Negarantinių Mercedes remontas ir servisas Vilniuje - AutoDio

Legendinė vokiečių kompanija „Mercedes-Benz“ susikūrė 1926 m., susijungus dviem konkuruojantiems gamintojams „Daimler“ ir „Benz“. Tai vienas iš absoliučių lyderių pasaulinėje automobilių pramonėje. Pagrindinę šlovę bendrovė pelnė prabangių automobilių dėka, kurie praktiškai yra aukščiausios klasės standartas. Puikus našumas, platus funkcionalumas ir komfortas šiose mašinose derinami su nepriekaištingu patikimumu. Tačiau jiems taip pat karts nuo karto prireikia vienokio ar kitokio pobūdžio remonto. Tokiais atvejais rekomenduojame kreiptis į AutoDio, kur bet koks Mercedes remontas bus atliktas efektyviai ir nebrangiai. Tai geriausiai patvirtina puikūs daugelio mūsų klientai, atsiliepimai. Reikalingas Mercedes servisas ar Mercedes remontas skambinkite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Didelis Mercedes automobilių patikimumas yra praktiškai aksioma, kuriai nereikia papildomų įrodymų. Šios mašinos gali būti eksploatuojamos daug metų be rimtų gedimų. Žinoma, tai įmanoma tik tuo atveju, jei Mercedes remontą atlieka kvalifikuoti meistrai naudodami pažangias technologijas ir įrangą – būtent tokį remontą AutoDio siūlo palyginti nebrangiai.Mes siūlome tikrai aukštos kokybės paslaugas. Mūsų specialistai turi daug žinių ir praktinės patirties. Automobilių servise turima įranga leidžia be išimties atlikti visų tipų remonto darbus, įskaitant:


Mercedes remontas. Kodėl svarbi diagnostika?

Atsižvelgiant į aukštą prekės ženklo lygį, Mercedes remonto kaina beveik visada yra gana didelė. Visų pirma, tai taikoma rimtų mašinos pagrindinių mazgų ir sistemų gedimų atvejais. Todėl mūsų ekspertai primygtinai rekomenduoja, atsiradus galimiems automobilio gedimams ar gedimų požymiams, nelaukti, o nedelsiant kreiptis į servisą. Atliksime išsamią diagnostiką ir nustatysime tikslią gedimo priežastį, po kurios greitai ir efektyviai jį pašalinsime. Po to savo automobiliu galėsite naudotis kaip ir anksčiau.


Veiksmingas Mercedes remontas įmanomas tik naudojant kokybiškas atsargines dalis. Todėl tiesiogiai bendradarbiaujame su geriausiais atsarginių dalių tiekėjais. Dėl to savo klientams galime pasiūlyti bet kokių atsarginių dalių ir komponentų, kurių gali prireikti Mercedes remonto metu. Tuo pačiu metu savo klientams detales remonto metu siūlome už sąžiningą kainą. Dėl to mūsų klientų remonto išlaidos yra mažesnės. Mercedes automobiliai visada garsėjo nuostabia išvaizda ir įspūdingomis charakteristikomis. Dėl pažangių technologijų Mercedes remontas garažo sąlygomis tampa neįmanomas. Šiems tikslams reikalingas profesionalus ir patikimas automobilių servisas. Jei kaip tik tokio ieškote, kviečiame į AutoDio!


Mercedes servisas ir remontas. Kur pigiau?

Automobilio remontas atstovybėje ne visada yra geriausias sprendimas. Pirma, tokių paslaugų kaina "dyleriniuose" servisuose yra itin brangi, todėl vairuotojai ieško pigesnių būdų. Antra, dažnai tokiuose autoservisuose klientui neleidžiama dalyvauti remonto procese, todėl pasitaiko įvairiausių manipuliacijų. AutoDio garantuoja visos savo veiklos skaidrumą. Teikiame visą spektrą šių komponentų remonto paslaugų:


  • variklio remontas;
  • automatinių ir mechaninių dėžių remontas ir keitimas;
  • važiuoklės remontas;
  • elektroninės sistemos remontas;
  • kuro ir stabdžių sistemos remontas;
  • kėbulo remontas.

