Mazda Servisas. Negarantinių Mazda Remontas Vilniuje - AutoDio

AutoDio autoservisas greitai ir kokybiškai atliks Jūsų Mazda diagnostikos, remonto ir priežiūros darbus. Diagnostikos, remonto ir aptarnavimo darbai atliekami pagal automobilių gamintojo rekomendacijas naudojant originalias atsargines dalis ir eksploatacines medžiagas bei jų analogus. Reikalingas bet koks Mazda remontas ar diagnostika? Skambinkite arba registruokitės internetu. Mes pasistengsime suteikti maksimalią naudą už gerą kainą.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Profesionalus Mazda remontas ir aptarnavimas

Profesionalus „Mazda servisas“ reiškia kokybišką požiūrį į bet kokių techninių problemų sprendimą ir visą galimų aptarnavimo paslaugų prieinamumą. Tarp jų yra planinė arba neeilinė priežiūra, einamieji ar kapitaliniai remontai, pašalinant bet kokio pobūdžio gedimus. Mūsų autoservisas suteikia realią garantiją, be "žvaigždučių" o tai suteikia pasitikėjimo, mūsų teikiamomis paslaugomis.Mazda remontas. Kokie mūsų privalumai?

  • Kvalifikuoti specialistai. Ilgametė patirtis remontuojant Mazda automobilius, o tai garantuoja greitą ir kokybišką gedimų šalinimą.
  • Atsarginių dalių prieinamumas. Mazda remontas atliekamas naudojant tiek originalias, tiek neoriginalias dalis.
  • Profesionali įranga. Šiuolaikinė įranga užtikrina reikiamą operacijų tikslumą ir žymiai pagreitina remontą.
  • Pilnas techninių darbų sąrašas. Meistrai atlieka diagnostiką, šalina elektros įrenginių gedimus ir gedimus, atlieka einamąjį ir kapitalinį remontą.

Mazda ženklo istorija

1920 m. Zujiro Matsuda įkūrė Toyo Cork Kogyo Co., Ltd., kuri 1934 m. buvo pervadinta į Mazda - aukščiausios zoroastriečių dievybės garbei. Tačiau tik 1960 metais pradedamas gaminti pirmasis lengvasis automobilis, o po trejų metų jau buvo pagamintas milijonas Mazda automobilių, o po dešimties metų pradedamas eksportas į JAV. Įmonės plėtra vyksta gana sklandžiai, be šuolių iki „Mazda MX-5“ pasirodymo Čikagos automobilių parodoje ir debiuto rinkoje 1989 m. Tada „Mazda“ prekės ženklas tvirtai įsitvirtino automobilių rinkoje ir klientų širdyse, nuolat didindamas pajėgumus ir tęsdamas bendradarbiavimą su tokiais milžinais kaip „Ford“.Laimėjusi lenktynes, „Mazda“ iškart patraukė viso pasaulio visuomenės dėmesį. Nuo tada prekės ženklas buvo stebimas milijonų vairuotojų. Tačiau didžiulė sėkmė visiškai neatmeta gedimų galimybės, todėl net japoniškiems automobiliams kartais atliekamas „Mazda“ remontas. Reikalingas Mazda remontas? Skambinkite arba užpildykite elektroninės registracijos formą. Mūsų autoservise atliekamas Mazda automobilių remontas, kėbulo remontas, priežiūra ir diagnostika.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

  • Draugišką personalą;
  • Laiku atliktus remonto darbus;
  • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506