Mechaninių pavarų dėžių remontas Vilniuje - AutoDio

Mechaninės pavarų dėžės remontas AutoDio autoservise atliekamas taikas ypatingas garantijos sąlygas. Remontuojame pavarų dėžes, šaliname bet kokio sudėtingumo gedimus. Atliekame pavarų dėžės profilaktinius darbus.


Pasaulyje, kuriame vis labiau vertinamas komfortas ir judėjimo greitis, automobilis tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Asmeninis transportas taupo laiką, sukuria patogias keliavimo sąlygas, suteikia laisvės judėjimui. Be to, automobilis neretai, tampa įvaizdžio dalimi.


Mechaninių dėžių remontas. Sankabos keitimas ir remontas


Automobilių rinka yra gnana didelė ir įvairi, tačiau dažnai vairuotojai renkasi automobilius su mechaninėmis pavarų dėžėmis. Jie taupesni kuro sąnaudų atžvilgiu, kainuoja mažiau ir daugeliu atvejų dinamiškesni.


Mechaninės pavarų dėžės pasižymi patikimumu ir atsparumu dilimui. Tačiau net ir atsižvelgiant į šiuos techninius pranašumus, laikui bėgant gali atsirasti mechaninės pavarų dėžės gedimų. Ir tai savaime suprantamas, nes šis automobilio mazgas patiria gana dideles apkrovas. Todėl anksčiau ar vėliau atliekamas pavarų dėžės remontas arba pavarų dėžės keitimas.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Pagrindiniai mechaninės pavarų dėžės gedimų ir remonto tipai

Pagrindinė mechaninės pavarų dėžės užduotis yra keisti ir nukreipti sukimo momentą tiesiai iš variklio į ratus. Ši konstrukcinė automobilio dalis yra atsakinga už tokius svarbius techninius rodiklius kaip važiavimo dinamika ir greitis. Todėl nefunkcionuojant pavarų dėžei automobilis negali būti eksploatuojamas.Kaip suprasti, kad reikia mechaninės pavarų dėžės remonto?

Jei važiuodami pastebite, kad pavaros prastai įsijungia, pavarų perjungimo svirtis neužsifiksuoja, ji spontaniškai persijungia į neutralią padėtį, vadinasi, jai reikalingas remontas, o kai kuriais atvejais ir keitimas. Dažnu atveju atsiranda pašaliniai garsai, alyvos nutekėjimas ir kt.


Mechaninių pavarų dėžių keitimas ir remontas

Dažnai, kai sugenda mechaninė pavarų dėžė, vairuotojas pradeda nerimauti, tikėdamasis, kad dauguma aptarnavimo centrų pasiūlys jam mechaninės pavarų dėžės keitimą ir tokiu būdų teks išleisti nemažai pinigų. Informacijos paieškos svetainėse dažniausiai duoda nuviliančių rezultatų – didžiulės sumos  automobilių savininkus veda į neviltį. Tačiau verta žinoti, kad mechaninės pavarų dėžės keitimas, tai kraštutinė priemonė. Daugeliu atvejų Profesionalus transmisijos remontas gali išspręsti problemą.

AutoDio siūlo greitą ir prieinamą sprendimą – visapusišką mechaninių dėžių remontą Vilniuje.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Pagrindiniai mechaninės pavarų dėžės remonto etapai

  • Profesionali diagnostika, gedimų nustatymas.
  • Esant dideliam susidėvėjimui - sankabos keitimas.
  • Pavarų dėžės išmontavimas remonto darbams atlikti.
  • Plovimas.
  • Neremontuojamų dalių keitimas.
  • Reguliavimas.
  • Surinkimas.
  • Montavimas ir testavimas.

Pavarų dėžę kapitališkai suremontuojame, grąžiname į pradinę darbinę būklę ir suteikiame 6 mėnesių garantiją. Pakartotinio gedimo atveju vėlesnis remontas bus nemokamas.


Mechaninės pavarų dėžės privalumai:

Sklando mitas, kad mechaninės pavarų dėžės genda dažniau nei automatinės ar robotai. Šis teiginys yra nepagrįstas ir neteisingas, nes mechanikos konstrukcijai būdingas patikimumas. Mechaninė pavarų dėžė gali atlaikyti 1,5 karto didesnę apkrovą nei automatinė. Tuo pačiu mechaninės greičių dėžės remontas yra pigesnis ir po remonto tarnauja ilgiau.


