Negarantinių Citroen servisas ir remontas - AutoDio

Natūralu, kad bet kuris vairuotojas savo keturračio draugo remontą patiki tik geriausiems šios srities profesionalams. AutoDio jau keletą metų aptarnauja ir remontuoja Citroen automobilius, todėl, remdamiesi savo praktika, galime drąsiai teigti, kad Jūs, kaip klientas, liksite patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Reikalingas Citroen servisas ar Citroen remontas skambinkite mums ir nenusivilsite.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


AutoDio atliekami visų tipų Citroen automobilių remonto ir techninės priežiūros darbai, o mūsų naudojamos dalys iš patikimų tiekėjų bei profesionali įranga ir įrankiai leidžia garantuoti aukščiausią darbų kokybę. Be to, didžiuojamės geriausiais pas mus dirbančiais meistrais – jų kvalifikacija ir didžiulė patirtis yra kokybiško ir operatyvaus Citroen remonto mūsų autoservise pagrindas.Kodėl Citroen remontas patikimas mums?

GERA KAINA – nemanykite, kad aukšto lygio Citroen diagnostika, priežiūra ir remontas kainuoja didelius pinigus. Visai ne, džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti stebėtinai prieinamas kainas, nes pas mus Citroen servisas ir Citroen remontas dažniausiai atliekamas pigiau nei "dyleriniame" Citroen servise. 


GREITAI IR PATOGU - Efektyvumas, tikslus nurodytų terminų laikymasis, turima įranga bei patirtis leidžia tvirtinti, kad liksite maloniai nustebinti jūsų Citroen aptarnavimo ir remonto kokybe.


PROFESIONALUMAS - prieš bet kokius remonto darbus atliekama kompetentinga ir nuodugni gedimų diagnostika, visos nustatytos problemos paaiškinamos klientui. Taip pat aptariami - visi remonto niuansai, darbų apimtis, jų seka bei kainos.


ASMENINIS POŽIŪRIS - stengiamės sukurti individualų požiūrį į kiekvieną savo klientą.


AutoDio – tai efektyvus Jūsų Citroen remontas ir puiki aptarnavimo kokybė ženkliai mažesne kaina nei kituose servisuose ir Jums patogiu laiku.


Garantija: suteikiame besąlyginę garantiją visų tipų darbams ir remonto metu naudotoms atsarginėms dalims.


Skambinkite į  AutoDio: mūsų meistrai konsultantai mielai atsakys į visus jūsų klausimus, susijusius su Citroen remontu ir priežiūra, taip pat jums patogiu laiku užregistruos diagnostikai ar remontui.


Citroen servisas ir diagnostika Kas tikrinama?

AutoDio vairuotojams siūlo atlikti modernią diagnostiką ir profesionalų automobilių remontą. Mūsų paslaugų specializacija – prancūzų automobilių gamintojo Citroen modelių gama. Dėl šios priežasties kvalifikuoti meistrai žino bet kurio šios markės modelio priežiūros ir remonto ypatybes, o diagnostikos metu galime patikrinti šiuos automobilio komponentus:

  • benzininis ir dyzelinis variklis;
  • važiuoklė;
  • pakaba;
  • elektros įranga ir laidai;
  • vairavimo sistema;
  • stabdžiai ir ABS;
  • ir daug daugiau.

Mūsų automobilių servise naudojama tik moderni programinė įranga. Todėl rezultatai būna itin tikslūs, o remontas pigesnis.


Norėdami užsiregistruoti paskambinkite telefono numeriu, kuris nurodytas svetainėje. Taip pat galite palikti elektroninę užklausą, nurodydami kontaktinę informaciją. Perskambinsime ir susitarsime Jums patogų laiką.


 


Trumpa Citroen istorija

Didelio masto įperkamų automobilių gamyba buvo pagrindinis Andre Citroen 1919 metais įkurtos įmonės tikslas. Pirmasis pagamintas automobilis iš tikrųjų buvo pirmasis masinis Europoje. Citroen lgą laiką buvo Prancūzijos automobilių pramonės priešakyje, nuolat stebindama klientus savo automobiliais, kuriuose darniai dera puikus dizainas ir pažangios technologijos. Tačiau tada įmonei atėjo sunkūs laikai ir dėl to įvyko susijungimas su Peugeot. Šis žingsnis vos nesužlugdė ryškios Citroen "asmenybės", tačiau pastaraisiais metais šie automobiliai grįžo į savo buvusią šlovę. AutoDio Citroen remontas atliekamas šiems modeliams:


Citroen Acadiane, Citroen AMI, Citroen AX, Citroen Berlingo, Citroen C1, Citroen C15, Citroen C2, Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5, Citroen C6, Citroen C8, Citroen CX, Citroen DS, Citroen Dyane, Citroen Evasion, Citroen GS, Citroen ID, Citroen Jumpy, Citroen LNA, Citroen Saxo, Citroen Visa, Citroen Xantia, Citroen XM, Citroen Xsara, Citroen ZX.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

  • Draugišką personalą;
  • Laiku atliktus remonto darbus;
  • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506