Automobilių dažymas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Automobilių dažymas turi būti profesionalus – juk nenorite, kad perdažyto automobilio dažai laikui bėgant atšoktų, automobilis rūdytų ar „išlįstų“ kitų automobilio dažymo defektų. Kokybiškas automobilio dažymas garantuoja prekinę Jūsų transporto priemonės išvaizdą žymiai ilgesniam laikui. Pabrėžiame: automobilio dažymui turi būti naudojamos tik kokybiškos medžiagos, o atlikti jį turi profesionalus meistras. Tinkamai atliktas darbas garantuoja didesnę automobilio vertę ilgesnį laiką, todėl prireikus dažymo paslaugos patariame neeksperimentuoti ir patikėti šį darbą kokybę vertinančiam autoservisų tinklui Proservisai. Neretai autoservisai neturi patikimos įrangos, reikalingos kokybiškai atlikti automobilio dažymą. Skubame pabrėžti, kad mūsų autoservisų tinklo specialistai ne tik turi visą įrangą, bet ir išmano naujausias dažymo technologijas, todėl yra kompetentingi atlikti viso automobilio ar atskirų jo dalių dažymą.

Priimame tik iš anksto užsiregistravus!

Registracija telefonu +370 683 24223

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!

* Po internetinės registracijos, per 2 darbo valandas, nurodytu telefonu su Jumis susisieks autoservisų tinklo Proservisai administratorius. Atsižvelgdamas į gedimo pobūdį, Jums patogų laiką, vietą, kitus pageidavimus, administratorius užbaigs registraciją, suderindamas su Jumis Jums tinkamiausią autoservisą bei atvykimo laiką.

* Po pilnos registracijos per 1 darbo valandą SMS žinute išsiųsime pranešimą, kad esate sėkmingai užregistruoti (autoservisas, atvykimo laikas).

* SMS žinutėmis Jums 2 kartus priminsime apie artėjantį apsilankymą autoservise - likus 2 valandoms bei 30 minučių.

Automobilių dažymas. Kaip tai daroma?

Automobilio dažymas – kompleksiška procedūra, kurią sudaro senų dažų šalinimas, glaistymas, šlifavimas, gruntavimas, naujas dažymas, lakavimas, džiovinimas, poliravimas, nudažyto paviršiaus apdaila.

Automobilių dažymo seka dažniausiai būna tokia: nudažomi automobilio rėmai, durelės, sparnai, veidrodžiai, bamperiai, bagažinės bei variklio dangčiai, spoileriai, kitos detalės. Prieš transporto priemonės dažymą visi paviršiai yra paruošiami specialiais įrankiais bei priemonėmis. Šios pasiruošimo priemonės didina dažomo paviršiaus patikimumą ir formuojamos dangos kokybę. Paviršius ruošiamas nuvalant dulkes, purvą, rūdis, naftos produktais užterštus plotus. Riebaluotiems paviršiams valyti naudojami specialūs tirpikliai. Nuvalyti ir nuriebalinti metalo paviršiai papildomai apdorojami pasyvatoriais, kurie ant metalinio paviršiaus suformuoja ploną oksidų, druskų sluoksnį, reikalingą rūdžių susidarymo slopinimui. Pasyvatoriais apdorotas paviršius skalaujamas vandeniu, džiovinamas ir dažomas ne vėliau, kaip po 2 parų.

Automobilio dažymo medžiagos skirstomos į pagrindines ir pagalbines. Pagrindinės – tai lakas, emaliniai dažai, gruntas ir glaistas. Pagalbinės – tirpikliai, skiedikliai, sikatyvai, senai dangai bei tepalų likučiams pašalinti skirtos priemonės, tirpikliai.

Kėbulų dažymas Vilniuje.

Kėbulai dažomi orinio arba beorio įpurškimo metodais, taip pat – emalinius dažus purškiant elektriniame lauke. Orinis ir beoris įpurškimai atliekami iki 50–70 laipsnių pašildytais arba nešildytais emaliniais dažais. Šildant dažus sumažėja jų klampumas, todėl dirbant naudojama kur kas mažiau skiediklių. Dažant orinio išpurškimo būdu emaliniai dažai išpurškiami suslėgto oro pulverizatoriumi. Smulkūs dažų lašeliai itin greitai plonu sluoksniu padengia dažomą paviršių. Dažant beoriu išpurškimu į purkštuvą tiekiami didelio slėgio emaliniai dažai – purškiant jų fakelo susidarymui nereikalingas oras. Dažymas elektriniame lauke: elektrinį krūvį turinčios emalinių dažų dalelės pernešamos ant kėbulo paviršiaus.

