Negarantinių Citroen servisas ir remontas - AutoDio

Natūralu, kad bet kuris vairuotojas savo keturračio draugo remontą patiki tik geriausiems šios srities profesionalams. AutoDio jau keletą metų aptarnauja ir remontuoja Citroen automobilius, todėl, remdamiesi savo praktika, galime drąsiai teigti, kad Jūs, kaip klientas, liksite patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Reikalingas Citroen servisas ar Citroen remontas skambinkite mums ir nenusivilsite.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


AutoDio atliekami visų tipų Citroen automobilių remonto ir techninės priežiūros darbai, o mūsų naudojamos dalys iš patikimų tiekėjų bei profesionali įranga ir įrankiai leidžia garantuoti aukščiausią darbų kokybę. Be to, didžiuojamės geriausiais pas mus dirbančiais meistrais – jų kvalifikacija ir didžiulė patirtis yra kokybiško ir operatyvaus Citroen remonto mūsų autoservise pagrindas.Kodėl Citroen remontas patikimas mums?

GERA KAINA – nemanykite, kad aukšto lygio Citroen diagnostika, priežiūra ir remontas kainuoja didelius pinigus. Visai ne, džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti stebėtinai prieinamas kainas, nes pas mus Citroen servisas ir Citroen remontas dažniausiai atliekamas pigiau nei "dyleriniame" Citroen servise. 


GREITAI IR PATOGU - Efektyvumas, tikslus nurodytų terminų laikymasis, turima įranga bei patirtis leidžia tvirtinti, kad liksite maloniai nustebinti Jūsų Citroen aptarnavimo ir remonto kokybe.


PROFESIONALUMAS - prieš bet kokius remonto darbus atliekama kompetentinga ir nuodugni gedimų diagnostika, visos nustatytos problemos paaiškinamos klientui. Taip pat aptariami - visi remonto niuansai, darbų apimtis, jų seka bei kainos.


ASMENINIS POŽIŪRIS - stengiamės sukurti individualų požiūrį į kiekvieną savo klientą.


AutoDio – tai efektyvus Jūsų Citroen remontas ir puiki aptarnavimo kokybė ženkliai mažesne kaina nei kituose servisuose ir Jums patogiu laiku.


Garantija: suteikiame besąlyginę garantiją visų tipų darbams ir remonto metu naudotoms atsarginėms dalims.


Skambinkite į  AutoDio: mūsų meistrai konsultantai mielai atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su Citroen remontu ir priežiūra, taip pat Jums patogiu laiku užregistruos diagnostikai ar remontui.


Citroen servisas ir diagnostika Kas tikrinama?

AutoDio vairuotojams siūlo atlikti modernią diagnostiką ir profesionalų automobilių remontą. Mūsų paslaugų specializacija – prancūzų automobilių gamintojo Citroen modelių gama. Dėl šios priežasties kvalifikuoti meistrai žino bet kurio šios markės modelio priežiūros ir remonto ypatybes, o diagnostikos metu galime patikrinti šiuos automobilio komponentus:

Mūsų automobilių servise naudojama tik moderni programinė įranga. Todėl rezultatai būna itin tikslūs, o remontas pigesnis.


Norėdami užsiregistruoti paskambinkite telefono numeriu, kuris nurodytas svetainėje. Taip pat galite palikti elektroninę užklausą, nurodydami kontaktinę informaciją. Perskambinsime ir susitarsime Jums patogų laiką.


 


Trumpa Citroen istorija

Didelio masto įperkamų automobilių gamyba buvo pagrindinis Andre Citroen 1919 metais įkurtos įmonės tikslas. Pirmasis pagamintas automobilis iš tikrųjų buvo pirmasis masinis Europoje. Citroen ilgą laiką buvo Prancūzijos automobilių pramonės priešakyje, nuolat stebindama klientus savo automobiliais, kuriuose darniai dera puikus dizainas ir pažangios technologijos. Tačiau tada įmonei atėjo sunkūs laikai ir dėl to įvyko susijungimas su Peugeot. Šis žingsnis vos nesužlugdė ryškios Citroen "asmenybės", tačiau pastaraisiais metais šie automobiliai grįžo į savo buvusią šlovę. AutoDio Citroen remontas atliekamas šiems modeliams:


Citroen Acadiane, Citroen AMI, Citroen AX, Citroen Berlingo, Citroen C1, Citroen C15, Citroen C2, Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen C6, Citroen C8, Citroen CX, Citroen DS, Citroen Dyane, Citroen Evasion, Citroen GS, Citroen ID, Citroen Jumpy, Citroen LNA, Citroen Saxo, Citroen Visa, Citroen Xantia, Citroen XM, Citroen Xsara, Citroen ZX.


Įvairiapusiška Pirminė Citroen Patikra

Citroen servisas Vilniuje: Ar žinojote, kad automobilio būklės patikra gali atskleisti daugiau nei tik esamas problemas? Įsitikinkite pačios geriausios Citroen patikros privalumais Vilniuje. Mes neatidėliojame Jūsų automobilio vizualinės ar kompiuterinės apžiūros. Po kruopščios analizės, kuri apima ir kliento pateiktą informaciją, suderiname darbų planą, trukmę ir kainą. Ir ar girdėjote sakant, kad geriausias remontas yra toks, kuris ne tik atstato, bet ir pagerina?


Kodėl Su Mumis Sutaupysite Daugiau?

Citroen servisas Vilniuje: Daugiau nei 10 000 sėkmingai aptarnautų automobilių mus išmokė, kaip efektyviai dirbti, kad sutaupytumėte iki 30%. Dažnai naujiems klientams grįžtant pas mus kyla klausimas - kodėl kiti servisai Vilniuje ne taip elgiasi? Pas mus nekyla abejonių dėl kvalifikacijos, nes mes stengiamės pašalinti neigiamas patirtis su automobilių servisais. O galbūt esate patyrę tą momentą, kai pigus remontas pasidaro labai brangus? Mes Jums padėsime išvengti tokių nemalonių situacijų!


Kuo Skiriasi Mūsų Įranga ir Kompetencija?

Citroen servisas: Įsivaizduokite, kad taisytojas Jūsų automobilį remontuoja pirmą kartą gyvenime. Kaip jaučiatės? Mūsų komanda neturi tokio klausimo, nes mes naudojame pažangiausią diagnostikos įrangą ir esame nuolat mokomi. Mes žinome, kad neteisingai atlikti darbai gali kainuoti klientui daugiau laiko ir pinigų. Kam rizikuoti, kai galite pasirinkti profesionalus?


Citroen Remontas: Greitai, Efektyviai ir už Protingą Kainą

Viskas prasideda nuo tikslios gedimų diagnostikos. Mes tikimės, kad mūsų meistrų patirtis ir srities žinios užtikrina Jums aukščiausios kokybės paslaugas. Citroen servisas Vilniuje siūlo remontą, kuris yra greitas, kokybiškas ir svarbiausia – be pernelyg didelės kainos.

Mums rūpi kiekvieno kliento patirtis. Per visus šiuos metus aptarnavome daugiau nei 10 000 klientų, todėl mums ne svetima Jūsų situacija. Mes norime, kad Jūsų patirtis būtų sklandi ir be papildomų rūpesčių. Ar ne nuostabu, kai remonto procesas vyksta sklandžiai nuo pradžios iki pabaigos? Citroen servisas Vilniuje garantuoja kiekvieną savo atliktą darbą, nes esame įsitikinę savo profesionalumu. Ar esate pasiruošę patirti skirtumą?


 

Registracija
Internetu arba +37066038506