Registracija telefonu: +370 672 39050

Registracija internetu bet kuriuo paros metu (00:00-24:00) septynias dienas per savaitę (24/7)!Variklio Kapitalinis remontas Vilniuje. Proservisai Vilnius

Variklis – ko gero svarbiausias kiekvieno automobilio komponentas. Vos tik pasukus užvedimo raktelį, variklis patiria didžiulę apkrovą ir dirba nesustodamas. Tinkamai automobilio eksploatacijai reikalingas nepriekaištingas automobilio variklio darbas. Vis dėlto, ilgainiui, dėl nuolat patiriamos apkrovos, dauguma automobių varikliuose esančių detalių tampa nebeeksploatuojamos. Todėl, automobiliui turi būti atliktas variklio kapitalinis remontas. Pailginti tinkamą variklio darbo laiką galima periodiškai tikrinant variklio funkcialumą (kompiureinė diagnostika) bei atliekant nedidelius variklio prežiūros, remonto darbus. Tačiau, net ir kruopščiai prižiūrint automobilio variklį, po ilgesnės automoilio eksploatacijos automobiliui būtinas kapitalinis variklio remontas. Proservisai Vilnius - tai ne tik autoservisas, tai visas autoservisų tinklas, kuriame kapitalinis variklio remontas Vilniuje, gali būti atliktas žymiai profesionaliau, nes mes galime pasitelkti viso tinklo meistrų patirtį, kvalifikaciją. Todėl, netgi sudėtingiausias kapitalinis variklio remontas Vilniuje mūsų tinkle dažniausiai išsprendžiamas labai greitai. Su tinklo Proservisai Vilnius pagalba variklio remonto metu taupykite laiką ir pinigus.

Kapitalinis variklio remontas turi būti patikėtas ne bet kam

Variklio kapitalinis remontas Vilniuje – gana brangi paslauga, kurią autoservisai atlieka gana retai. Būtent, todėl, prireikus atlikti variklio kapitalinį remontą, rekomenduojame kreiptis į tikrus, variklių remonto srityje ilgametę patirtį turinčius, specialistus. Autoservisas, kuriame dirba tokie meistrai, turi būti modernus ir turėti visą įrangą, reikalingą tinkamam kapitalinio variklio remontui. Kaip jau minėta, Proservisai Vilnius dirbantys meistrai - savo srities profesionalai, kurie, pasitelkę turimą įrangą, užtikrina, kad kapitalins variklio remontas Vilniuje bus atliktas be didesnių nesklandumų. Profesionalus ir greitas kapitalinis variklio remontas Vilniuje (variklio galvos remontas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas) - Skambinkite nedelsiant!

Variklio kapitalinis remontas Vilniuje. Visos autoserviso paslaugos patogiai.

* Užsiregistravus internetu, dviejų valandų bėgyje, nurodytu telefonu su Jumis susisieks "Proservisai" administratorius. Įvertinęs gedimo pobūdį, suderinęs su Jumis atvykimo laiką, vietą, kitus pageidavimus, Jūsų automobilį užregistruos į Jums tinkamiausią "Proservisų" autoservisą.

* Po registracijos SMS žinute išsiųsime Jums pranešimą, su visa reikalinga informaciją, patogiam atvykimui į autoservisą.

* Iki automobilio remonto likus 2 valandoms bei likus 30 minučių, apie registraciją priminsime SMS žinutėmis.

Sąžiningo remonto garantija

UAB "Proservisai" veikianti techninio advokato tarnyba užtikrina: a) kad atliktų darbų sąskaitos būtų skaidrios; b) kad "Proservisų" klientai mokėtų tik realią sumą už atliktus darbus. Taip tarp savęs ir savo klientų įtvirtiname pasitikėjimą – vieną svarbiausių mūsų vertybių. Techninių Proservisai Vilnius advokatų tarnyba užtikrina: jokių papildomų mokesčių, jokio sukčiavimo.

Svarbu: Reikalaukite, kad po remonto atsiimant automobilį autoserviso darbuotojas, už atliktus darbus, Jūms išrašytų sąskaitą.

Variklio kapitalinis remontas. Reikalingas kai:

  • Motoras paradeda prastai užsivesti arba pastoviai užgesta;
  • Ženkliai padidėja tepalų, kuro sąnaudos;
  • Varikliui esant darbo režime girdimi nebūdingi garsai, kalimas.

Akcentuojame: jei pastebėjote nors vieną šių variklio sklandžiam darbui nebūdingų ženklų, variklio kapitalinis remontas ar bent jau variklio patikra reikalinga nedelsiant. Nesuskubus variklis gali sugesti nepataisomai ir jį pakeisti kainuos keletą kartų brangiau. Gali prireikti tokių paslaugų: variklio galvos remontas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas. Skambinkite telefonu arba registruokitės kosultacijai internetu - pasistengsime Jums padėti!

Variklio kapitalinis remontas Vilniuje. Kaip atliekame?