AutoDio specialistai jau daug metų remontuoja mechanines pavarų dėžes. Inovatyvios įrangos pagalba atliekame transmisijos „gydymą“ be papildomų išlaidų. Tuo tarpu dauguma konkurentų pataria dėžę visiškai pakeisti. Nepaisant sudėtingesnio remonto, stengiamės išlaikyti „gimtąją“ transmisiją. Tai teigiamai veikia ne tik mašinos techninę būklę, bet ir Jūsų piniginę.Mechaninės pavarų dėžės remontas Vilniuje su garantija

Teikiame itin platų automobilių remonto paslaugų spektrą. Todėl Jums nereikia gaišti laiko ieškant ar užsakant atsarginių dalių Jūsų dėžei. Visais reikalingais komponentais pasirūpinsime patys. Taupykite savo laiką ir pinigus nepradėkite mechaninės pavarų dėžės remonto nepaskambinę mums!


Mechaninių Pavarų Dėžių Remontas Vilniuje: Greita ir Efektyvi Pirminė Patikra

Ar jau laikas rūpintis savo automobilio sveikata? Jei ieškote patikimo ir efektyvaus mechaninių pavarų dėžių remonto Vilniuje, mes esame Jūsų paslaugoms! Mūsų profesionalūs meistrai Jums suteiks nepakeičiamą automobilių remonto patirtį, kurią galėsite jausti kiekviename nuvažiuotame kilometre. Mūsų automobilių remonto paslaugos Vilniuje yra skirtos visiems, kurie nori, kad jų transporto priemonė veiktų be priekaištų. Mes suprantame, kad gedimo paieškos gali būti varginančios. Dėl šios priežasties mes siūlome Jums greitą ir efektyvų sprendimą - pirminę patikrą. Tai darome nedelsiant. Pasakius kliento gedimo požymius, mūsų meistrai vizualiai arba kompiuterinės technikos pagalba apžiūri Jūsų automobilį. Tuomet bendradarbiaudami su Jumis, nustatome galimus darbus, jų trukmę ir preliminarią kainą.


Mūsų patirtis Jūsų geros kainos garantas

Mus renkasi klientai, kuriems rūpi ne tik jų automobilio būklė, bet ir pinigai. Mūsų ilgametė patirtis, kurioje esame aptarnavę daugiau nei 10 000 automobilių, rodo, kad statistiškai mūsų klientai sutaupo iki 30 proc. Dažnai pastebime, kad klientai, atvykę pas mus, jau turi išankstinį nepasitikėjimą autoservisais, kuris susiformavo dėl neigiamų patirčių kituose Vilniaus autoservisuose. Tai suprantama, nes niekas nenori mokėti per daug už automobilio remontą.


Kompetentingi Meistrai

Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės saugiai ir patogiai. Todėl mes pasirūpiname, kad mūsų meistrai turėtų reikiamą kompetenciją, diagnostinę įrangą ir tinkamus įrankius. Kodėl tai svarbu? Neskirti dėmesio kvalifikacijai gali lemti nepatenkinamus rezultatus. Vizitas pas nespecializuotą meistrą gali baigtis nepagrįstai didelėmis išlaidomis ir darbų kokybės praradimu.


Gedimų Diagnostika ir Kainos Skaidrumas

Mūsų meistrai ne tik turi būtiną patirtį, bet ir žino, kaip kokybiškai diagnozuoti automobilio gedimus. Tai lemia ne tik remonto kokybę, bet ir patrauklią kainą. Mes suprantame, kad Jums svarbu žinoti, kiek kainuos remontas, todėl mes visada teikiame aiškias ir skaidrias kainos sąlygas. Mūsų klientų lūkesčiai mums yra labai svarbūs, ir mes siekiame juos visiems patenkinti. Jūsų automobilis mūsų rankose yra saugus, ir mes Jums tai garantuojame. Jeigu ieškote patikimo mechaninių pavarų dėžių remonto Vilniuje, nebijokite kreiptis į mus. Mes esame čia, kad Jums padėtume ir užtikrintume, kad Jūsų automobilis dirbtų be priekaištų.


Nepamirškite, kad mūsų prioritetas yra suteikti Jums patogumą ir užtikrinti, kad Jūsų automobilis būtų tvarkingas ir saugus kelyje. Mes suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą automobilio remonto partnerį, ypač kai kalbame apie mechanines pavarų dėžes. Todėl, jei Jums reikia mechaninių pavarų dėžių remonto Vilniuje, mes esame čia, kad Jums padėtume! Išbandykite mūsų paslaugas šiandien ir pamatykite skirtumą. Su mumis Jūsų automobilis yra gerose rankose!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506