Stabdžių diskų keitimas Vilniuje - AutoDio

Stabdžių sistema tai neatsiejama kiekvienos transporto priemonės dalis. Nuo jos būklės priklauso ne tik važiavimo komfortas ir automobilio valdymas, bet ir vairuotojo bei keleivių saugumas. Todėl visų darbų, susijusių su stabdžių sistemos elementų keitimu ir remontu, atlikimą geriau patikėti tik patyrusiems specialistams. Viena iš procedūrų, su kuria neišvengiamai susiduria kiekvienas savininkas – automobilio stabdžių diskų keitimas. Kokybiška stabdžių diskų keitimo procedūra turėtų būti atliekama griežtai laikantis gamintojo rekomendacijų. Skambinkite mums ir būkite ramūs, nes viską atliksime itin profesionaliai!

 


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Kaip nustatyti, kad reikalingas stabdžių diskų keitimas?

Stabdžių diskų ar kitų elementų būklę geriausia patikrinti autoservise, kuriame dirba patyrę specialistai. Tiksli ir profesionali važiuoklės patikra padeda laiku nustatyti ir pašalinti stabdžių sistemos gedimus, todėl galutiniame rezultate sutaupoma ir nemažai lėšų. Tačiau galite ir savarankiškai atkreipti dėmesį į šiuos ženklus, kurie sąlygoja, jog Jūsų automobiliui gali būti reikalingas stabdžių diskų keitimas:
Galimos nesavalaikio stabdžių diskų keitimo pasekmės

  • stabdžių sistemos gedimas ir avarinis stabdymas
  • strigimas, cilindriuko gedimas
  • disko įtrūkimas
  • disko deformacija,
  • šių pasekmių rezultatas gali būti labai liūdnas

Stabdžių diskų keitimas po vieną ar poromis?

Diskus reikia keisti griežtai poromis (ant tos pačios ašies), kad stabdant neišbalansuotų automobilio.


Kada laikas keisti stabdžių diskus?

Konkrečių terminų, kada automobilio savininkui reikia keisti stabdžių diskus, nėra. Viskas priklauso nuo automobilio markės, vairavimo stiliaus, sumontuotų komponentų kokybės. 


Siekiant užtikrinti saugumą ir prailginti automobilio tarnavimo laiką, patyrę meistrai pataria Audi, BMW, Honda, Mercedes-Benz, Renault, Lexus ir kitų markių automobiliams stabdžių diskus pakeisti nuvažiavus 30-50 tūkst.Kaip nustatyti stabdžių disko susidėvėjimą?

Mažiausias leistinas stabdžių trinkelių ir diskų storis yra nurodytas gamintojo atitinkamose instrukcijose. Paprastai disko nusidėvėjimo gylis neturi viršyti 2 mm. Stabdžių mechanizmų elementai gali būti netolygiai nusidėvėję, įskilę ir kitaip pažeisti. Disko deformacija gali būti mechaninio ar terminio poveikio pasekmė. Nors dalis vairuotojų diskų būklės patikrą atlieka, matuodami jų storį, kokybišką diagnostiką gali atlikti tik profesionalai.


Stabdžių diskų keitimas Vilniuje: Nedelskite!

Stabdžių diskų keitimas Vilniuje: Kam laukti? Registruokitės šiandien! Mes skubiai atliekame pirmąją automobilio apžiūrą. Po detalaus pokalbio su klientu apie automobilio problemas, mūsų profesionalai atlieka kruopščią vizualinę arba kompiuterizuotą apžiūrą. Atsižvelgdami į kliento poreikius, nustatome darbų planą, laiką ir numatomą kainą.


Geriausias pasirinkimas: Sutaupykite iki 30%

Per daugelį metų ir daugiau nei 10 000 aptarnautų automobilių mes pastebėjome, kad mūsų klientai vidutiniškai sutaupo iki 30%. Daugelis iš jų pranešė apie ankstesnes neigiamas patirtis kituose Vilniaus autoservisuose. Kartais, siekdami sutaupyti, klientai renkasi mažesnės kokybės paslaugas, o pasekmes jaučia vėliau, kai remontas tampa brangesnis nei tikėtasi.


Kaip pasirinkti teisingą autoservisą Vilniuje?

Daugelis klaidų atsiranda dėl nepakankamų kompetencijų ar tinkamų įrankių stokos. Įsivaizduokite meistrą, kuris niekada neatliko tam tikro darbo – ar tikrai norite jam patikėti savo automobilį? Klaidos gali kainuoti daugiau laiko ir pinigų, ypač jei keičiamos nereikalingos dalys. Mes tikime, kad svarbiausia yra tiksli diagnostika, patirtis ir aukštas meistrų kvalifikacijos lygis. Todėl, renkantis mūsų servisą, galite būti tikri: automobilis bus sutvarkytas greitai, kokybiškai ir už protingą kainą. Mūsų ilgametė patirtis – tai daugiau nei 10 000 aptarnautų klientų. Mes žinome, kokių rezultatų tikimasi iš mūsų, todėl suteikiame garantiją visiems atliktiems darbams. Pasitikėkite mumis - nuo pradžios iki pabaigos. Ar ieškote patikimo serviso stabdžių diskų keitimui Vilniuje? Pasirinkite mus ir pamatykite skirtumą!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506