Negarantinių Ford servisas ir remontas Vilniuje - AutoDio

Pirmasis FORD markės automobilis buvo pagamintas dar 1906 m. Nuo tada ir iki šių dienų šis amerikietiškas automobilis yra vienas populiariausių pasaulyje. Tokį poreikį lemia šių transporto priemonių patikimumas, ilgaamžiškumas ir saugumas. Nepaisant to, kad „Ford“ garsėja savo patikimumu ir našumu, šie automobiliai, kaip ir bet kuris mechanizmas, gali sugesti. Automobilio tarnavimo laikas priklauso ne tik nuo prekės ženklo, bet ir nuo eksploatavimo sąlygų. Yra keletas priežasčių, kodėl jūsų automobilis gali sugesti anksčiau laiko:


 • blogos kelio sąlygos;
 • agresyvus vairavimo stilius;
 • nesavalaikis aptarnavimas;
 • žemos kokybės atsarginių dalių, alyvų, degalų naudojimas;
 • mašinos techninę priežiūrą atlieka nekompetentingi meistrai.

Jeigu norite, kad Jūsų automobilis veiktų tinkamai, ilgai ir saugiai, tuomet patikėkite savo transporto priemonės remontą ir priežiūrą profesionaliems, patyrusiems specialistams. AutoDio Ford serviso metu greitai ir kokybiškai atliks transporto priemonių diagnostikos, remonto ir priežiūros darbus. Diagnostikos, remonto ir aptarnavimo darbai atliekami pagal reglamentus naudojant kokybiškas atsargines dalis ir eksploatacines medžiagas bei jų analogus. Reikalingas Ford servisas ar Ford remontas? Skambinkite mums ir nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Profesionalus Ford servisas ar remontas reiškia kokybišką požiūrį į bet kokių techninių problemų sprendimą ir visą galimų paslaugų spektrą. Tarp jų yra planinė arba neeilinė priežiūra, einamieji ar kapitaliniai remontai, pašalinant bet kokio pobūdžio gedimus. AutoDio suteikia realiai galiojančią garantiją iki 6 mėnesių, o tai mūsų klientams suteikia papildomo pasitikėjimo.Ford servisas ir remontas. Kokius kriterijus atitinkame?

 • Turime ilgametės patirties Ford automobilių remonte. Ilgametė patirtis garantuoja greitą ir kokybišką gedimų šalinimą.
 • Kvalifikuoti specialistai. Patirtis ir specializacija leidžia gerai suprasti galimas problemas ir žinoti, kaip jas išspręsti.
 • Atsarginių dalių prieinamumas. Turime galimybę remontuoti automobilį naudojant tiek originalias, tiek neoriginalias dalis.
 • Profesionali įranga. Šiuolaikinė įranga užtikrina reikiamą tikslumą ir žymiai pagreitina remontą.
 • Pilnas techninių darbų sąrašas. Meistrai atlieka diagnostiką, šalina elektros įrenginių gedimus, atlieka einamąjį ir kapitalinį remontą su garantija iki 6 mėn.

Ford servisas AutoDio - tai profesionalus Ford automobilių techninė priežiūra ir remontas. Mums neturi reikšmės nei automobilio modelis, nei pagaminimo metai. Mūsų ekspertai greitai ir tiksliai nustatys bet kokius jūsų „geležinio“ žirgo gedimus ar efektyviai juos pašalins. Meistrų individualus požiūris į kiekvieną klientą ir jo automobilio gedimo problemą garantuoja tiksliausią gedimų priežasčių nustatymą ir jų pašalinimą. Reikia Ford remonto? Skambinkite arba užpildykite el. registracijos formą.


Kokybiškas Ford remontas: Kodėl tai svarbu?

Prižiūrėtas automobilis – ne tik greitas, bet ir saugus važiavimas. Tik jei visi mechanizmai ir įrenginio dalys yra geros būklės, galite būti tikri, kad nei vairuotojui, nei transporto priemonės keleiviams pavojus negresia. Kiekvienas automobilio savininkas privalo stebėti savo transporto priemonės techninę būklę ir įtarus gedimą kreiptis į patikimą autoservisą.


Ford remontas: Kodėl klientai patiki mums savo automobilius?

AutoDio jau keletą metų remontuoja FORD markės automobilius. Per daugelį metų sukaupėme pakankamai patirties ir žinių, kad galėtume susidoroti su bet kokiomis mums iškeltomis užduotimis. Mūsų specialistai žino, kaip greitai ir efektyviai atkurti Jūsų automobilio eksploatacines savybes, negaištant laiko.


Kiekvienas klientas, kuris kreipėsi į mus gali tikėtis:

 • Atliktiems darbams ir atsarginėms dalims suteikiame pusės metų garantiją.
 • Sąžiningas, kokybiškas aptarnavimas be apgaulės. Savo klientams neprirašinėjame neatliktų, nereikalingų darbų ar detalių. Ekspertai tiksliai nustato gedimą, jį pašalina ir pateikia rekomendacijas, kokius remonto darbus galima galima atidėti vėlesniam laikui.
 • Operatyvus darbų atlikimas – meistrai greitai diagnozuoja, pašalina gedimus. Savalaikis gedimų nustatymas ir greitas gedimų remontas užtikrins jūsų automobiliui ilgą tarnavimo laiką, o Jums saugumą ir komfortą.

AutoDio padės išlaikyti jūsų transporto priemonę tinkamos techninės būklės. Visus klausimus dėl paslaugų kainos, darbų atlikimo laiko ir kitų bendradarbiavimo sąlygų galite užduoti mūsų vadybininkams telefonu.Trumpa Ford istorija

„Ford Motor Company“ yra viena pirmaujančių automobilių gamintojų pasaulyje. Viskas prasidėjo 1903 m., kai Henry Fordas nusprendė įkurti automobilių kompaniją. Tačiau tikroji revoliucija įvyko su pirmuoju pasaulyje, konvejerio principu pagamintu, Ford Model T. Šis modelis tapo prieinamas daugumai pirkėjų, todėl jo paklausa buvo didžiulė. Įmonė gamina daugybę „Ford“ ir kontroliuojamų koncernų „Lincoln“ ir „Mercury“ markių automobilių modelių.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

 • Draugišką personalą;
 • Laiku atliktus remonto darbus;
 • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506