Bet koks „Mercedes“ remontas prasideda nuo kompleksinės diagnostikos. Automechanikai naudoja ne tik savo ilgametę patirtį, bet ir specializuotą diagnostikos įrangą, kuri leidžia greitai aptikti gedimus. Pas mus taip pat atliekamas ir Mercedes servisas - techninis aptarnavimas. Mechanikai apžiūrės transporto priemonės komponentus, priverš atsilaisvinusias tvirtinimo detales, o prireikus pakeis techninius skysčius. Būkite tikri, naudojame tik aukštos kokybės eksploatacines medžiagas!Mūsų atliekamo Mercedes remonto ir serviso privalumai:

Esame vienas daugiausiai paslaugų atliekančių servisų Vilniuje, kuriame aptarnaujami bet kokie Mercedes modeliai. Be plataus Mercedes automobilių remonto paslaugų spektro, esame pasirengę pasiūlyti:

  • kokybiškas detales (remonto metu);
  • garantiją visiems atliktiems darbams;
  • Individualų požiūrį į kiekvieną klientą;
  • Aukšto lygio aptarnavimo kultūra.

Mercedes automobilį taisyti neprofesionaliose dirbtuvėse pavojinga, nes niekada negali būti tikras dėl darbuotojų įgūdžių. AutoDio su jūsų Mercedes dirbs tik ilgametę patirtį turintys specialistai. Kai kurių mechanikų patirtis viršija ir dvidešimt metų! Skambinkite mums dabar, jei norite gauti daugiau informacijos, arba palikite savo užklausą svetainėje. Patikėkite savo automobilį profesionalams – nenusivilsite!

Mercedes Servisas Vilniuje: Greita Pirminė Patikra

Mercedes servisas Vilniuje kviečia! Ar norite, kad Jūsų automobilis būtų patikrintas be jokio vilkinimo? Pirmą kartą pas mus atvykus, Jūsų automobilis bus nedelsiant patikrintas. Mūsų komanda ne tik išklauso Jūsų problemų aprašymą, bet ir atidžiai apžiūri Mercedes automobilį naudodamiesi moderniausia kompiuterine technika. Po šios vizualinės patikros, mes pasiūlysime optimaliausią sprendimą, aptarsime remonto darbų sąlygas ir kainą.


Mercedes servisas Vilniuje, kuriame galite sutaupyti

Mūsų patirtis rodo, kad pas mus klientai gali sutaupyti net iki 30%. Kodėl? Per daugelį metų dirbant šioje srityje, pastebėjome, kad daugelis klientų, patyrę nusivylimų kituose autoservisuose Vilniuje, ieško kokybiškų paslaugų. Mercedes servisas Vilniuje ne tik suteikia kokybę, bet ir prieinamą kainą. Kartais bandydami sutaupyti, žmonės patenka į spąstus pasirinkdami nekvalifikuotus meistrus ar viliojamas mažomis pradinėmis kainomis. Tačiau rezultatas dažnai būna nepatenkinamas ir brangesnis nei tikėtasi.


Profesionalumas be jokių kompromisų

Ar kada susimąstėte, kodėl Mercedes remontas kartais tampa brangesnis nei numatėte? Viena pagrindinių priežasčių - netinkamas darbų atlikimas su kompetencijos trūkumu ar netinkamos įrangos. Palyginkite tai su situacija, kai Jūsų brangus Mercedes patikėtas žmogui, kuris niekada neturėjo reikiamos patirties ar įrankių. Tačiau Mercedes servisas Vilniuje garantuoja kokybišką darbą, nes mūsų meistrai nuolat tobulėja ir mokosi.


Mercedes servisas Vilniuje įsipareigoja suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mes suprantame, kad tikslus gedimų nustatymas, tinkama įranga ir ilgametė patirtis garantuoja puikius rezultatus. Todėl mūsų klientai grįžta, žinodami, kad jų automobilis bus suremontuotas greitai, kokybiškai ir už protingą kainą.


Mūsų Mercedes servisas Vilniuje didžiuojasi dėl daugiau nei 10000 sėkmingai aptarnautų klientų. Mes suprantame Jūsų lūkesčius ir norus. Todėl kiekvienam darbui suteikiame garantiją, kad Jūs galėtumėte vairuoti be jokių rūpesčių ir abejonių.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506