Turbinų remontas Vilniuje - AutoDio

Norėdami padidinti dyzelinio ar benzininio variklio galią, o kartu ir automobilio greitį, našumą bei ekologiškumą, daugelis automobilių gamintojų naujuose modeliuose integruoja turbokompresorių. Turbinos naudojimas turi keletą privalumų:


 • padidėja variklio galia;
 • sumažėja degalų sąnaudos;
 • kuo dažniau naudositės automobiliu, tuo greičiau jis atsipirks;
 • įdiegti tokio tipo konstrukciją yra ekonomiškesnis pasirinkimas norint padidinti galią nei pirkti naują, galingesnį variklį. O dyzelinių variklių turbinų remontas kainuos daug pigiau nei variklio remontas;
 • mechanizmo veikimas tampa stabilesnis;
 • turbina sumažina išmetamųjų dujų toksiškumą, todėl ja patobulintas mechanizmas tampa draugiškesnis aplinkai.

 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Turbinos korpusas pagamintas iš ketaus, velenas, per kurį praeina kompresoriaus judėjimas, pagamintas iš karščiui atsparaus aliuminio lydinio, o sparnuotė – iš vidutiniškai legiruoto plieno. Nors konstrukcija gana paprasta, tačiau jo gamyba ir remontas reikalauja meistro didelių įgūdžių ir patirties – komponentų ir jų matmenų santykio tikslumas turi būti idealus. Jei to nepavyks pasiekti, dyzelinių ar benzininių variklių turbinų remontas, užuot pašalinus defektus ir atstačius tinkamą sistemos veikimą, sukels turbinos ar variklio gedimą ir pareikalaus naujų išlaidų.


Todėl Jūsų turbinos eksploatacinių savybių atkūrimą reikėtų patikėti profesionalams, tokiems kaip AutoDio dirbantiems meistrams. Specialistai atkurs funkcionalumą pagal visas taisykles: nustatys gedimą, pasiūlys reikiamų atsarginių dalių keitimo variantus ir atliks diagnostiką bei bandomąjį testą atlikus galutinį turbinos remontą. Autoservise AutoDio sudiegta moderni įranga, kuri leidžia pasiekti itin tikslių ir greitų rezultatų.Gedimo simptomai. Kada atliekamas turbinos remontas?

Yra daugybė ženklų, kurių atsiradimas turėtų priversti automobilio savininką nedelsiant kreiptis į automobilių servisą, kuris specializuojasi tokio tipo mazgų diagnostikoje ir taisyme. Turbinos remontas gali būti atliekamas, kai:Benzininių ir dyzelinių variklių turbinų gedimo priežastys:

 • techninės priežiūros sąlygų nesilaikymas. Būtina laiku pakeisti alyvą ir filtrus.
 • žemos kokybės alyva. Jei naudojamas parastos kokybės kuras ir tepalai, tai gali sugadinti guolius;
 • alyvos trūkumas. Įrenginys labai jautrus tepalų trūkumui, nes menkiausias jos trūkumas net per porą sekundžių padaro guolius netinkamus naudoti.
 • mechaniniai sparnuotės ir kitų sistemos dalių pažeidimai. Taip gali nutikti dėl kietų šiukšlių ir pašalinių daiktų patekimo į turbiną. Turbokompresorių gali pažeisti net akiai nematomos dalelės, o pažeidimams pašalinti prireiks kapitalinio remonto;
 • mazgo perkaitimas, atsirandantis dėl per didelių apkrovų ir nepakankamo aušinimo.

Dyzelinių variklių turbinų remontas dažniausiai tampa būtinas dėl alyvos problemų – prastos kokybės ar nepakankamo kiekio. Kad išvengtumėte gedimų, prieš kelionę, ypač žiemą, automobilis turi būti gerai "pašildytas" ir reikėtų vengti daugkartinių automobilio užvedinėjimų.


Kaip vyksta remontas profesionaliame autoservise

Norint tinkamai suremontuoti turbinas, būtina diagnozuoti ir nustatyti gedimą. Tai atliekama dviem būdais: vizualiai apžiūrint arba naudojant specialų stovą-kompiuterį. Todėl svarbu rasti autoservisą, kuris galėtų pasiūlyti patyrusių darbuotojų paslaugas ir kur būtų visa reikalinga įranga.


Atsižvelgdami į diagnostikos rezultatus, meistrai pasiūlys jūsų atvejui reikalingą turbinos remonto apimtį. Suteikiame iki 1 metų garantiją mūsų atliktiems darbams.Mūsų pagrindiniai privalumai:

 • Tiksli diagnostika modernia įranga;
 • Kvalifikuoti meistrai, turintys didelę praktinę patirtį dirbant su įvairių markių automobilių turbinomis;
 • Operatyvus serviso darbų atlikimas;
 • Skaidrios bendradarbiavimo sąlygos;
 • Jokių paslėptų ar papildomų mokesčių! Tiksli paslaugų kaina - atlikus apžiūrą ir diagnostiką;
 • Remontuojant naudojami tik kokybiški komponentai;
 • Atliktiems darbams suteikiame iki pusės metų garantiją.
 • Turbinos remonto kaina jus maloniai nustebins, nes bus daug mažesnė nei naujo turbokompresoriaus kaina.

Turbinų Remontas Vilniuje: Momentinė Automobilio Peržiūra

Turbinų remontas Vilniuje – tai pažadas greitai ir efektyviai išspręsti Jūsų rūpesčius! Nedelsiant atliekame pirminę automobilio būklės peržiūrą. Kai klientas aprašo techninio gedimo simptomus, mūsų komanda automobilį peržiūri vizualiai ir technologinėmis priemonėmis. Po peržiūros aptariame su klientu darbų apimtį, trukmę ir planuojamą kainą.


Taupymo paslaptys

Turbinų remontas Vilniuje pas mus gali pasiūlyti ne tik kokybę, bet ir ekonomiškumą. Mūsų patirtis su daugiau nei 10000 aptarnautų automobilių rodo, kad klientai su mūsų pagalba sutaupo net iki 30%. Pastebime, kad Vilniuje dažnai klientai yra skeptiški autoservisų atžvilgiu dėl ankstesnių nesėkmingų patirčių. Tačiau nuklydęs į viliojančius pasiūlymus gali nukeliauti į dar didesnes išlaidas.


Pagrindinės Klaidos Remontuojant Automobilius

Kodėl kartais automobilio remontas baigiasi nusivylimu? Paprastai dėl trūkstamų kompetencijų, netinkamos įrangos ar įrankių. Pagalvokite – jei meistras, kuris niekada neatliko tam tikro darbo, pradės dirbti su Jūsų automobiliu, rezultatai gali būti liūdni tiek kokybės, tiek finansiniu požiūriu.


Kokybė, Greitis ir Kaina – Turbinų Remonto Triada Vilniuje

Geras turbinų remontas Vilniuje priklauso nuo patikimos diagnostikos, patirties ir srities žinių. Šie elementai garantuoja puikią kokybę už sąžiningą kainą. Pas mus automobilių remontas atliekamas greitai, efektyviai ir be perteklinių išlaidų. Dėka ilgametės patirties ir daugiau nei 10000 patenkintų klientų, suprantame kiekvieno automobilio savininko poreikius. Pasiūlyme automobilio remonto paslaugas, kurios garantuotos kokybės, nuo pradžios iki pabaigos. Tapę Jūsų patikimu partneriu, galime pasiūlyti tai, ko kiti negali!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506