Prieš pradedant dažyti automobilį specialiomis technologijomis atliekami paruošiamieji kėbulo darbai. Mūsų autoservisų tinklo Proservisai paslaugų kokybę garantuoja ne tik aukšta darbuotojų kvalifikacija ir profesionalumas, bet ir eksploatuojamų medžiagų kokybė. Visi automobilio dažymui naudojami gruntai, lakai, dažai ir antikorozinės priemonės pagaminti atsižvelgiant į pasaulinių standartų reikalavimus ir turi reikiamus sertifikatus. Patikimos priemonės užtikrina dažomo kėbulo apsaugą, kartu pratęsdamos lakuoto paviršiaus tarnavimo laiką. Nuolatinis mūsų autoservisų tinklo įrangos atnaujinimas leidžia automobilio dažymo kainą padaryti prieinamą ir racionalią kiekvienam, kuriam prireikia automobilio dažymo paslaugų.

Automobilio restauravimas Vilniuje.

Automobilio restauravimas – puikus būdas taupiai atnaujinti savo transporto priemonę. Automobilio dažymas – tai automobilio remonto etapas, kurio pagrindinis tikslas yra atnaujinti Jūsų transporto priemonės išvaizdą. Kiekvienas automobilio dažymas, estetinių automobilio charakteristikų keitimas – naujos vairuotojo individualumo raiškos galimybės. Automobilio perdažymas yra vienas paprasčiausių būdų pakelti automobilio vertę sumokant prieinamą kainą. Ne paslaptis, kad jei automobilis yra techniškai tvarkingas, atnaujinimas perdažant yra kur kas pigesnis atsinaujinimo variantas, nei naujo automobilio pirkimas.

Techninis advokatas

UAB Proservisai klientus nuo apgaulių ar manipuliacijų gina Techninis advokatas, kuris:

  • tiria visus Proservisų klientų skundus;
  • neleidžia autoservisams piktnaudžiauti;
  • gina kliento interesus;
  • išreikalauja, kad autoservisas savo sąskaita pašalintų trūkumus bei, jei klientas patyrė tiesioginių nuostolių, juos kompensuotų.

* Techninio advokato paslauga veikia visoje Lietuvoje. Klientams, išsaugojusiems sąskaitą su antspaudu „UAB Proservisai klientas", paslauga nemokama.

Sąskaitų skaidrumas garantuotas

Techninis advokatas užtikrina, kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios, todėl autoservisų tinklo Proservisai klientai moka tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninis autoservisų tinklo Proservisai advokatas užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

SVARBU: Pageidaujate, kad ginčo metu Jūsų interesus gintų Techninis advokatas? Nemokama Techninio advokato paslauga teikiama visiems autoservisų tinklo Proservisai paslaugomis pasinaudojusiems klientams, kurių sąskaitoje yra antspaudas „Proservisų klientas", o ant jo – sąskaitą pateikusio darbuotojo parašas.

Reikalaukite, jog sąskaitą išrašantis autoserviso darbuotojas sąskaitą antspauduotų ženklu „Proservisų klientas" ir ją pasirašytų – tik tokia sąskaita Jums užtikrins nemokamas Techninio advokato paslaugas.

Automobilių dažymas Vilniuje. Teisingos kainos garantija!

Autoservisų tinklas Proservisai - teisingas Jūsų pasirinkimas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien automobilių dažymas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Patikrinkite ar pasirinkote geriausią autoservisą.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite raktinius žodžius: „Automobilių dažymas Vilniuje“ arba „Kėbulų dažymas Vilniuje“: Alternatyvių servisų pasiūlymai leis pasirinkti tinkamiausią automobilio dažymui Vilniuje atlikti.

Autoservisų tinklas Proservisai dirba dėl Jūsų ir Jums.

Aplankykite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie autoservisuose veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite ypatingų pasiūlymų. Čia galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau sužinosite apie automobilių dažymą Vilniuje, kitas automobilistams rūpimas temas ir mūsų teikiamas paslaugas.

Autoservisų tinklas Proservisai

Proservisai – daugiau nei autoservisas. Tai autoservisų tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – netruksite suprasti, kodėl vairuotojai vertina autoservisų tinklą Proservisai.

Registracija telefonu: +370 68324223 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 70