Kaip jau minėta, variklio kapitalinis remontas kokybiškai bus atliekamas tik tų meistrų, kurie turi ilgametę patirtį bei tinkamą įrangą. Proservisai Vilnius dirbantys meistrai prieš pradėdami kapitalinio variklio remontą atlieka variklio diagnostiką (variklio patikra) bei apžiūri pirmuosius gedimų požymius. Tokiu būdu tiksliai įvertinama variklio remonto apimtis bei kaina. T.y. naudodami specializuotą įrangą, meistrai išsiaiškina esamą variklio būklę ir nustato, kokie remonto darbai yra reikalingi. Surašę visus galimus gedimus, mūsų specialistai informuos automobilio savininką apie visus galimus variklio remonto darbus, kainą. Pabrėžiame: Variklio kapitalinis remontas Vilniuje pradedamas pasikonsultavus su automobilio savininku, suderinus ir išaiškinus visus galimus darbus bei kainą. Kapitalinio variklio remonto atveju variklis yra išimamas iš automobilio, o tuomet išardomas. Dažnai atliekami variklio galvos remontas, šlifavimas, variklio galvučių remontas, variklio bloko remontas.

Tokiu būdu, meistrai gali matyti konkrečių variklio dalių būklę bei defektus, kuriuos privalu pašalinti. Viską įvertinus variklis nuvalomas ir pradedami variklio remonto darbai. Prieš keisdami bet kokią variklio detalę, mūsų meistrai su automobilio savininku aptars defektuotų detalių būklę. Todėl, įvertinę padėtį galėsite patys spręsti, kurias dalis remontuoti, o kurias keisti. Privalome pabrėžti, kad Proservisuose dirbantys meistrai dės tik tas dalis, kurios atitinka Jūsų automobilio modelio specifikacijas, gamintojų reikalavimus. Baigiant kapitalinį variklio remontą keičiami tepalai. Surinkus variklį į reikiamą padėtį, jis sureguliuojamas bei patikrinamas.

Proservisai Vilnius variklio kapitaliniam remontui - teisingas pasirinkimas.

Autoservisų tinkle Proservisai daromas ne vien variklio kapitalinis remontas – teikiamas itin platus įvairių automobilių remonto paslaugų spektras.

Vairuotojai vertina autoservisų tinklo Proservisai darbuotojų kvalifikaciją, patikimumą, kultūrą. Mūsų klientai žino: Proservisai – geriausias vairuotojų pasirinkimas. Rinkdamiesi mus jūs gaunate:

  • Nemokamas techninio advokato paslaugas;
  • Virtualų automobilio eksploatacijos bei remonto istorijos išrašą;
  • Teisingas kainas;
  • Malonų aptarnavimą;
  • Darbai atliekami per jums priimtiną laiką;
  • Procedūros skaidrios – mokate tik už atliktą darbą.

Autoservisų tinklas Proservisai garantuoja kainos ir kokybės santykį. Svarbiausia – klientams leidžiame pasirinkti kas aktualiausia – atstumą iki autoserviso, apsilankymo laiką, kainą, kurią gali sau leisti bei darbų atlikimo terminus.

Kapitalinis variklio remontas Vilniuje Google paieškos sistemoje.

Norite rasti greičiau ir pigiau paslaugas teikiantį autoservisą Vilniuje? Google paieškoje įveskite: „Variklio kapitalinis remontas Vilniuje“ arba „Variklio remontas Vilnius". Kadangi, Google paieškos sistemoje automobilių remonto Vilniuje tema esame vieni iš lyderių, ko gero, rasite ir mus. Todėl, galėsite lengvai palyginti mūsų servisų tinklo siūlomas paslaugas bei jų realizaciją su kitais autoservisais.

Proservisai Vilnius dirba dėl Jūsų ir Jums.

Proservisai Vilnius – daugiau nei autoservisas. Tai tinklas, atliekantis visus reikalingus automobilio remonto bei priežiūros darbus. Mes Jums garantuojame adekvačią atliekamų darbų kainą, kokybę ir, žinoma, malonų aptarnavimą.

Patikėkite savo automobilį mums – suprasite, kodėl vairuotojai vertina mūsų autoservisų tinklo Proservisai siūlomas automobilių remonto paslaugas.

Proservisai Vilnius žemėlapyje.

Rasite mus Facebook puslapyje, Google+ profilyje. Čia sužinosite apie tinkle veikiančias nuolaidas, taip pat – gausite specialių pasiūlymų. Mūsų grupėse galėsite kreiptis patarimo į nepriklausomą ekspertą, vesti diskusiją su kitais vairuotojais. Ir žinoma, čia plačiau aprašysime apie kapitalinį variklio remontą Vilniuje, kitas mūsų teikiamas paslaugas.

Laukiame Jūsų mūsų Facebook puslapyje!

Registracija telefonu: +370 672 39050 darbo dienomis: 08:00-18:00;

Registracija internetu be laisvadienių (24/7), ištisą parą: 00:00-24:00.Įvertinkite šią paslaugą

Įvertinimų skaičius: 21