Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!


Pakabos remontas Vilniuje. Diagnostika. Proservisai Vilnius

Pakabos remontas – vienas dažnesnių autoservisuose atliekamų remonto darbų. Netvarkingais keliais eksploatuojamam automobiliui tikrai greičiau nei tvarkingais keliais važiuojančiam bus atliekamas pakabos remontas. Pagal tai, kokiomis sąlygomis ir kaip automobilis važiuoja galima nuspėti, ar pakabos remontas bus pastoviai atliekma paslauga ar ne. Pavyzdžiui, jei automobilis siūbuoja į šonus, o važiuodami girdite neįprastus pašalinius garsus, Jūsų transporto priemonės pakaba greičiausiai netvarkinga. Jei turite abejonių dėl transporto priemonės pakabos būklės, siūlome kreiptis Proservisai Vilnius – čia atliksime Jūsų automobilio pakabos diagnostiką. Primename: visos pakabos remonto dalys naudojamos remontui yra kokybiškos ir tinkančios būtent Jūsų automobiliui. Akcentuojame: Proservisai Vilnius autoservisuose dirbantys, pakabos remontą atliekantys meistrai, turi visą kokybiškam ir greitam automobilio remontui reikalingą įrangą, technines žinias bei darbinę patirtį, todėl pakabos remontas Vilniuje mūsų tinkle yra greitas ir profesionalus. Registruokitės konsultacijai – mūsų administratorius mielai Jums pagelbės.

Automobilio pakabos remmontas. Kam ji reikalinga?

Pakaba stipriai sušvelnina kratymą užvažiavus ant nelygumų. Visos šiuolaikinės automobilių pakabos susidaro iš trijų pagrindinių dalių: „varomoji“, „slopinamoji“ „elastingoji“. Pakabos skiriamos į du tipus: „priklausomas“ ir „nepriklausomas“. Nepaisant to, jog paprastai automobilių gamintojai stengiasi daugumą pakabos detalių į automobilius sudėti itin kokybiškas, tačiau pakabos remontas vis tiek dažna autoservisuose atliekama prcedūra. Viskas yra taip nes, transporto priemonės pakaba darbo apkrovą gauna kas kartą, automobiliui išvažiavus į gatvę. Automobilio pakaba sudaryta iš: amortizatorių, vairo traukės, spyruoklių, antgalių, svirčių, sailentblokų šarnyrų, pusašių ir jų šarnyrų, ratų guolių ir kitų važiuoklės dalių. Mūsų autoservisų tinklas Proservisai atlieka visų pakabos elementų remontą arba keitimą. Su tinklo Proservisai Vilnius pagalba pakabos remonto metu taupykite savo laiką ir pinigus. Skambinkite nedelsiant.

Pakabos remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Pneumatinės pakabos remontas Vilniuje.

Pneumatinė pakaba sudaryta iš oro pagalvių, aukščio daviklių, siurblių, vožtuvų blokų, kompiuterių ir kt. Kaip žinia, pneumatinė pakaba automatiniu arba mechaniniu būdu pakelia arba nuleidžia automobilį į tam tikrą aukštį, išlaikant jį stabilų. Taip užtikrinamas komfortas automobilio eksploatacijos metu. Važiuojant duobėta arba nelygia kelio danga, pakelus automobilio pakabą ženkliai sumažinamas "kietumas". Pneumatinę pakabą sudaro labai daug detalių, kurių tikslas sumažinti virpesius perduodamus į automobilio saloną. Tačiau kartas nuo karto dėl tų detalių nusidėvėjimo reikalinga pneumatinės pakabos patikra ar net pneumatinės pakabos remontas. Proservisai Vilnius dirbančių meistrų pneumatinės pakabos patikra ir pneumatinės pakabos remontas Vilniuje atliekamas itin profesionaliai. Pneumatinės pakabos remontas arba pakabos patikra atliekami specialiuose servisuose, kuriuose įrengta visą reikalinga specializuota įranga. Turint visą reikiamą įrangą, pakabos remontas ar pakabos patikra atliekama itin tiksliai, todėl yra remontuojama tai kas sugedę, nusidėvėję o ne aklai keičiant visas detales iš eilės. Tokiu būdu yra sumažinami automobilio remonto kaštai.

Proservisai Vilnius - Automobilių pakabų servisas

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien pakabos remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Pakabos remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Pakabos remontas Vilniuje“ arba „Pneumatinės pakabos remontas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje pakabos remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie pakabos remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.


Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 45