Pakaitinimo žvakių keitimas dyzeliniame variklyje - AutoDio

Pakaitinimo žvakės yra pagrindinė dyzelinio variklio dalis. Jų skaičius dyzeliniame variklyje skiriasi priklausomai nuo cilindrų skaičiaus variklyje. Oro ir kuro mišinys variklyje užsidega savaime dėl suspaudimo ir šildymo cilindruose. Jei temperatūra per žema, variklis užvedamas „šaltas“, o užvedimo procesas užtruks ilgai. Esant šaltam orui, dyzelinis kuras tampa tirštas, o variklis sunkiai arba visai neužsiveda. Pakaitinimo žvakės skirtos kurui pašildyti ir varikliui užvesti. Jei pastebėjote, kad variklis sunkiau kuriasi, skambinkite mums, galbūt Jūsų automobiliui reikalingas pakaitinimo žvakių keitimas.


 

Registracija
Internetu arba +37066038506

 


Pakaitinimo žvakių keitimas - funkcija:

Pakaitinimo žvakių funkcija – pašildyti kurą iki reikiamos temperatūros, formuoti garų sūkurius, kurie prisideda prie tolygaus kuro pasiskirstymo ir degimo. Anksčiau žvakės buvo gaminamos su atvira spirale. Šiandien jų mechanizmas turi kitokią struktūrą. Šildymo elementas yra lituojamas į keraminį antgalį. Žvakė įšyla iki baltos spalvos ir greitai įkaitina degimo kamerą. Kai variklis užvedamas esant šaltam orui, ECU įjungia žvakes, kol jos įkaitina degimo kamerą iki reikiamos temperatūros. Pakaitinimo žvakės greitai įšyla ir pakelia oro temperatūrą iki darbinės būsenos. Dėl to dyzelinis variklis gali funkcionuoti esant labai žemai temperatūrai.


Pakaitinimo žvakių keitimas: kokie gedimai būdingi?

  • ilgas variklio užvedimas;
  • automobilis neužsiveda;
  • balti išmetamųjų dujų dūmai „šaltame režime“ po ilgo variklio užvedimo.

Pakaitinimo žvakių keitimas atliekamas joms tinkamai nebefunkcionuojant. Patartina atlikti variklio diagnostiką ir esant reikalui jas pakeisti, kad  atėjus šaltiems orams nekiltų nemalonių situacijų.


Priežastys, dėl kurių sutrumpėja žvakių eksploatavimo trukmė

Dažnai genda blogai sumontuotos žvakės, todėl jas turi pakeisti meistras. Jei nesilaikysite kai kurių reikalavimų, žvakė gali sulūžti net pradiniame montavimo etape:


  • netinkamos žvakės montavimas;
  • suodžiai ant žvakių gali sukelti trumpąjį jungimą, dėl kurio jos greitai suges;
  • įpurškimo funkcijos gedimas;
  • Kompiuterio veikimo pažeidimas - neužgesta prietaisų skydelio lemputė;
  • stūmoklių grupės cilindrų gedimas - cilindro-stūmoklio žiedų susidėvėjimas.
  • šildymo elemento gedimas.

Pakaitinimo žvakių keitimas - Pas mus

Norint išvengti nemalonių pasekmių, būtina laiku atlikti pakaitinimo žvakių keitimą. Dažnai keičiant pakaitinimo žvakė lūžta savaime, o dalis jos lieka cilindro galvutėje. Todėl žvakių keitimas reikalauja ypatingo dėmesio kruopštumui. Taigi šią procedūrą rekomenduojama patikėti, ilgametę patirtį turintiems specialistams.


AutoDio autoserviso specialistai profesionaliai atlieka žvakių keitimą ir nuėmimą naudodami specialius įrankius. Kvalifikuoti automechanikai atlieka automobilių remontą ir priežiūrą  Vilniuje atliekame kokybišką automobilių techninę priežiūrą, nepriklausomai nuo pagaminimo metų, dizaino ypatybių ir įrangos. Mūsų atliktiems darbams suteikiame realią garantiją.


Jei turite klausimų, ar norite užsiregistruoti atvykimui, skambinkite svetainėje nurodytu telefono numeriu arba užpildykite formą.


Skubus Žvakių Keitimas Vilniuje

Žvakių keitimas Vilniuje tapo lengvesnis nei bet kada! Kai Jūsų automobilis reikalauja dėmesio, mes čia, kad Jums padėtume. Kiekvienas mūsų specialistas pasirengęs įvertinti Jūsų automobilio būklę. Taigi, neatsižvelgiant į tai, kokie yra Jūsų rūpesčiai, mes imamės veiksmų, kad suteiktume Jums pačias geriausias paslaugas.


Sutaupykite – Žvakių Keitimas Už Mažiau!

Štai kodėl dauguma žmonių pasitiki mumis: per daugelį metų dirbdami su daugybe automobilių, mes įrodėme, kad galime sutaupyti pinigų. Tačiau ar žinojote, kad daug klientų, atvykstančių pas mus, anksčiau buvo susidūrę su nepagrįstais iššūkiais kitose vietose? Mūsų patarimas? Nepakliūkite į spąstus dėl viliojančių pasiūlymų - rinkitės profesionalus!


Niekada Neprisiriškite Prie Neturinčių Patirties!

Kadaise bandėte atlikti Žvakių keitimą pas nepatyrusį specialistą? Jei taip, jūs tikriausiai žinote, kaip svarbu turėti tinkamą įrangą ir žinias. Kai kurie meistrai gali daryti klaidas, o tai kainuoja Jums daugiau laiko ir pinigų. Mūsų komanda užtikrina, kad kiekvienas žingsnis atliekamas teisingai. Kas gali būti svarbiau už patikimumą, kai kalbama apie Jūsų automobilį? Mes čia, kad įrodytume savo vertę - garantuojame greitą ir aukštos kokybės paslaugą už teisingą kainą. Tai, ką mes darome, darome geriausiai!


Mūsų įsipareigojimas yra užtikrinti, kad kiekvienas klientas paliktų mus patenkintas. Mes suprantame Jūsų poreikius ir norime, kad jūs jaustumėtės patogiai, žinodami, kad Jūsų automobilis yra geriausiose rankose. Pas mus – viskas aišku „nuo ir iki“, nėra jokių slėpynių! Jei turite klausimų ar norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, nedvejokite kreiptis!


 

Registracija
Internetu arba +37066038506