Negarantinių Mercedes remontas ir servisas Vilniuje - AutoDio

Legendinė vokiečių kompanija „Mercedes-Benz“ susikūrė 1926 m., susijungus dviem konkuruojantiems gamintojams „Daimler“ ir „Benz“. Tai vienas iš absoliučių lyderių pasaulinėje automobilių pramonėje. Pagrindinę šlovę bendrovė pelnė prabangių automobilių dėka, kurie praktiškai yra aukščiausios klasės standartas. Puikus našumas, platus funkcionalumas ir komfortas šiose mašinose derinami su nepriekaištingu patikimumu. Tačiau jiems taip pat karts nuo karto prireikia vienokio ar kitokio pobūdžio remonto. Tokiais atvejais rekomenduojame kreiptis į AutoDio, kur bet koks Mercedes remontas bus atliktas efektyviai ir nebrangiai. Tai geriausiai patvirtina puikūs daugelio mūsų klientai, atsiliepimai. Reikalingas Mercedes servisas ar Mercedes remontas skambinkite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Didelis Mercedes automobilių patikimumas yra praktiškai aksioma, kuriai nereikia papildomų įrodymų. Šios mašinos gali būti eksploatuojamos daug metų be rimtų gedimų. Žinoma, tai įmanoma tik tuo atveju, jei Mercedes remontą atlieka kvalifikuoti meistrai naudodami pažangias technologijas ir įrangą – būtent tokį remontą AutoDio siūlo palyginti nebrangiai.Mes siūlome tikrai aukštos kokybės paslaugas. Mūsų specialistai turi daug žinių ir praktinės patirties. Automobilių servise turima įranga leidžia be išimties atlikti visų tipų remonto darbus, įskaitant:

 • variklių remontas, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių remontas.
 • važiuoklės remontas, stabdžių sistemos remontas, stabdžių kaladėlių keitimas, darbinių skysčių nuotėkių pašalinimas ir kt.;
 • automobilio elektros įrangos ir elektronikos remontas;
 • bet kokie kėbulo remonto ir dažymo darbai.

Mercedes remontas. Kodėl svarbi diagnostika?

Atsižvelgiant į aukštą prekės ženklo lygį, Mercedes remonto kaina beveik visada yra gana didelė. Visų pirma, tai taikoma rimtų mašinos pagrindinių mazgų ir sistemų gedimų atvejais. Todėl mūsų ekspertai primygtinai rekomenduoja, atsiradus galimiems automobilio gedimams ar gedimų požymiams, nelaukti, o nedelsiant kreiptis į servisą. Atliksime išsamią diagnostiką ir nustatysime tikslią gedimo priežastį, po kurios greitai ir efektyviai jį pašalinsime. Po to savo automobiliu galėsite naudotis kaip ir anksčiau.


Veiksmingas Mercedes remontas įmanomas tik naudojant kokybiškas atsargines dalis. Todėl tiesiogiai bendradarbiaujame su geriausiais atsarginių dalių tiekėjais. Dėl to savo klientams galime pasiūlyti bet kokių atsarginių dalių ir komponentų, kurių gali prireikti Mercedes remonto metu. Tuo pačiu metu savo klientams detales remonto metu siūlome už sąžiningą kainą. Dėl to mūsų klientų remonto išlaidos yra mažesnės. Mercedes automobiliai visada garsėjo nuostabia išvaizda ir įspūdingomis charakteristikomis. Dėl pažangių technologijų Mercedes remontas garažo sąlygomis tampa neįmanomas. Šiems tikslams reikalingas profesionalus ir patikimas automobilių servisas. Jei kaip tik tokio ieškote, kviečiame į AutoDio!


Mercedes servisas ir remontas. Kur pigiau?

Automobilio remontas atstovybėje ne visada yra geriausias sprendimas. Pirma, tokių paslaugų kaina "dyleriniuose" servisuose yra itin brangi, todėl vairuotojai ieško pigesnių būdų. Antra, dažnai tokiuose autoservisuose klientui neleidžiama dalyvauti remonto procese, todėl pasitaiko įvairiausių manipuliacijų. AutoDio garantuoja visos savo veiklos skaidrumą. Teikiame visą spektrą šių komponentų remonto paslaugų:


 • variklio remontas;
 • automatinių ir mechaninių dėžių remontas ir keitimas;
 • važiuoklės remontas;
 • elektroninės sistemos remontas;
 • kuro ir stabdžių sistemos remontas;
 • kėbulo remontas.

Bet koks „Mercedes“ remontas prasideda nuo kompleksinės diagnostikos. Automechanikai naudoja ne tik savo ilgametę patirtį, bet ir specializuotą diagnostikos įrangą, kuri leidžia greitai aptikti gedimus. Pas mus taip pat atliekamas ir Mercedes servisas - techninis aptarnavimas. Mechanikai apžiūrės transporto priemonės komponentus, priverš atsilaisvinusias tvirtinimo detales, o prireikus pakeis techninius skysčius. Būkite tikri, naudojame tik aukštos kokybės eksploatacines medžiagas!Mūsų atliekamo Mercedes remonto ir serviso privalumai:

Esame vienas daugiausiai paslaugų atliekančių servisų Vilniuje, kuriame aptarnaujami bet kokie Mercedes modeliai. Be plataus Mercedes automobilių remonto paslaugų spektro, esame pasirengę pasiūlyti:

 • kokybiškas detales (remonto metu);
 • garantiją visiems atliktiems darbams;
 • Individualų požiūrį į kiekvieną klientą;
 • Aukšto lygio aptarnavimo kultūra.

Mercedes automobilį taisyti neprofesionaliose dirbtuvėse pavojinga, nes niekada negali būti tikras dėl darbuotojų įgūdžių. AutoDio su jūsų Mercedes dirbs tik ilgametę patirtį turintys specialistai. Kai kurių mechanikų patirtis viršija ir dvidešimt metų! Skambinkite mums dabar, jei norite gauti daugiau informacijos, arba palikite savo užklausą svetainėje. Patikėkite savo automobilį profesionalams – nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

 • Draugišką personalą;
 • Laiku atliktus remonto darbus;
 • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506