Honda remontas ir servisas Vilniuje - AutoDio

Techninė priežiūra. Aptarnavimas arba techninė priežiūra  – tai gamintojo numatyta privalomų technologinių operacijų visuma, kuri turėtų užtikrinti saugumą, patikimumą, komfortą ir ekologiškumą eksploatuojant automobilį. „Honda“ remonto poreikis tiesiogiai priklauso nuo automobilio ridos, taip pat nuo jo eksploatavimo sąlygų. Taigi Vilniui būdingas intensyvus važiavimas, dažni sustojimai ir pastaruoju metu ekstremalios temperatūros, kurios turi didelę įtaką techninės priežiūros dažnumui. Tokiais atvejais techninės priežiūros poreikis gali atsirasti anksčiau nei nurodyta serviso knygelėje. Atminkite, kad būsimos Honda remonto išlaidos tiesiogiai priklauso nuo savalaikės priežiūros! Reikalingas Honda techninis aptarnavimas ar Honda remontas skambinkite mums ir nenusivilsite!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Honda variklių remontas ir diagnostika. Kas svarbu?

Variklio diagnostika ir remontas. Net ir tokiuose patikimuose automobiliuose kaip „Honda“ variklis turi savo resursą. Todėl kokybiška ir savalaikė priežiūra gali pailginti variklio tarnavimo laiką. Norėdami tai padaryti, būtina laiku atlikti variklio diagnostiką. Modernus Honda automobilius remontuojantis autoservisas Vilniuje AutoDio leis nustatyti tikrąją variklio techninę būklę ir prireikus atklikti efektyvų jo remontą. Poreikis remontuoti „Honda“ variklį atsiranda, kai atsiranda šie simptomai:

 • nebūdingų garsų ir smūgių variklyje atsiradimas;
 • staigus galios sumažėjimas;
 • padidėjęs variklio alyvos suvartojimas;
 • netolygus variklio veikimas.


Honda automatinių ir mechaninių pavarų dėžių remontas ir diagnostika

Automatinių ir mechaninių pavarų dėžių diagnostika ir remontas. Dėžės restauravimas yra gana retas reiškinys. Negana to, kaip ir apskritai bet kokio Honda remonto kaina, taip ir pavarų dėžių remonto kaina yra sąlyginai nedidelė. Šios markės automobilių mechaninės dėžės, tinkamai eksploatuojamos ir laiku prižiūrimos, praktiškai nereikalauja remonto. „Honda“ mechaninėse pavarų dėžėse galima išskirti vienintelę problemą – tai yra gamintojo nerekomenduojamų alyvų naudojimas, dėl kurio ji gali „užvirti“ ir prarasti tepimo savybes.


Honda automatinės pavarų dėžės yra labai patikimos, tačiau kai kuriais atvejais klientai atvažiuoja diagnostikai jau po 50 tūkst. nuvažiuotų kilometrų. Taip yra dėl didelės apkrovos pagrindinio dėžės veleno atraminiams guoliams, taip pat diferencialams. Be to, verta paminėti, kad kai kurios „Honda“ mašinų konstrukcijos ypatybės neleidžia naudoti kitų Japonijos gamintojų įrangos ir technologijų.


Honda kėbulo remontas

Honda kėbulo remontas. Bet kurio automobilio kėbulas yra brangiausia dedamoji dalis, Honda šiuo atveju nėra išimtis. Honda kėbulo remontas yra vienas sudėtingiausių ir brangiausių darbų. Paprastai kėbulo atkūrimo poreikis siejamas su avarijos padarinių pašalinimu, su atskirų kėbulo dalių deformacija dėl natūralaus senėjimo ar pažeidimų eksploatacijos metu. Pažymėtina, kad kėbulo prižiūrėjimas priklauso nuo pažeidimo laipsnio, o kai kuriais atvejais pigiau yra visiškai pakeisti kėbulą ar atskiras jo dalis. Automobilio išvaizda tiesiogiai priklauso nuo atliktų kėbulo remonto darbų atlikimo kokybės, todėl šioje vietoje eksperimentuoti nepatartina - verta kėbulo remontui kreiptis tik į ilgametę patirtį turinčius specialistus.


Kėbulo dažymas. Automobilio gamyboje jo kėbulas kruopščiai paruošiamas dažymui, tam jis apdorojamas cinko fosfatu, padengiamas gruntu ir dviem emalio sluoksniais. Tačiau eksploatuojant automobilį atsiranda ir natūralus dažų dėvėjimasis, ir poreikis dažyti po kėbulo remonto. Mūsų Modernus Honda kėbulo remontas tai -  profesionaliai atkurtas pažeistas dažų sluoksnis už prieinamą kainą.


Honda servisas - techninis aptarnavimas

Tepalų keitimas. Alyvos keitimas varikliuose ir transmisijoje atliekamas automobilio techninės priežiūros metu. Paprastai tai yra tipinės operacijos ir nesusijusios su jokiais sunkumais. Paprastai tepalų keitimas atliekamas nuvažiavus 10 ar 15 tūkstančių kilometrų ir priklauso nuo automobilio modelio ir jame sumontuotos variklio. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, ekstremalaus vairavimo, krovinių gabenimo, priekabų tempimo ir pan., alyvos keitimo laikotarpį reikia sutrumpinti 30-40%, nes greičiau mažėja tepimo savybės.


Stabdžių kaladėlių keitimas. Būsimas Honda remontas gali būti pigus, jei suplanuota priežiūra bus atlikta laiku. Proceso metu vyksta ne tik eksploatacinių medžiagų ir skysčių keitimas, bet ir tikrinama komponentų bei mazgų būklė. Visų pirma tai pasakytina apie stabdžių sistemą, kuri yra vienas iš svarbiausių komponentų, užtikrinančių saugumą vairuojant automobilį. Pagrindinis susidėvintis stabdžių sistemos elementas yra stabdžių trinkelės. Todėl jų būklei reikėtų skirti ypatingą dėmesį ir laiku pakeitus stabdžių trinkeles, galima išvengti brangesnio suportų ir stabdžių diskų keitimo.


