Generatorių remontas Vilniuje - AutoDio

Automobilio generatoriaus remontas bus reikalingas kiekvienam vairuotojui – net ir atsargiai ar retai važiuojant, generatorius susidėvi ir tampa nebetinkamas naudoti. Rekomenduojamas generatoriaus eksploatavimo terminas yra 100 000 kilometrų – taip būsite tikri dėl generatoriaus patikimumo ir ilgo veikimo. Dėl bet kurio automobilio generatoriaus diagnostikos ir remonto kreipkitės į AutoDio: remontuojame visų lengvųjų automobilių markių generatorius. Nepradėkite generatoriaus remonto nepaskambinę mums!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Kodėl automobiliui reikia generatoriaus?

Generatorius tiekia energiją visai Jūsų automobilio elektronikai. Atsižvelgiant į tai, kiek elektronikos yra šiuolaikiniame automobilyje, jei kyla problemų su generatoriumi, automobilis iš karto virsta geležies ir plastiko krūva - jokiu būdu neturėtumėte praleisti diagnostikos ar ignoruoti generatoriaus gedimų.


Kada reikalingas automobilio generatoriaus remontas?

Automobilio generatoriaus remontas reikalingas esant bet kokiems jo veikimo pokyčiams: jei generatorius neįsikrauna, automobilio elektros tinkle pastebėjote padidėjusią įtampą, girdite pašalinius garsus arba generatorius prasčiau atlaiko apkrovas. Kiekvienu iš šių atvejų svarbu nedelsiant atvykti į patikimą autoservisą.


Jei gyvenate Vilniuje arba gedimas jus užklupo sostinėje, atvykite į AutoDio. Pas mus dirba tik aukščiausio lygio profesionalai, kurie greitai ir tiksliai diagnozuos gedimus, ir atliks generatoriaus remontą.


 


Sugedusio auto generatoriaus požymiai

Pagrindiniai sugedusio automobilio generatoriaus požymiai yra šie:

 • Netipinis triukšmas užvedimo ar variklio veikimo metu;
 • Pritemę priekiniai žibintai;
 • Nėra srovės;
 • Per greitas iškrovimas;
 • Akumuliatoriaus piktograma skydelyje;
 • Sumažėjusi galia;
 • Sumažėjusi arba padidėjusi srovė.

Nustatyti konkrečią gedimo priežastį namuose beveik neįmanoma – reikia specialios įrangos ir žinių, taip pat aukštos kvalifikacijos meistro. Jei yra bent vienas generatoriaus gedimo požymis, rekomenduojame atvykti į AutoDio autoservisą, nes generatorių remontas Vilniuje yra viena pagrindinių mūsų teikiamų paslaugų.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Generatorių remontas. Eiga.

Norint nustatyti gedimą, generatorius turi būti išmontuotas iš automobilio naudojant specialią įrangą, išardomas ir patikrinamas kiekvienas mazgas. Vienais atvejais pakanka suremontuoti vieną elementą, kitais – būtinas dalių keitimas. Retais atvejais rekomenduosime pakeisti generatorių nauju. Mes visada esame kliento pusėje, todėl rekomenduojame įsigyti naują generatorių tik tokiu atveju, jei remontas brangesnis nei generatoriaus keitimas nauju.


Generatorių remonto etapai

Bet koks remontas prasideda nuo išsamios diagnostikos ir tikslaus gedimų apimties nustatymo. Surandame visas problemines ir silpnąsias vietas, po kurių apskaičiuojame remonto kainą ir deriname tolesnius veiksmus su Jumis. Būkite tikri - pasiūlysime Jums naudingiausią variantą.


Su Jumis aptarę visas smulkmenas atliksime generatoriaus remontą. Jį baigus, dar kartą atliekame diagnostiką, kad įsitikintume savo darbo kokybe. Po to sumontuojame generatorių atgal į automobilį.AutoDio automobilių generatorių remonto privalumai

Jei esate Vilniuje, atvykite į generatoriaus diagnostiką ir remontą AutoDio. Siūlome greitą diagnostiką ir remontą, darbams suteikiame pusės metų garantiją. Mūsų meistrai – aukščiausios klasės profesionalai, turintys daugiau nei 10 metų patirtį, imsis bet kokio sudėtingumo remonto ir jį užbaigs kuo greičiau:


 • tikslus gedimo pobūdžio nustatymas. Tokiu atveju atliekama visa generatoriaus diagnostika. Taip nustatoma, ar gedimas yra vidinis, ar tai išorinio veiksnio įtaka.
 • kokybiškas generatorių remontas, atliktas aukščiausios klasės specialistų. Mūsų darbuotojai turi didelę patirtį šioje srityje.
 • būtinos profesionalios įrangos komplekto buvimas garantuoja atliekamų darbų tikslumą ir kokybę.
 • mūsų efektyvumas žymiai sutaupo Jūsų laiką.
 • konkurencinga kaina.

Skubus Generatorių Remontas Vilniuje

Generatorių remontas Vilniuje: Ar jau pasirengę? Skubiai atliekame pirminę generatoriaus būklės apžiūrą. Kai tik išgirstame Jūsų automobilio problemos aprašymą, mūsų profesionalai įvertina ją tiek akimis, tiek naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis. Po to kartu aptariame, kokie darbai laukia, kiek tai užtruks ir kiek tai kainuos.

Galimos papildomos paslaugos:


Profesionalumas Sutaupo Jūsų Pinigus: Mažesnės Kainos Iki 30%

Generatorių remontas Vilniuje gali būti ekonomiškesnis! Mūsų ilgametė patirtis su daugiau nei 10000 automobilių rodo, kad daugeliu atveju sutaupome klientams net iki 30%. Pastebėjome, kad kai kurie klientai, atvykę pas mus, jau yra nusivylę kitomis remonto paslaugomis kituose autoservisuose. Kartais bandydami sutaupyti su mažesnėmis kainomis ar nepatyrusiais meistrais, žmonės susiduria su didesnėmis problemomis vėliau.


Kodėl Verta Rinktis Profesionalus?

Ką jausite, patikėdami savo automobilį nekompetentingam specialistui? Generatorių remontas Vilniuje reikalauja kompetencijos. Nekompetentingai atliktas darbas gali tapti brangaus remonto ir laiko sąnaudų priežastimi, nes dažnai keičiamos ne tokios dalys ar daromi nereikalingi veiksmai.


Nepriekaištingas Generatorių Remontas Už Protingą Kainą Vilniuje

Mūsų meistrai ne tik gerai pažįsta savo darbą, bet ir yra pasiryžę dirbti greitai bei kokybiškai. Mes ne tik pažadame, bet ir garantuojame, kad pas mus generatorių remontas bus atliktas efektyviai, kokybiškai ir už sąžiningą kainą. Su daugiau nei 10000 patenkintų klientų, mes žinome, kaip svarbu kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimas. Generatorių remontas Vilniuje su mumis – tai garantija nuo darbo pradžios iki pabaigos.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506