Negarantinių Audi servisas ir Audi remontas Vilniuje - AutoDio

Audi yra vienas seniausių ir labiausiai gerbiamų automobilių gamintojų pasaulyje. Ji buvo įkurta 1909 m. ir per visą savo gyvavimo laikotarpį gamina aukštos kokybės automobilius, kurie nusipelno didžiausių jų savininkų ir daugelio ekspertų pagyrų. Be kita ko, pažymėtina sąvoka "tikroji vokiška kokybė" - komfortas, saugumas, patikimumas. Tokios mašinos yra skirtos daugelį metų eksploatuoti be didesnių problemų. Tačiau jei karts nuo karto prireikia AUDI remonto, jį reiktų patikėti profesionalams. Reikalingas Audi servisas ar remontas? Skambinkite mums - nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Audi automobiliai pelnytai laikomi vieni geriausių pasaulyje pagal kokybę ir patikimumą. 2012 m. jie užėmė pirmąją vietą pasaulio naudotų automobilių reitinge. Tai reiškia, kad jų savininkai turi pagrindą tikėtis daugelio metų be problemų. Tačiau ir su šiais automobiliais pasitaiko gedimų. Tokiais atvejais labai svarbu rasti tikrai profesionalų autoservisą, kuris Audi remontą atliktų efektyviai, greitai ir palyginti pigiai.Audi servisas: Kodėl vairuotojai patiki mums savo Audi automobilius?

AutoDio turi daug teigiamų atsiliepimų iš Audi markės automobilių savininkų, kurių automobilius mums teko remontuoti. Žmogiška kainų politika, darbuotojų profesionalumo lygis lemia nemažą patenkintų klientų skaičių. Savo klientams galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir pigesnį Audi markes automobilių remontą už mažesnę kainą. Visus gedimus pašaliname kokybiškai, greitai ir efektyviai.


Prireikus automobilio remonto, rekomenduojame kreiptis į mūsų autoservisą. Specializuojamės remontuojant su pirmaujančių pasaulio gamintojų automobiliais, o Audi automobiliai šioje eilėje užima vieną pirmųjų vietų. Dėl to mūsų meistrai turi sukaupę didžiulę patirtį ir nuodugniai išnagrinėję visą automobilių gamintojo modelių asortimentą. Mūsų autoservisas atlieka visų tipų Audi remonto darbus, įskaitant:

 • variklio remontas;
 • degimo sistemos remontas;
 • išmetimo sistemos remontas;
 • transmisijos ir pavarų dėžių remontas ir restauravimas;
 • važiuoklės remontas;
 • elektros ir elektroninių sistemų remontas;
 • kėbulo remontas;
 • smulkus remontas ir kt..

Atsižvelgiant į didelę šios markės automobilių gamybos niuansus, rimtų gedimų atveju Audi remonto kaina gali būti gana didelė. Kad išvengtumėte bereikalingų finansinių išlaidų, mūsų ekspertai rekomenduoja automobilių savininkams skubiai kreiptis į servisą, jei atsiranda pirminių galimo gedimo požymių arba automobilyje atsiranda kokių nors gedimų. Tai leis atlikti remonto darbus su minimaliomis išlaidomis ir per trumpiausią įmanomą laiką. Rimtų gedimų atveju mūsų meistrai taip pat gali suteikti klientams kvalifikuotą pagalbą.


AutoDio dirba tikri profesionalai, turintys didelę patirtį. Bet kokį Audi remontą atliekame naudodami pažangias technologijas ir geriausią pirmaujančių gamintojų įrangą. Tai leidžia pašalinti visų tipų gedimus ir garantuoti aukštos kokybės rezultatus. Taip pat bendradarbiaujame su patikimais dalių tiekėjai, kurių deka savo arsenale turime kokybiškas automobilių dalis ir eksploatacines medžiagas žemomis kainomis. Dėl to visos profesionalaus Audi remonto išlaidos mūsų autoserviso klientams yra pagrįstos, o remonto darbai itin efektyvūs. 

Trumpa Audi istorija

Jau šimtmetį Audi gamina automobilius. Tačiau ne visi žino, kaip prasidėjo įmonės formavimasis, kurio automobilių gamybos apimtys 2015 metais siekė apie 2 mln.


Iš pradžių koncernas buvo suformuotas susijungus keturioms įmonėms – „Audi“, „DKW“, „Wanderer“ ir „Horch“. Būtent dėl to įmonės emblema - keturi žiedai (Auto Union AG), išgarsėję visame pasaulyje. Nuo to momento kompanija tapo plačiai paplitusi iš pradžių vakaruose, o vėliau ir visame pasaulyje ir tapo vienu didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje.


Po Antrojo pasaulinio karo koncernas tapo „Volkswagen“ konglomerato dalimi. Šiandien įmonė yra gerai žinomas prekės ženklas, kurio automobiliai išsiskiria vokišku kokybės ir dizaino lygiu. Audi darbuotojai didelį dėmesį skiria naujausių technologijų kūrimui. Koncerno inžinieriai atkreipia dėmesį į savo gaminamų automobilių aerodinamines savybes, pasirūpina, kad ant automobilių būtų montuojami arba benzininiai varikliai su turbokompresoriumi, arba didelio efektyvumo dyzeliniai varikliai, arba ekonomiški elektriniai varikliai. Daug dėmesio skiriama kėbulo cinkavimui, dyzelinių variklių tiesioginio įpurškimo technologijai. Visi šie veiksniai leidžia įmonei sėkmingai konkuruoti automobilių gamintojų rinkoje visame pasaulyje, išlaikant lyderio pozicijas. Būtent šie veiksniai lemia aukštą Audi automobilių gamintojo gaminamų automobilių pardavimo lygį.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

 • Draugišką personalą;
 • Laiku atliktus remonto darbus;
 • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506