Variklio tepalų keitimas Vilniuje - AutoDio

Kasmetinio mašinos techninio aptarnavimo metu dažniausiai tenka keisti alyvą ir alyvos filtrą. Šiam darbui svarbu pasirinkti tinkamą ir patikimą autoservisą. AutoDio atlieka bet kokios markės automobilių variklinės alyvos ir alyvos filtrų keitimą, griežtai laikydamiesi techninių specifikacijų už prieinamą kainą. Reikalingas skubus tepalų keitimas? Skambinkite mums!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Dirbant varikliui alyva užsiteršia įvairiomis priemaišomis, kurios ilgainiui neigiamai veikia jūsų automobilį. Dėl šios priežasties alyva reikia reguliariai keisti. Bet jei alyvos keitimo paslauga atliekama prastai arba neteisingai, tai taip pat gali turėti itin skausmingų finansiškai pasekmių. Pavyzdžiui, jei neteisingai apskaičiuojamas variklio tepimui skirtos alyvos kiekis arba neteisingai sudėti filtrai, galimas netgi variklio gedimas. Tuomet Jūsų automobiliui bus reikalingas variklio remontas ar net kapitalinis variklio remontas.Kas kiek laiko atliekamas tepalų keitimas?

Alyvos keitimas turėtų būti atliekamas pagal šiuos kriterijus: automobilio pagaminimo metus ir jo variklio techninę būklę, kaip dažnai eksploatuojate automobilį, jūsų vairavimo įpročius, kokiu metų laiku jį eksploatuojate, kokiomis klimato sąlygomis ir daugelis kitų veiksnių. Techninėse specifikacijose patys automobilių gamintojai rekomenduoja, kaip dažnai reiktų keisti tepalus, šie patarimai gali būti naudingi naujų automobilių savininkams, o jei Jūs automobilį eksploatuojate ne vienerius metus, tuomet variklio tepalų keitimas turėtų būti atliekamas dažniau nei nurodyta oficialiose Jūsų automobilio markės gamintojo rekomendacijose. Vidutiniškai savo klientam rekomenduojame alyvos keitimą atlikti nuvažiavus 12 tūkst. km.Aukštos kokybės alyva gali padvigubinti variklio tarnavimo laiką ir laiko intervalą tarp jo keitimų! AutoDio darbuotojai atlieka visus reikalingus variklio alyvos keitimo darbus, remiantis automobilio eksploatavimo instrukcija – itin greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Pas mus dirbantys dirbantys specialistai rekomenduoja alyvos filtrą keisti po kiekvieno alyvos keitimo. AutoDio meistrai kokybiškai ir greitai pakeis alyvos filtrą už labai prieinamą kainą!


Tepalų keitimas Vilniuje: Efektyvi ir skubi pirminė patikra

Galvojate, kada reikėtų keisti tepalus savo automobilyje? Neatidėliokite! Užsiregistruokite jau šiandien ir mes nedelsdami atliksime pirminę Jūsų automobilio būklės apžiūrą. Remdamiesi Jūsų pateikta informacija apie galimas problemas, naudojamės tiek vizualiniais metodais, tiek pažangia kompiuterine diagnostika. Pagal Jūsų poreikius suderiname tolesnius darbus, jų trukmę ir kainą.


Tepalų keitimas Vilniuje: Patraukli kaina?

Kodėl mūsų paslaugos yra patrauklios? Daugiau nei 10 000 patenkintų klientų ir statistika rodo, kad sutaupote nemažai pinigų. Tačiau pasitaiko, kad atvykę pas mus, klientai iš pradžių yra šiek tiek skeptiški. Ar galite įsivaizduoti priežastį? Taip, būna atvejų, kai kituose servisuose patraukli kaina baigiasi neprofesionalumu. Kiekvienas automobilis yra technologinis stebuklas, bet ką daryti, jei jį remontuoja kas nors, kuris net nežino skirtumo tarp tepalų rūšių? Taip, atsakymas yra paprastas - neišvengiamai kiltų problemų.


Tepalų keitimas Vilniuje: Profesionalumas kiekviename žingsnyje

Mūsų stiprioji pusė? Kvalifikacija, meistrystė ir nuoširdus noras padėti. Žinome, kokie svarbūs yra kokybiški tepalai, todėl garantuojame greitą, profesionalia tepalų keitimo paslaugą ir konkurencingą kainą. Daugiau nei 10 000 aptarnautų klientų. Skamba įspūdingai, ar ne? Bet mums tai ne tik skaičius, tai - įsipareigojimas. Mes suprantame, kokia svarbi kiekvieno kliento automobilio priežiūra, todėl kiekvieną užduotį atliekame su didžiausia atsakomybe.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506