaigus būtina pakeisti sankabą. Šis mechanizmas palaipsniui susidėvi kartu su mašina. Remonto poreikis dažniausiai siejamas su ekstremaliu automobilio eksploatavimu, kai elementai susidėvi daug greičiau. Mechaninės pavarų dėžės perjungimo sklandumas priklauso nuo sankabos veikimo. Todėl sankabos taisyti neįmanoma be žinių apie mazgo surinkimą ir išmontavimą bei specializuotą įrangą.Sankabos diagnostika nustatys gedimo priežastį. Gedimas pašalinamas taisant arba pakeičiant atskiras dalis arba visą mechanizmą. Renkantis gedimų šalinimo metodą, reikėtų atsižvelgti į įvairių darbų atlikimo racionalumą.


Patyrę AutoDio  automechanikai puikiai išmano sankabos ypatybes, žino, kaip pašalinti sankabos gedimus, bet kurių gamybos metų ir gamintojo automobiliuose. Procese naudojami tik pažangūs įrankiai ir įranga.


 • išsami diagnostika;
 • kruopštus gedimų šalinimo metodų pasirinkimas (pakeitimas ar taisymas);
 • palankios kainos;
 • galimybė atlikti sudėtingus remonto darbus;
 • paprasta registracijos procedūra;

Sankabos remontas Vilniuje: Greita ir efektyvi pirminė patikra

Svarstote, kur Vilniuje geriausiai pasitikrinti automobilio sankabą? Pas mus - tai ne tik profesija, bet ir aistra. Užsiregistruokite dabar ir mes patikrinsime Jūsų automobilio sankabos būklę itin greitai! Mūsų patyrę meistrai, remdamiesi Jūsų automobilio problemų apibūdinimu, naudojasi pažangiausia technologija. Ir ne tik! Mes visada konsultuojame klientus ir sutariame dėl optimaliausio sprendimo.


Sankabos remontas Vilniuje: Kaip sutaupyti iki 30%?

Mes didžiuojamės ilgaamžiškumu - daugiau nei 10000 aptarnautų automobilių. Bet ar žinojote, kad dauguma mūsų klientų sutaupo iki 30%? Deja, Vilniuje daugybei žmonių yra suformavusi išankstinė nuomonė apie autoservisus. Kodėl? Nes, patraukli kaina kartais virsta per didelėmis sąnaudomis ir neprofesionalumu. Kaip jaustumėtės, jei Jūsų automobilį remontuotų asmuo, kuris to dar niekada nedarė? Taip, spėju, rezultatai būtų... nuvylę. Problema čia - nekompetencija ir netinkama įranga. Ką daro profesionalai kitaip? Jie dirba DĖMESINGAI, pasitelkdami pažangiausią techniką.


Sankabos remontas: Kokybė už gerą kainą Vilniuje

Kiekvienas automobilis yra unikalus, bet vienas dalykas visada lieka toks pat – aukšta kokybė. Mūsų žinios ir patirtis užtikrina, kad „sankabos remontas Vilniuje“ pas mus bus greitas, kokybiškas ir už priimtiną kainą. Su daugiau nei 10000 aptarnautų klientų, mes geriau nei bet kas kitas suprantame Jūsų lūkesčius. Mes ne tik žadame, bet ir įgyvendiname – kokybiškas automobilių remontas nuo pradžios iki pabaigos.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506