Trumpa Honda markės istorija

Nuo pat įkūrimo „Honda“ sugebėjo nueiti sunkų kelią nuo vietinio automobilių gamintojo iki vienos iš pasaulio automobilių pramonės lyderių. Šiandien įmonė projektuoja, gamina ir parduoda platų transporto priemonių asortimentą – nuo ​​kompaktiškų hečbekų iki tam skirtų sportinių automobilių.

Galime drąsiai teigti, kad „Honda“ yra vienas ryškiausių sėkmingos įmonės pavyzdžių, kurios sėkmė yra natūralus jos filosofijos darinys. Visas įmonės verslas labiau paremtas filosofija nei rinkodara. Trumpai įmonės filosofiją galima apibūdinti kaip rūpinimąsi žmogumi. „Pirma žmonės, tada automobiliai“ – tai įmonės kredo, reiškiantis, kad automobiliai yra sukurti žmonėms ir apima saugumą, komfortą, aukštas technologijas ir kokybišką aptarnavimo procesą.Honda remontas ir servisas AutoDio privalumai

 • Mūsų autoservisas aprūpintas visais reikalingais įrankiais bet kokiems remonto ir diagnostikos darbams atlikti.
 • Patikėdami mums savo automobilį, galite tikėtis, kad mūsų specialistai susidoros su bet kokio sudėtingumo užduotimis atliekant Jūsų Honda remontą.
 • Mūsų atliktiems darbams ir detalėms suteikiama realiai veikiančią garantiją.
 • Palanki visų remonto darbų kaina.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


APIE MUS

Žinome, kaip svarbu turėti patikimą paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti. Didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau džiaugiamės užmegztais santykiais su klientais. Atvykę į AutoDio visada gausite geriausią patarimą, ką reikia padaryti norint atkurti savo transporto priemonės būklę ar prekinę išvaizdą. Žinome, koks stresas gali būti patirtas, kai susiduriate su automobilio remonto problemomis, ypač, kai kalba eina apie kėbulo remontą. Todėl darome viską, ką galime, siekdami užtikrinti, kad mūsų klientai jaustų, kiek įmanoma mažiau papildomos įtampos automobilio remonto metu


Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, todėl didžiuojamės savo sugebėjimu kiekvieną kartą pasiekti puikių rezultatų. AutoDio komandoje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalai, kurie ne tik teikia itin kokybiškas automobilių remonto paslaugas, bet tai daro atsižvelgdami į aukščiausio lygio klientų aptarnavimo tendencijas. 


Siūlome platų profesionalių paslaugų spektrą jūsų automobilio kėbulo remonto ir dažymo darbams atlikti. Nuo bamperio keitimo iki pilno automobilio dažymo – mes esame čia, kad padėtume jums greitai grįžti į kelią! Dirbame daugiau nei 15 metų, o mūsų darbuotojai užsitarnavo draugiškų profesionalų reputaciją. Kiekvieną dieną stengiamės, kad jūsų patirtis būtų kuo sklandesnė ir malonesnė.


Esame pilno aptarnavimo automobilių kėbulų remonto autoservisas Vilniuje. Remontuojame ir dažome visų markių, ir modelių automobilių kėbulus. Mūsų paslaugas teikia aukštos kvalifikacijos technikų komanda, turinti ilgametę darbo su automobiliais patirtį – ne tik juos taisant, bet ir dažant.


Suprantame, kad atsitinka nelaimingų atsitikimų, tačiau tai nereiškia, kad jie turi sugadinti jūsų dieną ar gyvenimą! Nesvarbu, ar patekote į avariją, ar tiesiog norite pagerinti savo automobilio išvaizdą, mes pasiruošę padėti. Taip pat suprantame, kad autoservise norite geriausios įmanomos patirties, todėl kai atvyksite pas mus, pasiūlysime:

 • Draugišką personalą;
 • Laiku atliktus remonto darbus;
 • Kokybiškas darbą, kad baigus darbą jūsų automobilis atrodytų kaip naujas.

AutoDio automobilių aptarnavimo centre teikiame kokybiškas paslaugas žemesnėmis kainomis:

Prieš pradėdami dirbti su Jumis suderinsime sąmatą. Jei remonto metu atsiras papildomų nenumatytų darbų apie juos ir kainų pasikeitimus pranešime iš anksto. Ir tik gavę Jūsų leidimą tęsime darbus. 


Mūsų tikslas – laiku atlikti Jūsų automobilio darbus. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų automobilis nebus paruoštas taip, kaip buvo žadėta, mes dėsime visas pastangas, kad būtumėte informuotas ir galėtumėte efektyviau planuoti savo laiką be automobilio.


Kiekvieno darbo pabaigoje mūsų sąskaitoje faktūroje bus nurodyta, ką nuveikėme, įskaitant pakeistas dalis, ir informuosime jus apie bet kokius remonto metu nustatytus darbus, kurių nereikia atlikti nedelsiant, bet gali prireikti netrukus.


Mažai tikėtinu atveju, atsiradus mūsų darbų brokui, atliktiems darbams suteikiame papildomą nemokamą garantiją.


Yra daug įvairių autoservisų, iš kurių galite rinktis. Tačiau mes tikime, kad tai, kas daro mus išskirtinais, yra mūsų gebėjimas pasiūlyti efektyviausią sprendimą kiekvienu individualiu atveju. Reikia pagalbos? Skambinkite!


Registracija
Internetu arba +37066038506